کاسمیرو: به نوه هایم می گویم که با این دو نفر بازی کردم

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، کاسمیرو دلیل اصلی موفقیت رئال مادرید در فصل های اخیر است. او به همراه تونی کروز و لوکا مودریچ یک مثلث فوق العاده در خط هافبک لوس بلانکوس در طول سال ها ایجاد کرده است. هافبک برزیلی حالا در مصاحبه ای جالب درباره مسائل مختلف اظهار نظر کرده است.

یک مثلث فوق العاده در کنار کروس و مودریچ ایجاد کنید“سالها بازی در یکی از بزرگترین باشگاه های جهان یک امتیاز است و فکر می کنم روزی می توانم روی کاری که انجام داده ام حساب کنم. بازی با تونی کروز و لوکا مودریچ یک امتیاز است.” من از این واقعیت قدردانی می کنم. که بتوانم مدت طولانی با آنها بازی کنم. به نوه هایم می گویم که با دو بازیکن استثنایی و یک نماد فوتبال بازی کردم.»

کونته یا کاسمیرومن می خواهم به این سوال برای شما پاسخ دهم، اما در عین حال می خواهم به شما یادآوری کنم که کونته، با وجود اینکه بازیکن بزرگی است، در پست متفاوتی برای چلسی بازی می کند. با آزادی و حمله بیشتر، فکر می کنم اولین هافبک دفاعی او باشد. جورجیونه.” به خاطر داشته باشید که بازیکنانی مانند بوسکتس و فابینیو در صدر لیست قرار دارند. با این حال، بسیار خوشحالم که یکی از بهترین بازیکنان محسوب می شوم و می خواهم به پیشرفت خود ادامه دهم.”

درخشش وینیسیوستنها چیزی که می توانم بگویم این است که وینیسیوس بهترین دوران خود را سپری می کند. او در مرحله خاصی است و همچنین جوان است و پتانسیل زیادی برای رشد دارد.”

عملکرد فوق العاده کریم بنزمابازی با کریم بنزما باعث افتخار است و من از او برای بردن توپ طلا حمایت می کنم.

کارلو آنچلوتی یا زیدان: “هر دو مربی سبک خاص خود را دارند و خوشبختانه ما به خوبی با رویکرد کارلو آنچلوتی سازگار شده ایم. همانطور که برای مدت طولانی با زیدان انجام دادیم. اما من می خواهم یک چیز در مورد آنچلوتی بگویم که بسیار جالب است.” بیش از 40 سال در فوتبال گذرانده است. او قبلاً همه چیز را برده است، اما میل او برای بردن و آموزش با تجربه اش به ما باورنکردنی است.

[ad_2]

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما