Deathloop – بررسی بازی Vijayato

[ad_1]

اولین چیزی که در مورد Deathloop می گویم این است که ایده بازی و اجرای آن منحصر به فرد است. و وقتی می گویم منحصر به فرد ، امیدوارم منظورم را متوجه شده باشید. یک روز بی پایان ، که زود تمام می شود. تناقض عمده ساختار گروه 8 نفره بینندگان و ضعف اصلی تفکر بی اساس است.

شما نقش Colt ، شخصیت اصلی بازی را بازی می کنید و 8 نفر دیگر را می کشید ، اما این باید فقط در یک روز اتفاق بیفتد. این بازی شامل 4 منطقه و 4 دوره صبح ، ظهر ، ظهر و شب است و سفر به هر نقطه بازی که در آن یک یا چند نمای روبرو وجود دارد ، یک واحد در طول روز برای شما انجام می دهد. بنابراین همه چیز باید به گونه ای تنظیم شود که در نهایت بتوانید فقط چهار بار بر روی نقشه بازی سفر کنید و همه 8 نفر را بکشید. این چالش اصلی بازی است و تقریباً 90 درصد زمان بازی شما به حل این چالش اختصاص دارد. مانده 10 درصد؟ این تکرار و کابوس روانی را پایان دهید.

دثلوپ

 • رتبه بندی کاربر


 • نمره متاکریتیک

  88
 • سبک

  اکشن-ماجراجویی
 • تاریخ انتشار
  23 سپتامبر 1400
 • سکو

  پلی استیشن 5پپسی
 • ناشر بازی

  نرم افزارهای Bethesda
 • تهیه کننده

  استودیوی دیگر
 • حالت بازی

  مجردچند نفره
 • سن بازی
  مناسب برای سنین 17 سال به بالا

شما از همان ابتدا می دانید که دختر جوانی به نام جولیانا بلیک بی رحمانه به دنبال طعمه شما است و هر لحظه که مورچه ای پیدا می کند مورد حمله قرار می گیرد. جولیانا آنقدر از کلت متنفر است که فکر می کنید پشت این همه نفرت قطعا خشم شخصی نهفته است ، وگرنه چه فایده ای دارد؟

اولین ساعت بازی صرف شناسایی برنامه AEON ، حلقه ، چرخه تکرار و افرادی می شود که اعضای اصلی IAN هستند. کلت اکنون عضو سابق همان گروهی است که جزیره بلکریف را کشف کرده و آن را به منطقه ای برای پروژه های پیچیده تبدیل کرده است. اما بعد ، کلت نگران مسیری است که پروژه در حال حرکت است و تصمیم می گیرد که متوقف شود.

زندگی ابدی و مهمانی های بی پایان و شادی هدف اصلی همه ساکنان بلکپول است و اگر کسی بخواهد آن را متوقف کند ، سعی می کند آن را از بین ببرد. به همین دلیل ، جولیانا هر روز صبح به عنوان محافظ شماره یک لوپ بیدار می شود به امید شکستن بلک کلت ، و مرگ در بلکپول قتل نیست ، کلت کار روزانه جولیانا است.

مانند همه ساکنان BlackRife ، کلت در ابتدا هیچ خاطره ای از روزهای اولیه ندارد و هر روز چیز جدیدی برای او وجود دارد ، اما همه چیز تغییر می کند و او توانایی حفظ خاطرات را به دست می آورد. پس از مدتی متوجه می شود که او و جولیانا تنها کسانی هستند که روز قبل را به خاطر می آورند و بقیه در یک روز خاص تکرار می شوند.

هر کاری که با کلت انجام می دهید در پایان روز ناپدید می شود و روز بعد شما مجبور خواهید بود هر کاری را که انجام داده اید ، همه سلاح ها و تجهیزات خریداری شده را دوباره امتحان کنید. تا اینکه با مفهوم جدیدی به نام رزیدوم آشنا شدید. اشیایی در جو وجود دارد که با جذب بقایای آنها می توانید مجموعه ای از دستاوردهای خود را برای روزهای آینده حفظ کنید. مانند سلاح ها یا توانایی هایی که می توانید با نام Trinket جمع آوری کرده و به شما قدرت دوتایی بدهد ، سلامتی را افزایش دهید و …

کل بازی برای یک تجربه 13-14 ساعته کمی پیچیده است و می توانید در نیمه راه با منوی بازی مبارزه کنید. مفهوم بازنشانی همه چیز در ابتدای روز ، چند حلقه اول را بسیار مضطرب و آزاردهنده می کند ، اما هنگامی که می فهمید برای رسیدن به چه چیزی باید قربانی کنید ، مفهوم بازی برای سرگرم کننده تر شدن شما مطرح می شود.

ترفندهای کلت و جولیانا ادامه دارد و هرچه به آن نزدیک می شوید ، بهتر است ، اما در پایان بازی ، رابطه این دو به طرز چشمگیری کاهش یافته است ، که نویسندگان داستان نتوانسته اند به خوبی آنها را کنار هم قرار دهند. دو منطقه تقریبا صنعتی و دو منطقه مسکونی که مهمانی بزرگ در آن جریان دارد. نگاهی به اطراف بیندازید شاید فکر کنید Blackriff یک منطقه کوچک است ، اما بازی پر از تونل و پناهگاه ها و ساختمان های محصور است که باید سعی کنید وارد آن شوید.

Deathloop پر از جزئیات ، پر از داستان ها و ماموریت های جانبی و کارهای کوچکی است که بیشتر به یکی از هشت شخصیت اصلی Vision مربوط می شود. اگر تصمیم به کاهش سرعت بازی دارید ، ممکن است بازی دارای محتوای خوبی باشد که حداکثر تا 30 ساعت به شما پیشنهاد دهد.

یکی از نقاط قوت بازی این است که شما واقعاً آزاد هستید. می توانید از همان لحظه اول به همه شلیک کنید یا آنها را مخفیانه بکشید. قابلیت های دال مخصوص کلت به همان اندازه قابل انتخاب هستند و هر بار می توانید سبک بازی خود را مشخص کنید.

[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت

بهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاناجاره ماشین در کیشبهترین تالار عروسی اصفهانbuying from shopHome AppliancesBuy