Epic Games از بازی های مبتنی بر بلاک چین در برابر Steam – Zomit پشتیبانی می کند

[ad_1]

به گزارش Verge ، Epic Games اعلام کرده است که برخلاف رقیبش Valve ، اکنون بازی های مبتنی بر بلاک چین را در فروشگاه خود به فروش می رساند. سازنده بازی های رایانه ای Valve اخیراً اعلام کرده است که دیگر بازی های مبتنی بر NFT را به فروشگاه Steam ارائه نمی دهد. اگرچه Epic Games محدودیتی در ارائه بازی با فناوری NFT دارد ، اما قصد دارد با مذاکره با توسعه دهندگان بر این محدودیت ها غلبه کند.

با توجه به Epic Games ، بازی های روی این پلت فرم باید با قوانین مالی شرکت مطابقت داشته باشند ، نحوه استفاده از بلاک چین را به وضوح بیان کنند ، محدودیت سنی مناسب داشته باشند و توسعه دهندگان آنها باید از سرویس پرداخت خود به جای استفاده از خدمات پرداخت Epic Games برای پذیرش رمز عبور استفاده کنند. به سیستم پرداخت

مقالات مرتبط:

تیم سوینی، مدیرعامل Epic Games ، قبلاً اعلام کرده بود که علاقه ای به پشتیبانی از NFT ندارد. اما اکنون به نظر می رسد که این عبارت فقط در مورد Epic Games صدق می کند. Epic Games به زودی قوانینی را برای استفاده از بازی های مبتنی بر بلاک چین و نحوه استفاده واضح تر از فناوری برای توسعه دهندگان بازی وضع می کند. سوینی افزود: “Epic Games بدون هیچ قضاوتی در مورد بلاک چین از نوآوری های تکنولوژیکی و اقتصادی استقبال می کند.”

اعلام پذیرش بازی های مبتنی بر بلاک چین توسط Epic Games به این معنا نیست که توسعه دهندگان ناامید از پلتفرم Steam می توانند بازی های خود را به راحتی در پلت فرم Epic Games به فروش برسانند. زیرا پذیرش این بازی ها در حال حاضر به صورت آزمایشی است و هر یک به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می گیرد. البته ، با توجه به شهرت Epic Games ، می توان انتظار داشت که هیچ دقت خاصی در این بررسی ها اعمال نشود.

Epic Games از هر فرصتی برای ایجاد انحصار در بازار بازی های رایانه ای استفاده می کند و اکنون با پذیرش بازی هایی که اجازه ورود به پلتفرم Steam را ندارند ، این بار با Valve رقابت می کند و توجه برخی از گیمرها یا توسعه دهندگان این بازی را به خود جلب می کند. سکو. به

موتور

برخی از طرفداران بازی های NFT پس از اعلام Steam مبنی بر عدم پذیرش بازی های فناوری بلاک چین در پلتفرم خود ، به Epic Games روی آوردند. در همان زمان ، شرکت موتور ، که در ادغام NGT در بازی های ویدئویی فعال است ، در توئیتر خود گفت که مذاکرات با مدیرعامل Epic Games در حال انجام است.

نظر شما در مورد رقابت بین Epic Games و Steam چیست؟ آیا Epic Games Steam می تواند با پشتیبانی از بازی های مبتنی بر بلاک چین مخاطبان خود را جذب کند؟

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

بهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاناجاره ماشین در کیشبهترین تالار عروسی اصفهانbuying from shopHome AppliancesBuy
تماس با ما