10 فرمان ژاوی؛ آغاز دیکتاتوری اسطوره ای در باریا

[ad_1]

به گزارش ورزش سه، مراسم تحلیف ژاوی هرناندز به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال بارسلونا روز گذشته با حضور 10 هزار هوادار در نیوکمپ برگزار شد که پس از آن کاپیتان سابق کاتالونیا در نشست خبری برنامه های خود را اعلام کرد. هدایت تیم آبی و آبی کاتالونیا.

یکی از موضوعاتی که ژاوی بر آن تاکید داشت، نیاز به وضع قوانین و مقررات جدید در رختکن بود. ژاوی اصرار داشت که بارس باید نظم را برگرداند و بازیکنان باید بفهمند برای چه تیم بزرگی بازی می کنند.

ژاوی از صبح امروز به طور رسمی کار خود را در بارسا آغاز کرد و اولین جلسه تمرینی خود را پس از دیدار با بازیکنان در رختکن برگزار کرد. سرمربی اسپانیایی قصد اتلاف وقت برای ایجاد تغییرات قابل توجه در ساختار بارسلونا را ندارد و در اولین تصمیم خود به عنوان سرمربی بارسلونا، دو نفر از اعضای بخش فیزیوتراپی را از این باشگاه برکنار کرد.

بارسلونا اکنون با ژاوی وارد فاز جدیدی شده و قوانین جدیدی برای این تیم در نظر گرفته شده است. مجله AAS از نکات 10 هدبند جدید آبی اناری رونمایی کرد.

1- زمان حضور برای ورزش

طبق قانون جدید ژاوی، همه بازیکنان باید یک ساعت و نیم قبل از شروع تمرین در کمپ خوان گمپر حاضر شوند. در سال های اخیر بازیکنان باریا معمولا نیم ساعت یا بیست دقیقه قبل از تمرین به اردو می آیند، اما اکنون شرایط برای زاوی فرق می کند. تمرین از ساعت 11 آغاز می شود و بازیکنان موظفند ساعت 9.30 خود را به کادر فنی معرفی کنند.

کارلس ناوال، سرمربی قدیمی و باتجربه بارسلونا نیز کنترل دسترسی بازیکنان را بر عهده دارد.

2- زمان حضور کادر فنی و اعضای تیم پزشکی و تدارکات در محل تمرین

ژاوی هم برای دستیارانش قانون خاصی در نظر گرفته است. مربیان بارسا و اعضای تیم پزشکی و تدارکات باید ساعت 9 صبح، دو ساعت قبل از شروع تمرین، در کمپ خوان گمپر حضور داشته باشند. هدف این است که با آمدن بازیکنان همه چیز برای تمرین آماده باشد.

3- ناهار در مجموعه ورزشی باشگاه

ناهار جایگزین بازیکنان در حال حاضر مربوط به گذشته است و ژاوی همه را مجبور به صرف ناهار در کمپ باشگاه کرده است. همه چیز باید زیر نظر او و بارسلونا باشد. ژاوی معتقد است که نظارت بر تغذیه می تواند در کاهش آسیب موثر باشد.

4. از نظم و انضباط غافل نشوید

ژاوی در بارسلونا تحت هدایت فرانک ریزکارد و پپ گواردیولا کار کرده است. مربیان سابقی بودند که اغلب چشم خود را بر بی انضباطی می بستند و این باعث شد که عنان شغل ماشین خود را در فصل 08-2007 از دست بدهد و فصل بارسا بدتر شود. او در نهایت توسط باریا اخراج شد، اگرچه او افتخارات زیادی برای باشگاه کسب کرده بود. در عوض، پپ گواردیو به خشن بودن معروف بود. ژاوی مدل آخر است و قصد ندارد سراغ رشته ای برود.

5- اعمال تخلفات انضباطی جدید

ساده سازی و بخشش در بارسلونا به پایان رسیده است. پس از جدایی لوئیس انریکه در سال 2017، در زمان ارنستو والورده، کیک اشتاین و رونالد کامن، تاخیر و تاخیر تمرینی معمولا جریمه یا جریمه خفیف نمی شد، اما ژاوی قوانین جدیدی را تدوین کرده است. که منجر به افزایش چشمگیر جرم و جنایت خواهد شد.

100 یورو برای تاخیر اول، 200 یورو برای تاخیر دوم، 400 یورو برای تاخیر سوم و غیره. او با هدایت لوئیز انریکه بازیکنی بود که به دلیل تاخیر در تمرین 6000 یورو جریمه شد!

6- دو روز قبل از هر بازی به موقع در منزل حاضر شوید

ژاوی به بازیکنان بارسا گفته است که اجازه ندارند 48 ساعت قبل از هر مسابقه شب را بگذرانند. مهمانی های شبانه ممنوع است و باید سر وقت به خانه بروند. این برای ژاوی غیرقابل انکار است و همه باید به آن احترام بگذارند.

7- خوب تمرین کنید، بازی خواهید کرد

ژاوی معتقد است که عملکرد مربیگری یک بازیکن کلید ورود به ترکیب اصلی مسابقه خواهد بود. در واقع اگر بازیکنی در تمرین بدرخشد به خاطر ماندن در ترکیب اصلی پاداش می گیرد. هیچ بازیکنی در بارسلونا برای نام و اعتبار شما بازی نخواهد کرد.

8- کنترل بر زندگی شخصی بازیکنان

بازیکنان خارج از زمین آزادند که زندگی خود را بگذرانند، اما زندگی آنها به فوتبال لطمه ای وارد نمی کند. سفرهای غیرفوتبالی وسط هفته منسوخ شده و بازیکنان مجاز به استراحت یا سفرهای کاری در طول فصل فوتبال نیستند. از این به بعد همه چیز باید با اجازه ژاوی انجام شود.

9- ممنوعیت فعالیت های تفریحی پرخطر

ژاوی با ورزش هایی مانند موج سواری یا دوچرخه سواری مخالف است. این بازی ها می تواند باعث آسیب جدی به یک فوتبالیست شود. اگر بازیکن بارسا مرتکب چنین عمل خطرناکی شود به کمیته انضباطی معرفی می شود.

10- الگویی برای دیگران باشید

بازیکنان اعضای مهم باشگاه هستند و باید الگوی دیگران باشند. آنها باید رفتار خوبی داشته باشند و رفتار مناسبی با هواداران داشته باشند و در سفرهای تیمی قوانین باشگاه را رعایت کنند.

[ad_2]

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما