6 بازی ترسناک چند نفره موبایل که می توانند حساب شما را بترسانند

[ad_1]

بازی های ترسناک یکی از محبوب ترین عناوین ویدیویی هستند و با توسعه پلتفرم های موبایل ، مراحل این بازی بیش از پیش بر روی این پلتفرم باز شده است. ما در مورد ورزش هایی صحبت می کنیم که از خط قرمز عبور کرده و ممنوعیت ها را به خوبی شکسته اند. روشی که در آن استایلی ظاهر شد که موهای شما را بالا زده و تبدیل به کابوس شما شد.

با این حال ، آنها اساساً بازی های ترسناک موبایلی هستند. آنها تمام تلاش خود را می کنند تا بخش تبلیغات بازی را تا آنجا که ممکن است جذاب کنند. اما گاهی عناوینی را می توان در این بازی ها یافت که با مکانیزم های چند نفره جذاب ، سعی می کنند روند خطی بازی را بشکند و تجربه متفاوتی از بازی های موبایلی ایجاد کنند. با ویزیاتو همراه باشید تا به 6 بهترین بازی ترسناک موبایل نگاهی بیندازید که سیستم چند نفره آنها شما را بسیار خواهد ترساند.

تلفن همراه در نور روز مرده است


Dead by Daylight یکی از آن بازی های ترسناک است که به لطف مکانیک هایش توانست نظرات بسیار خوبی را به خود اختصاص دهد. بازی در دوران کودکی ما یک بازی ترسناک و پیچیده است. جایی که باید تلاش کنید تا در تیم های 4 نفره زنده بمانید. البته شما فقط کارگردان بازی نیستید! یکی از بازیکنان نقش قاتل دیوانه ای را بازی می کند که باید پیدا کنید. حالا این شما و این قاتل دیوانه ای هستید که فقط می خواهد شما را بکشد.

سازندگان Dead by Daylight تمام تلاش خود را کرده اند تا بازی تا حد ممکن جذاب باشد. 13 فیلم از روز جمعه الهام گرفته شده استث و هالووین ساخته شده است و این خبر خوبی برای طرفداران بازی های ترسناک تلفن همراه است. روشنایی روز در طول روز یک مبارزه وحشیانه برای بقا است. شما باید راه های متفاوتی برای فرار از قاتل بازی با انجام کارهای مختلف پیدا کنید. همچنین می توانید از دوستان خود به عنوان طعمه برای سهولت سفر خود استفاده کنید. به هر حال برای زنده ماندن باید همه کارها را انجام دهید! از سوی دیگر ، نکته نهایی درباره Dead by Daylight حول محور موسیقی بازی می چرخد. موسیقی با الهام از موسیقی و شعر فیلم های ترسناک کلاسیک ، تجربه ای عالی برای شما خواهد بود.نمونه صفر


اگر Dead by Daylight نتواند شما را سرگرم کند ، Sample Zero گزینه ای عالی برای شما خواهد بود. الگوی صفر همان است که قبلاً در Dead by Daylight دیدیم. داستان بازی شما و سایر بازیکنان را به مکانی اسرارآمیز می برد. هر کجا که از خواب بیدار شوید متوجه حضور انسان ها و شیاطین می شوید که اصلا احساس خوشبختی نمی کنند.

در الگوی صفر شما فقط باید معماها ، معماها را حل کنید و حقیقت پشت بازی را بیابید و در نهایت از این بیمارستان جهنمی فرار کنید. اما مراقب باشید! زیرا در صورت اشتباه ، فردا صبح نمی توانید نور را مشاهده کنید. گرافیک بازی در مقایسه با عناوین دیگر در ژانر وحشت موبایل ، طراحی نسبتاً خوبی دارد. موسیقی و فضای سنگین بازی شما را به یاد فرنچایزهای عالی این سبک خواهد انداخت و به طور کلی الگوی صفر از آن دسته بازی های ترسناک است که می تواند شما و دوستانتان را سرگرم کند.

شکار وحشتناک: تا روشنایی روز


Horror Hunt: تا زمانی که Daylight یکی از بازی های ترسناک موبایلی باشد که در نگاه اول چندان شبیه به نظر نمی رسد. اما وقتی به بازی فرصت دهید ، جنبه جذاب آن را به شما نشان می دهد. داستان بازی حول یک هیولای خونین می چرخد ​​و شما باید با همکاری و کمک دیگر بازیکنان با این هیولا ترسناک کنار بیایید. برخلاف اکثر بازی های ترسناک موبایل ، Horror Hunt: Unless Daylight یک بازی ترسناک است. Action Elements – Game Strategy Horror Hunt: کمی متفاوت از دیگر بازی های موبایل تا روز روشن. مکانیزمی که می تواند حسابی جذاب باشد.

بارگیری برای اندروید

پنهان کردن دروغگو


نیازی نیست Impost Hide را بازی کنید ، حتی می توانید با نگاهی به نام بازی حدس بزنید چه هستید. گیم پلی ، داستان و در نهایت گرافیک ؛ آنها دقیقاً همان چیزی هستند که ما در خود تجربه می کردیم. در نهایت ، کمی تخیل به Impostor Hid اضافه شده است و شما با یک بازی سه بعدی جذاب که می تواند گزینه ترسناک تری در بین ما باشد ، طرف هستید.

داستان بازی در Space Idiots اتفاق می افتد و شما باید سعی کنید ماموریت های مختلف را به پایان برسانید ، معماها را حل کنید و در نهایت با دیگر بازیکنان همکاری کنید ؛ کار خود را خوب انجام دهید. آگاه باشید که هیچ کس نمی تواند به این احمق اعتماد کند. هیولا در آنها می تواند هرکسی را بیدار کند و تهدیدی جدی برای خدمه احمق باشد. راه های زیادی برای فرار وجود دارد ، اما سعی کنید در زیر میز و گوشه احمق ها پنهان شوید. فراموش نکنید که مطمئن شوید صدای شما شنیده نمی شود ؛ در غیر این صورت کشته می شوید.

هورفیلد


برای سهولت کار ، Horrorfield یک کلون جذاب از Day by Lightlight است. البته نوآوری های زیادی نیز در بازی وجود دارد که باعث تفاوت بیشتر این بازی نسبت به بازی های دیگر این لیست می شود. با این حال ، شباهت این بازی با Dead by Daylight را نمی توان نادیده گرفت. شما با بازی ایزومتریک دو بعدی طرف هستید. جایی که برای بازی باید یکی از 7 بازمانده را انتخاب کنید. هر خواننده توانایی های خاص خود را دارد و بازی شما را در انتخاب این موضوع کاملاً آزاد می گذارد.

همه رویدادهای ورزشی در یک پناهگاه وحشتناک اتفاق می افتد. تله ها و پناهگاه های خطرناک پر از قاتلانی که به دنبال شما هستند. حالا نوبت شماست که داستان را پیش ببرید و با همکاری با دیگر بازیکنان و حل معماها در بازی فرار خود را پیدا کنید. با این حال ، هیچ کس از حضور شما در این پناهگاه خوشحال نیست.خانه مادربزرگ: تعقیب و بقا


Granny House: Chase and Survival یکی دیگر از بازی های ترسناک موبایلی است که فقط نمی خواهد یک تجربه کلیشه ای باشد. گیم پلی بازی 6 در مقابل 2 دنبال می شود و به بازیکنان هر دو تیم اجازه می دهد تا داستان را با استفاده از استراتژی و همکاری پیش ببرند. از سوی دیگر ، گرافیک بازی و حالت های مختلف بازی و قسمت تبلیغات آن با فضایی عجیب ؛ ارزش تجربه این بازی چندین برابر شده است. اگر به دنبال یک تجربه متفاوت بازی ترسناک موبایل هستید ، Granny House: Pursuit and Life یک گزینه عالی برای شما است.


بیشتر بخوانید:

[ad_2]

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما