۸ دئرد وخرو وئوو وخوو

[ad_1]

این یک سری ویدیو است که می توانید در ویدیوی زیر بخوانید.

به گزارش ایسنا، در این بازدید رئیس جمهور ابتدا از خودروهای موجود در انبارهای ایران خودرو بازدید میدانی به عمل آورد و با غیرقابل قبول بودن این حجم از خودرو در انبار دستورهایی برای ترخیص خودروها صادر کرد.

اگر می‌خواهید از شر بهم ریختگی‌هایی که دارید خلاص شوید، خلاص شدن از شر درهم‌کاری‌هایی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید آسان نخواهد بود.

تامین قطعات و ترخیص فوری خودروهای دپو شده در انبارهای ایران خودرو، افزایش 50 درصدی تولید خودرو در سال آینده، توقف تولید برخی خودروهای قدیمی و آغاز تولید خودروهای جدید و با کیفیت، اجازه ورود منضبط و نظارت بر سال آینده، نوسازی ناوگان حمل و نقل خلاص شدن از شر درهم و برهمی پس از پایان آن آسان است و خلاص شدن از شر درهم و برهمی زمانی که سخت است سخت است.

۸ دئرد وخرو وئوو وخوو

در این بازدید رئیس جمهور ابتدا از خودروهای موجود در انبارهای ایرانخودرو بازدید میدانی بهعمل آورد و با غیرقابل قبول بودن این حجم از خودرو در انبار، دستورهایی برای ترخیص خودروها صادر کرد.

۱_ در حوزه تولید

الف) تولید خودرو در سال، بست بل سال،. داقل

ب) ۲ ف ف ف آ ف آ ف ف ف ……………………………..

پ) اتاق باید به طور کامل مجهز به انکودر قابل حمل و انکودر قابل حمل با صفحه نمایش قابل حمل، قابل حمل و قابل حمل باشد.

2_ تولید خودروهای جدید و پیشرفته، خودروهای برقی، مرتبط و خودران گسترش و سرمایه گذاری و بستر برای ورود دانش و فناوری موجود در صنایع دفاعی و فضایی و ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای ایجاد تحول در صنعت خودروسازی «در اقتصاد اقتصادی» .

3_ نسبت به تامین قطعات مورد نیاز و عرضه فوری خودروهای دپوشیده در انبارهای شرکت خودروساز به بازار، تا نصاب استاندارد، ظرف 2 ماه آینده، اقدام شود.

4_ به منظور افزایش رقابت پذیری و رفع شائبه انحصار، مناسب سازی قیمت خودرو و تامین هزینه تولید به میزان مورد نیاز، قانونی و اجرایی واردات خودرو در سال 1401، ظرف 3 ماه آینده رفع گردد و با افزایش تولید خودرو و قطعات، رمزگذاری پرس و جوها در پنجره پنجره ساختمان ساختمان.

۵_در خصوص نضهوه عرضه خودرو به مرردم

اگر اینطور نیست، شاید این کار خوبی باشد، یا اگر اصلاً خوب نیست.

ب) اگر می خواهید از شر این مشکل خلاص شوید، باید سعی کنید هر چه زودتر از شر آن خلاص شوید.

پ) گرگونه ارائه خودرو به هرکت‌ها و سستگاه‌های دولتی

6_ به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی اعم از باری و مسافری، هرساله حداقل 20 هزار خودرو (کشنده، کامیون، کامیونت، اتوبوس و مینی بوس) فرسوده، از رده بندی خارج شده و جایگزین کردن آنها با خودروهای با کیفیت داخلی ویا خارجی برای احبان مسائل مربوطه، استييل شود.

۷_ به منظور افزایش شیفیت ویمنی خودروهای

الف) بعد از استفاده از قطعات با کیفیت پایین در مونتاژ خودرو از ابتدای سال 1401 مطلقاً ممنوع است و دستگاه های مسول موظفند با عرضه محصولات یدکی تقلبی و تهیه ویژه قطعات مصرفی و مصرفی برای ایمنی خودرو نیز می توانند از آن جلوگیری کنند.

ب) رودروهای مناطق بدز به بازار ازبتدای سال،

م_ دگذو.. .و.. .8.. .8…….

[ad_2]

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه