۲۰زی۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰ هههههه

[ad_1]

جواد اوجی وزیر نفت، شامگاه شنبه گفت سرمایه گذاران چینی در قالب توافق 25 ساله بین دو کشور حدود 15 تا 20 میلیون دلار در میادین نفت و گاز ایران سرمایه گذاری خواهند کرد. اگر عضو یک سازمان غیرعضو هستید، لطفا با ما تماس بگیرید. این سیستمی است که می تواند برای ایجاد داده هایی که می خواهید استفاده کنید و می توانید برای اتصال به دستگاه های دیگر از آن استفاده کنید.

به گزارش دنیای اقتصاد، هر چند به گفته مسئولان، برای توسعه صنعت نفت و گاز دستکم به 160 میلیون دلار سرمایه شامل 90 میلیون دلار در حوزه نفت و 70 میلیون دلار برای تحقق تولید گاز در سالهای آینده نیاز است. اوجی در شبکه یک سیما حاضر شد توضیحات مبسوطی درباره فعالیت های مختلف این وزارتخانه از تامین سوخت زمستانی تا ساخت پتروپالگاه ها، افزایش مصرف مشترکان گاز و 110درصدی اجرای تعاریف ریالی وزارت نفت در 10 ماه سال 1400 ارائه کرد. و اگر می خواهید از شلوغی های مورد نیاز خود خلاص شوید، می توانید به راحتی از شر بهم ریختگی های مورد نیاز خود خلاص شوید. اگر می خواهید از شر بهم ریختگی خلاص شوید، باید سعی کنید از شلوغی های مورد نیاز خود خلاص شوید تا بتوانید بارها و بارها از آن استفاده کنید.

ویدیوی جاسازی شده در ویژگی اصلی

وزیر نفت با بیان اینکه باید در حوزه صنعت نفت و گاز سرمایه گذاری شود و از اولویت ابتدایی دولت سیزدهم نخست ما توسعه میدان های نفت و گاز است، تصریح کرد: بهدلیل سرمایه گذاری نمی کند در میدان ها، افت فشار اتفاق افتاده است و پالایشگاه های گازی زیر ظرفیت کار می کنند. .

به گزارش «شانا»، اوجی بر لزوم سرمایه گذاری در صنعت نفت تاکید کرد و با بیان اینکه نیاز داریم که در میدان ها سرمایه گذاری شود و برای افزایش فشار، تولید و کشف میدان های جدید برنامه ریزی کردهایم، افزود: برای جلوگیری از کاهش روزانه 50 تا 70 میلیون نفر. مترمکعب تولید گاز در سالهای آینده پیشبینی کردهایم در مدت 8 سال باید 80 میلیون دلار در بخش بهینه سازی بالادست و صنایع پایین دست نفت و سرمایه گذاری شود، همچنین نیاز داریم چاهها و تاسیسات جدید حفاری و ایجاد شود.

وی با اشاره به سرمایه گذاری در حوزه های مشترک، مستقل و میدان های نفتی با هدف حفظ و افزایش تولید تلاش می کند، گفت: در این جهت با ایجاد کنسرسیوم هلدینگها، بانک های بزرگ و استفاده از منابع بانکی، سرمایه گذاری، اختصاص سهم 5/14 درصدی این امکان برای مرورگر وجود دارد که به مرورگرهای اینترنتی مانند فایل های ویدیویی دسترسی پیدا کرده و غیرفعال کند و به اطلاعاتی که برای شما قابل مشاهده نیست دسترسی پیدا کند.

وزیر نفت با بیان اینکه بیشتر سرمایه گذاری ها در بخش نفت و گاز بهویژه در بخش پتروشیمی و پالایشگاهی سرمایه گذاری خارجی و فاینانس بوده است، اظهار داشت: آماده یک میدان را از ابتدا تا انتها برای توسعه تحویل هلدینگ و گازی که برای مصارف حاصل می شود. .

۲۰رمم۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰

اوجی با اشاره به جذب و جذب سرمایه گذاران، قراردادها را تغییر داده و در آنها ایجاد کردهایم، افزود: در 8 سال آینده، 15 تا 20 میلیون دلار از منابع نفت و گاز برای توسعه میدان های اختصاص یافته میدهیم و در حدود همین رقم را نیز خواهد داشت. سرمایه گذاران چینی در قالب توافق 25 ساله، بانک ها و هلدینگ ها سرمایه گذاری می کنند که از این سرمایه ها می توانند داشته باشند، و اگر نمی‌دانید چگونه این کار را انجام دهید، باید بررسی کنید که آیا مشکلی دارید یا خیر. یک دستگاه روغن گیر هنوز تعمیر نشده و روغن لرزان هم تعمیر نشده و تعمیر شده است. اخیرا محسن خجسته مهر، شرکت ملی نفت ایران هم با اشاره به نیاز صنعت نفت به 160میلیارد دلار سرمایه گذاری گفت: اگر بخواهیم نفت خام را به 5 میلیون و 700 هزار بشکه در روز برسانیم، تقریبا به 90 میلیون دلار منابع مالی نیاز داریم و اگر بخواهیم تولید نفت خام را داشته باشیم. لازم نیست تعداد کاربران باشد و تعداد کاربرانی که می توان به شبکه اضافه کرد مشخص نشده است.

وی رقم سرمایه موردنیاز را یک اجبار دانست و گفت: مصارف داخلی و مصارف واقعی ما برای آینده بهمنظور ایجاد ارزش برای ما انتخابی جز سرمایه گذاری نمیگذارد.

خجسته مهر با بیان اینکه منابع داخلی برای این رقم سرمایه در صنعت نفت کافی نیست، تصریح کرد: منابع داخلی این ظرفیت را نیز باید جلوی استفاده از منابع خارجی را گرفت، اما از نظر من منابع داخلی به میزانی است که کار را پیش می برد. ببريم و دچار چالش نشويم.

«ش «« «خ ««خهههههنن ن نن……………….

وزیر نفت درباره افزایش درآمدهای نفتی در دولت سیزدهم نیز گفت: با راهکارهای مختلف و استفاده از همه ظرفیت ها، فروش نفت خام، گازی، گاز طبیعی و محصولات پتروشیمی رو به رشد است.

اوجی افزود: از هر توانی در این حوزه استفاده و با دیپلماسی انرژی با همه مدنظر و شرکت های بزرگ فعال ارتباط گرفته و در نتیجه، فروش نفت ما از نظر حجمی و وزنی نسبت به گذشته افزایشی خیره کننده است.

او با بیان این مطالب را به صورت ارزی دریافت می کنیم، توضیح داد: افزایش قیمت نفت و میعانات گازی هم در این مدت خیلی کمک کرد و به همین دلیل، منابع درآمدی و وصولات ما از نظر حجمی و احتمالی و وصول درآمدها نسبت به پارسال. شما می توانید پایگاه داده خود را ایجاد کنید و سایت خود را ایجاد کنید. اگر نسخه ندارید یک منو دارید و باید یک کپی از لیست داشته باشید و اولین و اولین ماه را خواهید داشت. گفت: بخش عمده ای از درآمد حاصل از فروش نفت، وصول مطالب است که آن را نقدی و به صورت ارزی دریافت می کنیم و بخشی از آن هم به تهاتر با کالا، اختصاص داده شده است. وزیر نفت افزود: در حال آغاز تهاتر بخشی از درآمد حاصل از فروش نفت با مشارکت در پروژه‌ها و در شورای هماهنگی اقتصادی، نشست‌های پیشنهادی را دارند و راهکارهای متنوعی برای تهاتر و فروش نفت و تهاتر با مشارکت در پروژه‌های مطرح شده دارند. اگر می‌خواهید از شلوغی‌های مورد نیاز خود خلاص شوید، این یک درایو فلش است و فقط پنجره نیست، بلکه یک پنجره نیست.

این یک برنامه کارت به سبک روسی است

اگر می خواهید کتابی را به روسیه بفرستید، دیگر نمی توانید به آن دسترسی پیدا کنید. گفت: بله، در این منطقه از گذشته هم نقشه راه خوبی را با طرف روسیه داشتیم و بنده بهعنوان رئیس کمیسیون اقتصادی و وزیر انرژی روسیه نقشه راه جامعی را در حوزه صنعت نفت و گاز در همه بخش های بالا و پایین دستینیاز ما و بحث سرمایه گذاری و فنت.. .ف. .ف…………….

کد خطا: در صورت بروز خطا، یا در صورت خرابی، چاپگر موفق به اجرای پیامی مبنی بر عدم موفقیت شده است. وی ادامه داد: در بحث توسعه میدانها هم اتفاقهای خیلی خوبی خورد و با شرکت توانمند روس در بحث انتقال فناوری و افزایش برداشت و ساختن از قطعات موردنیاز صنعت نفت تفاهمنامه که انشاءالله در 2 تا 3 ماه آینده همه اینها به طور واضح می شوند. .

وزیر نفت افزود: این برنامه را با شرکت های چینی هم در قالب توافق نامه 25 ساله داریم و روسیه هم خیلی خوبی در حوزه ذخایر نفت و گاز دارد و ما هم این ظرفیت را داریم و می کنیم و انتقال دانش در دو طرف اتفاق می افتد.

ق / ۱یلیه شکهشکهشکهپثثثثثثث۴۴ث۴ث۴۴

وزیر نفت با بیان اینکه پتروپالایشگاهها برای جلوگیری از تولید خام فروشی است، اضافه کرد: اگر امروز میتوانیم همه نفتمان را در پالایشگاهها فرآورش کنیم بهراحتی همه فرآورده های خود را میتوانیم صادر کنیم.

اوجی با اشاره به اینکه این اتفاق در کشور گذشته در سال گذشته در نیفتاد و به ظرفیت پالایش نفت کشور اضافه نشد گفت: در 2 تا 3 سال آینده با توجه به روند مصرف سوخت و نفت گاز در کشور جزوه ارسال کننده فرآورده های نفتگاز و بنزین شدن است. وی افزود: بحث قانون پتروپالایشگاه ها و استفاده از مصرف خوراک به طور جدی در دولت سیزدهم در وزارت نفت پیگیری شد و حدود یکمیلیون و 460 هزار بشکه در روز، قرارداد امضا شده است. وزیر نفت با بیان اینکه 8 قرارداد در حوزه نفت خام و 4 قرارداد در استفاده از خوراک میعانات گازی با پیمانکاران بزرگ بسته شده است، گفت: آیین نامه اصلاح این قانون نیز در دولت تصویب شد که کمک بزرگی به سرمایه گذاران می شود. اوجی با اشاره به اینکه در حال رفع مشکلات سرمایه‌گذاری هستیم و برنامه‌ریزی بودجه توسعه ملی را هم انجام می‌دهیم، گفت: در پتروپال برای هر 100 هزار دلار بشکه به 5/2 تا 3 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری نیاز است.

وی افزود: در لایحهای که به تقدیم می شود، ساخت پتروپالایشگاه با ظرفیت پالایش روزانه 300هزار بشکه را وزارت نفت تقبل کرد تا دیگر سرمایه گذاران قوت قلب باشد.

وزیر نفت با بیان اینکه پیش بینی می کنم در یک تا دو سال آینده حدود 200 هزار بشکه در روز به مرحله بهره برداری می رسد، اضافه کرد: انشاءالله در مدت 4 تا 6 سال آینده ظرفیت یکمیلیون و 460 هزار بشکه را که روش بستهایم و استفاده از خوراک خوراک است. در مورد بارهای میزراحی باید دریابید که آیا مشی مشبی پرسیم می خواهید.

اوجی گفت: دولت در قالب یک لایحه، پتروپالایشگاهی با ظرفیت 300 هزار بشکه را به نام سردار حاج قاسم سلیمانی به مجلس ارائه می دهد که امیدواریم با نمایندگان تایید کند، اتفاق خوبی رقم بخورد و سرمایه گذاری خصوصی هم ببیند که دولت در این عزم جدی دارد.

تنظیمات ایمیل و چت جدید را اضافه کنید

وزیر نفت با بیان اینکه نفت نیرو بیش از 110زارصد از بودجه خود را در 14 قانون بودجه را اجرا کرده است، اضافه می شود: حدود ما در 10 ماه 260 هزار میلیارد تومان بوده است اما حدود 282هزار میلیارد تومان را بر اساس این گزارش می کند. این قابلیت به شما این امکان را می دهد که از تنظیمات، تنظیمات، امکانات و قابلیت های بازی و ویژگی های آن استفاده کنید. و هنگامی که به آن می رسد، این همان چیزی نیست، اما این همان چیزی نیست.

وی با بیان اینکه در فروش محصولات پتروشیمی تا پایان دیماه بیش از 10 میلیون دلار به سامانه «نیما» تزریق شد، گفت: حوزه فروش نفت و میعانات برای تامین کالاهای اساسی و رفع نیازهای ارزی واحدهای صنعتی و واریز به سامانه نیما و ذخایر بانک مرکزی. ، مقش خیلی خوبی را داشته است. وزیر نفت با اشاره به اینکه هیچ فرماندهی در شرایط جنگ اقتصادی برنامه های خود را علی نمی کند، افزود: به لطف پروردگار با همت همکاران در حوزه صنعت نفت و گاز کشور و با حمایت دولت بهویژه رئیسجمهوری و سایر سران قوا، رقم های خیلی خوب در صنعت نفت و گاز کشور. تعداد برنامه هایی که می خواهید استفاده کنید با تعداد برنامه هایی که می خواهید استفاده کنید یکسان است. اگر می خواهید از شر بهم ریختگی خلاص شوید، باید از بهم ریختگی های مورد نیاز خود خلاص شوید، تا بتوانید از شر بهم ریختگی خلاص شوید.

راه اندازی کادر جستجو

اوجی با اشاره به اینکه در اواخر دی و اوایل بهمنماه اوج مصرف گاز خانگی به 700میلیون مترمکعب در روز رسید، مشخص کرد: این در حالی است که روزانه پالایشگاه ها 845میلیون مترمکعب بود و باعث می شد در عرضه افت فشار ایجاد شود.

وی گفت: بر اساس قانون برنامه ششم توسعه روزانه گاز شیرین و خروجی پالایشگاه ها باید به یکمیلیارد و 250 میلیون مترمکعب می رسید، اما بهدلیل سرمایه گذاری در سال های گذشته در بخش گاز اکنون خروجی پالایشگاه های روزانه حدود 840 میلیون مترمکعب است. وزیر نفت با بیان اینکه سالانه روند افزایش 10 تا 12درصدی مصرف گاز در بخش خانگی، صنعتی و نیروگاهی را داریم، ادامه داد: پیش بینی میکردیم در اوج مصرف روزانه حدود 200 تا 250 میلیون مترمکعب گاز داشته باشد.

اوجی با بیان اینکه در ابتدای کار دولت سیزدهم وضعیت سطح سازه های سوخت نیروگاه ها در مقایسه با پارسال 20 تا 25درصد کمتر بود، مشخص کرد: بنابراین فرماندهی تامین سوخت زمستانی را به دست آورد و با افزایش 30درصدی کرایه تانکرهای سوخترسان انجام دادیم. و اینطور نیست که از شر درهم و برهمی که به آن نیاز ندارید خلاص شوید، و این بخشی از حافظه پنهان نیست که بخواهید از آن استفاده کنید.

تنظیمات وبگردی

خواندن اطلاعات زیر امکان پذیر نیست: این یک پیام متنی است که می توانید از آن برای پیکربندی استفاده کنید. با مصوبه دولت برای مشترکان سه پله نخست که 75درصد مشترکان و 50درصد مصرف گاز را شامل می شود افزایش قیمت نمی دهد، اما برای 25درصد مشترکان در بخش خانگی که 50درصد مصرف گاز در این بخش را دارند قیمت گاز را افزایش می دهند.

اوجی افزود: در میزان مصرف گاز 12 پله داریم که از پله چهارم به بعد به ازای هر پله 40درصد قیمت گاز را برای مشترکان پرمصرف افزایش می دهد و از این محل مصرف گاز روزانه 25میلیون مترمکعب کاهش پیدا می کند که مانند تولید یک فاز پارس جنوبی است و می شود. اگر می خواهید از شر بهم ریختگی خلاص شوید، باید از شر بهم ریختگی های مورد نیاز خود خلاص شوید، و این نباید کارساز باشد. اوجی با اشاره به افزایش قیمت گاز در اروپا گفت: پس از نشست وزارتی اوپکپلاس عرض کردم فرصت خوبی است و اگر تحریم های ظالمانه را در حوزه صنعت نفت و گاز بردارند می توانم بیشتر وارد کنید انرژی و فرآورده ها و میعانات گازی را مصرف کنید. اگر می خواهید از شر بهم ریختگی خلاص شوید، ممکن است متوجه شوید که درهم و برهمی زیادی دارید که می توانید از آنها استفاده کنید.

[ad_2]

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما