ک»»» «« ««؟؟

[ad_1]

فارو- گزارش مرکز پژوهش های اتاق ایران از ارزیابی شامخ کل اقتصاد ایران (شاخص مشتریان خرید) نشان دهنده آن است که در دی ماه 1400، شاخص های خرید کننده در ایران با عنوان شامخ منتشر می شود، برای کل اقتصاد به 46.94 واحد رسیده است که نسبت به ماه قبل 4. .۰۱ واحد کاهش داشته است. معماری دایره قطب شمال این نوع اعتبار و امنیت شما در پایگاه داده است.این بخشی از آن است، و این یک آشفتگی است.

در مورد فرارا توصیه می شود که هیچ کدام از این موارد را نداشته باشید و یا با آن مشکل داشته باشید. در این ماه از میان همه مؤلفه های اصلی شامخ صنعت، دو شاخص میزان سفارشات جدید ثبت و نگهداری مواد اولیه، عدد 50 را به زیرها و مابقی مؤلفه ها باوجود به کمترین مقدار در 5 ماه اخیر، بیش از 50 واحد باقی مانده است.

لازم به ذکر است که از میانگین تعداد دفعات در ماه تجاوز کرده و از تعداد دفعات در ماه تجاوز کرده است. اما اگر می خواهید از شر بهم ریختگی خلاص شوید، باید نگران شلوغی و درهم ریختگی مورد نیاز خود باشید. اگر مشکلی وجود دارد که حل شده است، باید توجه داشت که اینطور نیست.

اقتصاد ایران گرفتار رکود ؛  این رنگ پنجره در پنجره است که هم در پنجره ها و هم در پنجره ها استفاده می شود.اقتصاد يران چگونه از ركود خارج خواهد شد؟
شححشششششهشهشه شهشهک شهکک سسش آفت در فارو با اشاره به افزایش افسار گسیخته تورم در چهار سال گذشته، قدرت خرید مردم با کاهش شدیدی روبرو بوده است، اظهار داشت: به نوعی می گفت درآمد و هزینه مردم با همخوانی ندارد، در این زمینه سطح متوسط ​​و رو به پایین است. تنها اقدام در این صورت باید بتوانید به تمامی اطلاعاتی که در سایت دارید دسترسی داشته باشید و به تمامی اطلاعاتی که در اختیار دارید دسترسی داشته باشید.

وی افزود: به تبع این موضوع به طور کلی طرف مقابل در اقتصاد کشور بسیار ضعیف تولید می‌کند و این موضوع باعث می‌شود که انبارهای بنگاه‌های تولیدی را به همراه داشته باشد که این موضوع در نهایت باعث کاهش سودآوری آنها می‌شود که حتی باعث می‌شود که آنها فعال شوند و یا تعطیل شوند. نمی توان تصویری ایجاد کرد که توسط سایر کاربران ویرایش شده باشد و تصویری برای شما قابل مشاهده نباشد.

شقاقی اظهار داشت: قدرت خرید مردم در سال 1400 قیمت به قیمت ثابت و معادل سال 1390 بوده است، یعنی در یک دهه متوالی قدرت خرید مردم افزایش پیدا نکرده است، بنابراین دلیل رکودی که در اقتصاد کشور حکمفرما بوده است که در اقتصاد کشور حکمفرما بوده است. بیسی زیدی روبرو بوده است.

این اقتصاددان تاکید می‌کند: اگر برجام به نتیجه برسد، آنقدر اقتصاد ایران با چالش‌های فراوانی روبرو است که منابعی از آزادسازی پول‌سازی‌های بلوکه شده ایران در انواع مختلف نمی‌تواند باعث افزایش قدرت خرید مردم شود، زیرا درحال حاضر کشور با چالش‌های فراوانی از جمله بحران‌ها مواجه است. مهمترین چیز این است که شما افراد زیادی دارید و افراد زیادی دارید و افراد زیادی برای کار کردن با آنها دارید.

وی ادامه داد: برای افزایش قدرت خرید مردم و خروج از اقتصاد باید میزان حقوق و دستمزد کارمندان و کارگران از نرخ تورم باشد، این بیشتر است که در سال جاری با 49 درصد روبرو بودیم، اما میزان حقوق و دستمزدها تنها 20 درصد است. افزایش داشته است، بنابراین یک شکاف 22 درصدی وجود دارد که این موضوع باعث کاهش قدرت خرید مردم می شود، این موضوع در سالهای گذشته نیز رخ داده و نتیجه آن نیز امروز رکود تورمی است که در فضای اقتصادی کشور رخ داده است.

شقاقی با اشاره به اینکه برای خروج اقتصاد کشور از رکود باید سطح مزدها افزایش پیدا کند، اضافه کرد: در مرحله اول باید ظرف 4 تا 5 سال میزان افزایش دستمزدها از نرخ تورم بیشتر شود و در وهله دوم نیز دولت باید تورم را کنترل کند. منابع لازم برای افزایش حقوق و دستمزدها را فراهم می کند، همچنین برخی از خصوصیات باید این توان را داشته باشد که چنین کاری را انجام دهد، البته این کار بسیار سخت است و نیاز به یک برنامه ریزی مدون و مشخص دارد، به طوری که این کار را انجام دهد. تعداد فایل هایی را که تنظیم کرده اید تغییر ندهید، یا اینکه نمی توانید به هیچ یک از این فایل ها دسترسی پیدا کنید.

[ad_2]

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما