Speed ​​Note 11 پ یا پپکک X4 Pro

[ad_1]

فارو- اگر هم Redmi Note 11 Pro و هم POCO X4 Pro را دارید، برای اتصال به دستگاه باید درایور و درایور را متصل کنید. هیچ کمبودی در ویندوز وجود ندارد که مستقیماً از مرورگر شما قابل دسترسی باشد.

کجا میری؟ اگر مجموعه‌ای از گزینه‌ها را ندارید که می‌خواهید استفاده کنید، باید بتوانید هنگام اجرا به سرور متصل شوید. این فایلی است که در همان دایرکتوری دایرکتوری ریشه ذخیره می شود. توصیه نمی شود که یک نام تجاری داشته باشید که به دنبال آن هستید. شما باید یک نسخه کاملاً جدید از Redmi Note 11 Pro و POCO X4 Pro و همچنین نسخه پیش فرض کارت داشته باشید. از کارت حافظه Redmi Note 11 Pro 5G برای اتصال به رابط کاربری POCO X4 Pro استفاده کنید. اما مدل 4G این گوشی کمی متفاوت است و دلیل عرضه این گوشی کمک به افرادی است که نیاز به اتصال5G ندارند و قصد دارند با خرید مدل 4G کمی در هزینه های خود صرفه جویی کنند. اگر ندارید، باید موردی را که می‌خواهید استفاده کنید انتخاب کنید و به هیچ یک از این موارد دسترسی نخواهید داشت. باید بتوان بین یک گروه و یک گروه از اعضا وارد دعوا شد.

Speed ​​Note 11 پ یا پپکک X4 Pro

.راحی

خطاها در برنامه گنجانده نشده است. بازی POCO X4 Pro 5G نیز در همین نسخه طراحی و نصب شده است. هیچ قالبی برای این نوع نرم افزارها وجود ندارد، اما انواع مختلفی از نرم افزارها نیز وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. Redmi Note 11 Pro دارای تمام ویژگی‌ها و ویژگی‌هایی است که آن را از سایرین متمایز می‌کند. اگر یکی ندارید، باید موردی را که می خواهید در این مورد استفاده کنید انتخاب کنید. این یک ایالات متحده آمریکا است که مردم زیادی در این کشور دارد و این فقط موضوع زمان و زمان نیست.

حهفحه نمایش

این ویژگی با Redmi Note 11 Pro و POCO X4 Pro 5G سازگار است. این ویژگی یک دستگاه Super AMOLED است که رنگ، رنگ و شکلی مشابه رنگ قاب دارد. اگر فیلم فول اچ دی ندارید باید فیلم فول اچ دی + داشته باشید یا می توانید به آن گوش دهید یا می توانید فیلم HDR10 را گوش دهید. اگر می خواهید از شر درهم و برهمی خلاص شوید، ممکن است متوجه شوید که حاوی هیچ درهم و برهمی نیست. اگر می‌خواهید از شر بهم ریختگی خلاص شوید، ممکن است لازم باشد کارت مورد نظر خود را پیکربندی کنید. توضیحات به تعداد ورودی هایی که در این دسته وارد کرده اید محدود نمی شود.

Speed ​​Note 11 پ یا پپکک X4 Pro

اندازه فایل و اندازه فایل

Power Redmi Note 11 Pro و POCO X4 Pro 5G با تنظیمات ذخیره سازی سازگار هستند. اولی دارای یک چیپست MediaTek Helio G96 است که با پروسه 12 نانومتر با فراکانس 2.05 گیگاهرتز ساخته شده است، در حالی که دومی از یک پردازنده اسنپدراگون 695 ساخته شده است که در پروسه 6 نانومتر با مکینه فرکانس 2.2 گیگاهرتز استفاده می شود. که……………………………….. اگر از طرفداران تلفن همراه 5G نیستید. اگر به دنبال Mediatek Helio G96 هستید، به یک حافظه سازگار با 4G نیاز دارید. نکته مهم هم این است که گوشی POCO X4 Pro 5G دارای 256 حافظه حافظه داخلی است، در حالی که با گوشی Redmi Note 11 Pro می توانید تنها 128 فضای ذخیره سازی فضای ذخیره سازی داشته باشید. اگر می خواهید سیستم را تغییر دهید، می توانید از سیستم MIUI 13 برای پیکربندی آن استفاده کنید و می توان از آن برای عملکردهای مختلف استفاده کرد.

دوربان

برنامه های Redmi Note 11 Pro و POCO X4 Pro 5G با این دستگاه سازگار هستند. این فایلی است که باید در F / 1.9 Establishment Act بخوانید. اگر می‌خواهید از سانسور کش، کش و کش حافظه پنهان و کش چوب پنبه استفاده کنید، هیچ کش ندارید. محدودیت سرعت همزمان با محدودیت سرعت تنظیم می شود. این سانسور فیلمبردار و فیلمبردار است. در این صورت شما وارد نشده اید. شما نباید نسخه f / 2.4 با نسخه F / 2.4 داشته باشید.

Speed ​​Note 11 پ یا پپکک X4 Pro

باتری

باتری باید دوباره روشن و خاموش شود. نشان داده شده است که بازی‌های POCO X4 Pro 5G و Redmi Note 11 Pro حافظه کاربر را نیز بهبود می‌بخشند. با وجود ظرفیت باتری یکسان، گوشی PO X4 Pro 5GCO می تواند عمر طولانیتری را ارائه دهد، زیرا پردازنده آن با سرعت 6 نانومتر کار می کند و کارآمدتر از مدل رقیب است.

کمت

می توانید کارت گرافیک POCO X4 Pro 5G، کارت گرافیک یا رایانه را دانلود کنید یا کارت Redmi Note 11 Pro را دانلود کنید.

داده ها

در این حالت می توانید تعداد کاراکترهایی را که می خواهید استفاده کنید یا اینکه می خواهید تعداد کاراکترهایی را که دارید تغییر دهید. این سانسور حافظه پنهان، رمزها، و کنسول است. تنظیمات پیش‌فرض 5G است و مقدار پیش‌فرض به صورت پیش‌فرض تنظیم شده است. اگر به کارت POCO X4 Pro 5G نیاز دارید، باید از فایل 5G، کارت اصلی و اصلی استفاده کنید و باید برخی از این ویژگی ها را داشته باشید. نمی توان فهمید که آیا کاربر برای مدت طولانی وارد سیستم شده است یا خیر.

اگر از ویژگی Redmi Note 11 Pro استفاده نمی کنید، باید سعی کنید متوجه شوید که آیا یک یا همه آنها وجود دارد یا خیر. دستگاه تلفن همراه POCO X4 Pro 5G دارای کارت حافظه 5G است که برای پشتیبانی از حافظه و حافظه دستگاه یا دستگاه طراحی شده است.

منبع: gizmochina

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما