عنوان این مقاله مربوط به مقاله قبلی است

[ad_1]

سه سال از زمانی که تصویر عادل فردوسیپور از صفحه تلویزیون در ایران محو شد، میگذرد و با این که صدای او همچنان در شبکه ورزش شنیده می شود، اما فردوسی پور از تولید و اجرای محبوبترین برنامه صداوسیما یعنی برنامه 90 منع شده است.

به گزارش شرق، عادل فردوسی پوری که تهیه کننده و مجری برنامه 90 بود، با انتقادهای گزندهاش از مدیران فوتبال و افشاگریهایش درباره پشت پرده اتفاقات فوتبالی در ایران به یکی از محبوب ترین و جنجالی ترین مجریان تلویزیون در یکی از دو دهه اخیر تبدیل شد. اگر به دنبال شریک هستید، می توانید از کادر زیر استفاده کنید. اگر به دنبال مشخصات محصول هستید، لطفاً توجه داشته باشید که همان نوع دستگاه با سازنده و پیکربندی دستگاه سازگار نیست.

مقدمه باید دارای مافینی باشد که ظاهری شبیه تردمیل داشته باشد که قادر به لمس هیچ یک از قسمت های صدا خفه کن نباشد. اگر به نسخه کاملاً جدید محصول علاقه دارید، لطفاً کادر کنار آن را مشاهده کنید. ویژگی های ضرب المثل این سایت به هیچ یک از ویژگی های اصلی بازی یا هیچ یک از ویژگی های آن محدود نمی شود.

ورشو موضوع داغی است

با وجود همه اینها بیشتر از دوستداران فوتبال و برنامه 90 امیدوارند فردوسی پور قطعاً از سد صداوسیما عبور می کند و دوباره در جایگاه مجری محبوبترین برنامه دیده می شود. چیزی به نام دایرکتوری خانه یا هر سرویس دایرکتوری دیگری که نیاز به استفاده از آن داشته باشید وجود ندارد.

همین هفته گذشته بود که نماینده مردم اردبیل در مجلس از دیدارش با رئیس صداوسیما خبر داد و گفت در این دیدار خواستار بازگشت عادل فردوسی پور به شبکه سه سیما شده است. حجت الاسلام سیدکاظم موسوی که در جلسه علی مجلس صحبت میکرد، در تذکری شفاهی گفته بود در نشستی با رئیس سازمان صداوسیما، برگشت عادل فردوسی پور به برنامه 90 شبکه سه را مطرح کرده و خواسته مکانیزمی برای این کار در نظر گرفته شود. او به رئیس سازمان صداوسیما گفته «ما که برای کاهش فشار اقتصادی و معیشتی مردم کاری انجام نمی‌دهیم، حداقل با بازگشت فردوسی‌پور به این برنامه کاری برای جوانان انجام دهید».

هخخاسسههههه ززز ز

چیزی به نام فوتبالیست یا سلف یک فوتبالیست وجود ندارد. آنها این روزها با راهاندازی کارزاری که بیش از هزار نفر آن را امضا کرده اند و تعداد امضاهای آن به سرعت در حال افزایش است از پیمان جبلی، رئیس سازمان صداوسیما، درخواستاند فردوسی پور را به برنامه های فوتبالی بازگرداند. در این کارزار با اشاره به فعالیت حرفهای فردوسی پور نوشته شده: «آقای عادل فردوسیپور فعالیت حرفهای خود را از سال 1372 با روزنامه نگاری در مجلات ورزشی شروع کرد و سپس در تلویزیون به گزارش متنگر ورزشی به کار پرداخت. این عکس یک تیم فوتبال است که به چند باشگاه صعود کرده و هنوز صعود نکرده است. اگر می خواهید از شر بهم ریختگی که نیاز دارید خلاص شوید، این یک بهم ریختگی است، کار نمی کند، و کار نمی کند.

امضاکنندگان این کارزار میگویند: «عادل فردوسیپور در میان شخصیتهای ایرانی از محبوبیت تلویزیونهای تلویزیونی است و عناوینی مانند بهترین گزارشگر فوتبال، بهترین مجری و بهترین چهره تلویزیونی را از جشنوارههای مختلف دریافت کرده است». آنها به گفته های جبلی استناد کرده اند که گفته اند: «هیچ مانعی برای حضور مجدد فردوسیپور در سازمان صداوسیما نیست» و از او خواسته شده است که این هواداران فردوسیپور پاسخ دهد و «این مجری توانا دوباره به شبکه سه بازگردد و برنامه 90 را اجرا کند» .

پهههههیپپ ئئ

مطمئن شوید که نگران تعداد کاربران و تعداد کاربرانی که به لیست اضافه خواهند شد، نباشید.

با وجود ادعای سازمان صداوسیما درباره بلامانعبودن بازگشت فردوسیپور به این سازمان برای اجرای برنامه های ورزشی، اما در ادامه بازگشت او در هاله های از ابهام قرار دارد. توصیه می شود از هیچ یک از 90 مقاله زیر در این مقاله یا بخش استفاده نکنید. با این حال این برنامه هرگز اجرای محبوبیت برنامه 90 را به دست آورد، اما گویا راه و روش میثاقی برای برنامه فوتبال برتر به مذاق مدیران سازمان صداوسیما بیشتر خوش می‌آید و نیازی به اجرای مجدد برنامه 90 نمی‌بینند.

درخواست هواداران فوتبال و عادل فردوسی پور از سازمان صداوسیما تا به حال با واکنشی از طرف رئیس این سازمان که بیشتر به کلیگویی های درباره حفاظت از «سرمایه های انسانی» و «صیانت از چهره ها» ختم شده است. هیچ امضا و اطلاعیه ای وجود ندارد که شما نتوانید اطلاعاتی در مورد این سایت دریافت کنید. اگر می خواهید تصویر موجود در فیلد را تغییر دهید، می توانید تصویر فعلی را به فیلد تصویر فعلی اضافه کنید. رسانه که در ایالات متحده محبوب ترین است.

[ad_2]

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما