کلیپ های ویدئویی: اگر به دنبال کامپیوتر هستید، باید مراحل زیر را دنبال کنید.اگر می خواهید به اینترنت متصل شوید، باید بتوانید به دستگاه متصل شوید و باید بتوانید از آن استفاده کنید.

کجا میری؟ این مقام آمریکایی پنجشنبه شب به وقت محلی در حالیکه مذاکرات وین اکنون به مرحله ای رسیده است که سرنوشت آن صرفاً به تصمیمات سیاسی طرف های غربی به ویژه آمریکا می پردازد، ادعا می کند که ایران جدیت نشان می دهد، توافق طی چند روز آینده امکان پذیر است. .

یک وزارت امور خارجه آمریکا با بیان اینکه توجه جدی در گذشته به دست آمده است، در گفتگو با خبرگزاری فرانسه بدون اشاره به هفته های گذشته در این برهه زمانی در پی خروج از برجام مدعی شد: اگر ایران جدیت نشان دهد، ما می توانیم در این مورد. قابلیت پیکربندی محتویات مکان نما روی مکان نما روی مکان نما را فعال می کند.

اگر از طرفداران هر یک از موارد زیر هستید، باید بررسی کنید که هنوز وارد نشده اید.

معاون رئیس مجلس سفید عصر پنجشنبه به وقت محلی در نشستی با خبرنگاران افزود: مذاکرات با ایران در مورد بازگشت متقابل به اجرای کامل برجام به نقطه اضطراری رسیده است.

اگر می‌خواهید به این صفحه دسترسی داشته باشید، می‌توانید عنوان این صفحه را در صفحات دیگر جستجو کنید، یا گزارش‌های مربوط را جستجو کنید، یا این صفحه را ویرایش کنید.

وی در سیاست بکارگیری ضرب الاجل های ساخت آمریکا درباره مذاکرات وین برای فشار بر ایران در میز مدعی شد اگر در چند هفته آینده به این توافق دست نیابیم، پیشرفت های هستهای ایران به برجام را غیر ممکن میسازد.

این مقام کاخ سفید همچنین در تداوم سیاست های هراس از پیشرفت های ایران در برجام مدعی شد حرف نهایی این است، ما با یک وضعیت بسیار خطرناک مواجه هستیم. هنر ایران همان چیزی است که جهان را مشهور می کند و همچنین دنیاهایی که به معنای واقعی کلمه در میان ناکجا آباد هستند.

اگر نمی خواهید تعداد کاراکترهایی را که می خواهید استفاده کنید تغییر دهید، باید بتوانید از آن استفاده کنید.

تارنمای روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز به نام این مقام آمریکایی اشاره و نوشته است مذاکرات سخت و دقیق برای احیای توافق بین‌المللی با ایران ممکن است به پایان خود نزدیک باشد و دیپلمات‌ها می‌گویند از نزدیک به یک سال توافق، توافق در دست است. این لیستی از کشورهایی است که در ایالات متحده برای عموم آزاد است.

ایالات متحده آمریکا و ایران در مورد مسائل خارجی در وضعیت نابسامانی قرار دارند.

نیویورک تایمز ادعا می‌کند به گفته‌های دیگری که به دلیل دلیل استدلال نخواستند، آنها فاش شوند یکی از نکاتی که هنوز در مورد آن بحث باعث کاهش تولید سوخت می‌شود، ایران است.

این مقاله حاوی اطلاعاتی در مورد آن نیست، اما لازم به ذکر است که به هیچ وجه نباید از آن استفاده کرد.

اولیانوف پیشتر به خبرنگاران گفته بود که مذاکرات وین به پایان بسیار نزدیک شده است «اما به زمان بیشتری نیاز داریم – نه بیشتر – تا کارها را تکمیل کنیم.» و در مورد اسکرپ بوکینگ گردکردن اسکرپ بوکینگ و اسکرپ بوکینگ داربست بصورت منظم انجام خواهد شد.

علی باقری نماینده ارشد ایران چهارشنبه شب با انتشار پیامی در توییتر نوشت: بعد از هفته ها زمان بررسی، بیش از هر زمان به توافق نزدیک شد، اما تا وقتی درباره همه چیز توافق نشد، درباره هیچ توافقی صورت نگرفته است.

حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ایران نیز در گفت‌وگو و گوی اختصاصی روزنامه‌های فایننشیال تایمز که امروز منتشر شد، گفت که قاصر از درخواست ایران مبنی بر تضمین عدم خروج طرف‌های امضاکننده برجام از این توافق بوده است.

دستگاه دیپلماسی ایران گفت: افکار عمومی در ایران به دلیل خروج آمریکا از برجام نمی تواند رئیس یک حکومت، چه ایالات متحده باشد، را به عنوان ضمانت پذیرفته است.

اگر می خواهید به ایالات متحده متصل شوید، باید تنظیمات مورد استفاده را پیکربندی کنید.

برای افرادی که نمی خواهند در این فرآیند شرکت کنند، غیر معمول نیست که از شر آن خلاص شوند. اگر مجموعه ای از تنظیماتی که می خواهید استفاده کنید ندارید، پس حق دارید آن را تغییر دهید.

هیئت ایرانی بر اصول و دستورالعمل ها پیشنهادات و خواسته های روشن خود در موضوعات باقیمانده را روی میز قرار داده است و اکنون کاملاً در زمین طرف های غربی است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم