10 ماده غذایی که کاهش وزن شما را آسان تر می کند!بسیاری از متخصصان تغذیه معتقدند که آجیل یک جایگزین مغذی و مناسب است به شرطی که کم مصرف شود.

فرآیند تهیه میوه های خشک به درصد بسیار زیادی آب در میوه نیاز دارد. در این فرآیند، میوه های باقی مانده بسیار مغذی هستند. در واقع، تحقیقات جدید نشان داده است که خوردن آجیل با رژیم غذایی سالم مرتبط است و چاقی را کاهش می دهد:

بادام ها:

این یک میان وعده کم کالری است و حاوی 576 کیلو کالری در هر 100 گرم است. مصرف روزانه 20 تا 30 گرم بادام کافی است. بادام به کاهش سطح LDL یا کلسترول بد کمک می کند و ویتامین های موجود در آن برای کاهش وزن مفید هستند.

گردو:

654 کیلو کالری در 100 گرم این مقدار گردو 2.5 گرم اسیدهای چرب امگا 3، 4 گرم پروتئین و 2 گرم فیبر به بدن می رساند. گردو یکی از بهترین میوه های خشک برای کاهش وزن است.

هتل:

این یک منبع غنی از فیبر غذایی و چربی های سالم است که برای کاهش وزن شناخته شده است. 100 گرم از این محصول حاوی 628 کیلو کالری و 10 گرم فیبر است.

زردآلو خشک:

زردآلو خشک می تواند حداقل 5 ساعت گرسنگی شما را برطرف کند. این میوه های خشک همچنین سرشار از کلسیم، پتاسیم و منیزیم هستند. 100 گرم زردآلو خشک تنها 200 کیلو کالری دارد و بهترین میوه خشک برای کاهش وزن است.

تاریخ:

خرما سرشار از ویتامین B5 برای افزایش استقامت است. هر 100 گرم خرمای خشک تنها 282 کیلو کالری دارد و یک میان وعده عالی برای کسانی است که می خواهند وزن کم کنند و از پرخوری اجتناب کنند.

پسته:

سرشار از پروتئین، ویتامین ها، چربی های سالم، آهن، منیزیم و … است و در هر 100 گرم بدن 562 کیلو کالری را تامین می کند. حدود نصف فنجان پسته 170 کیلو کالری دارد.

کشمش خشک:

حاوی فیبر برای بهبود سیستم گوارش و حفظ سلامت روده است و به بدن در دفع سموم و کاهش وزن کمک می کند. هر 100 گرم از این محصول حاوی 240 کیلو کالری است.

کشمش:

یکی از محبوب ترین محصولات خشک شده برای کاهش وزن است. کشمش سرشار از ید است و می تواند یک میان وعده مفید و کم نمک باشد. هر 100 گرم از این محصول حاوی 299 کیلو کالری و تنها 0.5 گرم چربی دارد.

بادام زمینی:

این یک گزینه عالی برای کاهش وزن است زیرا منبع غنی پروتئین است و می تواند شما را برای مدت طولانی سیر نگه دارد. هر 100 گرم بادام زمینی حاوی 553 کیلو کالری است و می تواند یک سوم نیاز روزانه به آهن و یک پنجم نیاز روزانه به ویتامین B6 را تامین کند.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances