Clubhouse – امکان ضبط و پخش مجدد جلسات صوتی با قابلیت جدید زومیت

[ad_1]

خانه باشگاه را به خاطر دارید؟ محبوبیت این برنامه در اواخر سال 2020 افزایش یافت و همه می خواستند با دریافت دعوتنامه عضو شوند. اکنون روزهای اولیه او به پایان رسیده و شهرت او کمی کاهش یافته است. اما این برنامه از مرحله اول جان سالم به در برد و اکنون ویژگی های جدیدی دریافت می کند.

به آن آخرین ویژگی Replay اضافه شده است که این شرکت از سپتامبر آن را تبلیغ کرده است. همانطور که از نام آن پیداست، این ویژگی جدید به سازندگان محتوا اجازه می‌دهد جلسات را ضبط کرده و آن‌ها را در نمایه‌های خود یا در کلوپ‌ها ارسال کنند. باشگاه چند روز پیش به طور رسمی این بازی را در سایت خود اعلام کرد. در اینجا گزیده ای از بیانیه مطبوعاتی Clubhouse در مورد این ویژگی جدید است:

بازپخش این یک ویژگی اختیاری است که سازندگان می توانند آن را برای هر اتاق عمومی روشن یا خاموش کنند. همیشه پخش مجدد فعال است، هر کسی در کلوپ می تواند کل جلسه صوتی را در هر زمانی دوباره پخش کند. آنها می توانند تمام عناصر اتاق باشگاه را مستقیماً در نسخه ضبط شده ببینند.

ویژگی پخش مجدد خانه باشگاه

ویژگی جدید همچنین با برخی امتیازات اضافی همراه است. کاربرانی که به پخش مجدد جلسات گوش می دهند می توانند پیوندهای پین شده را نیز ببینند. لینک های پین شده در بالای رام فعال می مانند و در حین پخش مجدد به سرعت تغییر می کنند. علاوه بر این، جلسات را می توان دانلود کرد و کاربران می توانند آنها را در دستگاه خود ذخیره کنند یا برای افراد دیگر ارسال کنند. می توانید 1.5 تا 2 برابر سریعتر به محتوای ضبط شده گوش دهید. همچنین اکنون امکان ایجاد کلیپ های 30 ثانیه ای از محتوای ضبط شده وجود دارد.

مقالات مرتبط:

اکنون مدیران می توانند بفهمند که چند نفر در اتاق خود آنلاین هستند و چند نفر به فایل ضبط شده گوش داده اند. قابلیت پخش مجدد به ویژه برای کسانی که قادر به شرکت در بحث های صوتی آنلاین نیستند مفید خواهد بود. همچنین در صورت ذکر موضوع مهمی در جلسه، مجدداً در فایل صوتی ضبط شده قابل شنیدن است.

نظر شما در مورد ویژگی جدید باشگاه چیست؟ به نظر شما آیا این ویژگی می تواند عملکرد آن را بهبود بخشد؟

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما