10 فیلم اکشن ارزشمند که باید دوباره تماشا کنید

[ad_1]

بسیاری از فیلم های اکشن چیزی جز سرگرمی بدون مغز ارائه نمی دهند. این می تواند یک گزینه عالی باشد ، زیرا تماشاگران فیلم های اکشن را به قصد تماشای انفجار و تعقیب ماشین تماشا می کنند ، بنابراین داستان و شخصیت ها می توانند کمی نقش بازی کنند و فیلم هنوز رضایت بخش است.

اما این فیلم ها بالاخره یکبار ، شاید دوبار دیده می شوند. فیلم های اکشن که ارزش خود را در طول زمان نشان می دهند مملو از جزئیاتی است که درک صحنه های زیادی را می طلبد. مواردی مانند وحشت های Hot Fuzz و ادای احترام به داستان The Red of the Last Ark آنها را نامحدود و در دسترس قرار می دهد. با ارسال این فیلم ها با ویجایاتو همراه باشید.

10 Kill Bill (2003-2004)

سهم قابل توجه کوئنتین تارانتینو در سینما تخریب ژانرهای مختلف از جمله دیالوگ های اولیه فیلم جنایی آمریکایی ، ترکیب غیر خطی آن و اولین فیلم او ، سگ های مخزنی است. بیل را بکش – کونگ فو ، وسترن اسپاگتی ، سینمای تجاری سیاه و … – انتخاب ژانرهای فیلم الهام بخش تارانتینو در بیانی مشخص از سبک.

مانند دیگر فیلم های تارانتینو ، Kill Bill ارجاعات زیادی به فرهنگ عامه دارد و اسرار پنهان بسیاری دارد که با تماشای دوباره آن خواهید یافت. اکشن این فیلم بیشتر از اکشن فیلمهای دیگر این کارگردان است ، مانند ترکیب عالی با خانه برگهای آبی که الماسی ماندگار است.

9- Robocop (1987)

RoboCop Paul Verhoven ، یک تریلر اکشن در مورد یک افسر پلیس که مرد و بعداً قاضی و جلاد رباتیک شد. اما در لایه های زیرین ، فیلم از آنچه به نظر می رسد هوشمندتر است. این فیلم به موضوعاتی مانند طمع شرکت ها ، خصوصی سازی و فساد پلیس می پردازد.

داستان فیلم خوب و سریع پیش می رود و پیتر ولر این ماشین کشتار را انسانی می کند ، در عین حال سعی می کند به هویت سابق خود بازگردد و طنز ضد سرمایه داری او اکنون قابل درک تر است.8- Heat (1995)

هیت مایکل مان سرانجام موفق شد روبرت دنیرو و ال پاچینو را به عنوان یک زوج به تصویر بکشد. یک تریلر استاندارد از موش و گربه ، هیت دو نیرو را به عنوان یک دزد بزرگ بانک و پاچینو را به عنوان پلیس نشان می دهد.

ذهن واقعاً حسی شگفت انگیز به سرقت از بانک و فیلمبرداری صحنه ها آورد ، که برای همه چشمگیر است. وقتی دنیرو و پاچینو سکانسی را با قدرت بالای خود بازی می کنند ، هرگز پیر نمی شوند.

7- Hot Fudge (2007)

ادگار رایت این فیلم را پس از یک کمدی طنز زامبی تحسین شده توسط منتقدانش ساخت. Hot Fuzz مانند Shawn of the Dead ، همانقدر که درباره ژانر اکشن به کمدی می پردازد.

سیمون پگ و نیک فراست به عنوان یک زوج کارآگاه بی نظیر – یک پلیس خوب از یک شهر بزرگ و یک دلقک تمسخر از یک شهر کوچک – که توطئه ای را در یک روستای انگلیسی پایین کشف کردند ، درخشیدند. مانند دیگر فیلم های قرنتی ، Hot Fudge به طرز ظریفی پیچشی ایجاد می کند و بعداً توسط بینندگان چشم تیز مورد توجه قرار خواهد گرفت.

6- اولین خون (1982)

وقتی مجموعه فیلم های Rambo شخصیت را به یک ماشین کشتار بی رحم تبدیل کرد ، اولین فیلم این مجموعه در سال 1982 یک تریلر محبوب و جمع و جور بود. این فیلم بی وقفه ارزش تماشای مجدد را دارد ، زیرا داستان به طور پیوسته و بی نقص پیش می رود: اداره پلیس شهر کوچک رمبو را شکار می کند ، سپس با هلیکوپتر به پایین می رود تا او را پیدا کند ، سپس گارد ملی را اعزام می کند.

پس از نمایش پیام ضد جنگ ویتنام در صحنه ابتدایی ، اولین خون به یک تریلر مستقیم (و بسیار تأثیرگذار) در مورد تعقیب وحشیانه پلیس تبدیل می شود.

5- فراخوان کل (1990)

اقتباس از نوشته های جدید و اولیه فیلیپ کی. Dick، Total Recall یک فیلم علمی تخیلی درباره ماهیت ناپایدار یک واقعیت پیچیده ، از جمله کارهای شوارتزنگر است. او به عنوان یک شوارتزنگر داگ کواد ، کارگر آینده در تجارت پیوند احساسی ، معتقد است که او یک مامور مخفی در ماموریت مریخ است.

بینندگان برای درک معنای پیچیده فیلم باید چندین بار Total Recall را تماشا کنند. پل ورهوفن از دادن نتیجه گیری قطعی اجتناب می کند ، مخاطب را مجبور می کند همه سرنخ ها را پیدا کند و خود را مجبور می کند که خودش تصمیم بگیرد که آیا کوئید واقعاً در مریخ است یا خیر.

4- Mad Max: Fury Road (2015)

سه دهه پس از بازخورد ناامیدکننده به Beyond Thunderdom ، چهارمین فیلم از مجموعه مکس دیوانه نتوانست جهنم بی پایان را گسترش دهد. Mad Max: Fury Road جورج میلر ، برخلاف همه نظرات ، توانست اقدامی کامل و کارآمد ارائه دهد که ارزش انتظار را داشت.

این فیلم علاوه بر اطلاع رسانی ، سرگرم کننده است. جاده خشم پر از بدلکاری های هیجان انگیز است و تقریباً یک داستان بصری است.

3- Die Hard (1988)

گاهی اوقات به عنوان بهترین فیلم اکشن تمام دوران شناخته می شود. داستان او درباره Die Hard و یک پلیس که با تروریست ها در یک آسمان خراش می جنگد تبدیل به یک ژانر جدید برای همه ژانرهای اکشن شده است. جان مک کلن همه کاره بروس ویلیس یک قهرمان قابل درک را ارائه می دهد که مانع قهرمانان هیکل شکست ناپذیر فیلم های اکشن دهه 1980 شد.

این فیلم دارای شخصیت های فرعی زیادی از پاول تا آرگیل تا هانس گروبر است ، بنابراین صحنه های مبتنی بر دیالوگ به اندازه صحنه های اکشن جذاب هستند. کارگردان جان مک ترنان فیلمی ساخته است که تعادل کامل بین طنز ، تنش و اکشن را برقرار می کند.2- ماتریس (1999)

ماتریکس واچوفسکی به عنوان شاهکاری در ژانر علمی تخیلی شناخته می شود. این فیلم دارای تمام موضوعات پیچیده و داستان یک کار علمی تخیلی عالی است ، اما داستان صحنه های زیادی از تیراندازی کونگ فو ، انفجار و دعوا را ارائه می دهد تا خشک نشود.

این فیلم ماهیت اگزیستانسیالیسم و ​​واقعیت را منعکس می کند ، که در یک نگاه قابل درک نیست. مخاطب باید خوش شانس باشد که داستان فیلم را برای اولین بار درک کند.

1- Raiders of the Last Ark (1981)

استیون اسپیلبرگ و جورج لوکاس در کنار بازی مهاجمان آخرین طاق ، ایندیانا جونز ، یکی از مشهورترین بازیگران سینما را اجرا کردند و آن را به یکی از بهترین فیلم های اکشن تمام دوران تبدیل کردند. مکان های خنده دار ، عجیب و غریب و شیرین کاری های هیجان انگیز به فیلم یک تجربه سینمایی خالص می بخشد.

داستان فیلم با یک داستان اکشن پرسرعت روایت می شود ، بنابراین چیزی در طول فیلم وجود دارد که مخاطب را روی صندلی های خود نگه می دارد! داستان سرایی فوق العاده و اپیزودیک فیلمنامه هفت قسمتی لارنس کسدن به تأثیرات سریال اسپیلبرگ و شستشوی مغزی لوکاس می رسد ، به این معنی که همیشه چیزی در حال رخ دادن است.

به نظر شما چه فیلم های اکشن دیگری وجود دارد که بارها دیده شود و حوصله آنها سر نرود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

[ad_2]

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما