چگونه از فروشگاه اینترنتی شکایت کنم؟

فراوردههای غذائی سمیه - کلیددان شکایت از سایت­های اینترنتی از طریق پلیس فتا به چه نحو است؟ شکایت از طریق سایت نماد به چه نحو است؟ روش دیگر مراجعه به سایتی به نام سامانه نماد است و راه دیگر نیز شکایت از طریق پیگیریهای معمول قضایی است. تن زاده علیه حسین کعبی، محمد غلامی، حسین ابراهیمی و سهیل حق شناس که جزو تیم فوتبال سپیدرود هستند به دلیل مصاحبههایی که آنها انجام دادهاند شکایت کرده و پرونده آنها به پلیس فتا استان گیلان ارجاع داده شده است. طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیک مصوب سال 1382، در هر معامله از راه دور ، مصرفکننده باید حداقل هفت روز کاری، وقت برای انصراف (حق انصراف) از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد. مدتی بعد شایعاتی مبنی بر احتمال اعدام وی به دلیل فساد في الارض به گوش میرسید، حالا گفته میشود فقط سه نفر از دختران شاکی ماندن که رضایت نمی دهند.

شکایت به پلیس فتا نی نی سایت

برخی از وکلای دادگستری به صورت تخصصی فقط در حوزه های جرایم رایانه ای یا جرایم اینترنتی از جمله کلاهبرداری اینترنتی وکالت قبول می کنند. وی افزود: همانطور که مردم در خرید مایحتاج به هر برندی اعتماد نمیکنند در بازار سهام هم فقط باید از خدمات شرکتهای مشاوره سرمایهگذاری دارای مجوز از سازمان بورس و ثبت شده در سایت سازمان بورس و اوراق بهادار استفاده کنند که با رعایت ملاحظاتی مشخص، سهامداران را برای خرید یا فروش راهنمایی میکنند؛ بنابراین هیچ فرد حقوقی یا حقیقی حق سیگنالدهی خرید و فروش سهام را ندارد و مرتکب جرم میشود. وحید خزایی کیست (Vahid Khazaei)و چگونه به یک فرد معروف در فضای مجازی تبدیل شد؟ از جمله مطالبی است که در فضای مجازی و به خصوص شبکههای اجتماعی به آن پرداخته شده است. معاون اجتماعی پلیس فتا ناجاادامه داد: تبلیغات فریبنده ای در جهت ارائه خدمات و فروش کالا با قیمتهایی پایینتر از قیمتهای واقعی و ارسال رایگان صورت می گیرد این در حالی است که طی این سال ها استفاده از شیوه فروش بلک فرایدی به برخی از فروشندهها کمک کرده تا بتوانند کالاهای قدیمی خود را به راحتی بفروشند.

شکایت از طریق پلیس فتا نی نی سایت

با وجود تلاش­ها و همچنین اخطار­های متعدد پلیس فتا، متأسفانه باز هم شاهدیم که جرایم سایبری بسیاری اتفاق می­افتد و پرونده­ها و شکایات بسیاری در این زمینه وجود دارد. پس از مراجعه به این سایت با کلیک روی قسمت شکایات میتوانید شکایت خود را ثبت نمایید. شاکیان محترم میتوانند بعد از ایجاد حساب کاربری و کلیک روی لینک فعالسازی که به ایمیل ثبت نامی ارسال شده است، در کمتر از یک دقیقه اقدام به ارسال و پیگیری شکایت خود نمایند. من مشتری دائمی بودم هارد اکسترنال خریدم ازشون،هم کیف هارد که قرار بود بفرستن ندادن هم خود هارد مشکل داشت و انگار دست دوم بود مرجوع کردم بعد ۲ هفته همونو واسم فرستادن و در کمال بی احترامی گفتن ما دوربین مداربسته رو چک کردیم جنسو عوض کردی و جنسی که کا فرستاده بودیمو تو مغازه به فروش رسوندی! این امر از یک سو دارای فواید بی شماری بود اما با توجه به ماشینی شدن زندگی امروزه بشری و کمبود زمان که اکثر افراد با آن مواجه هستند به مراتب خریدهای مجازی و اینترنتی جایگزین خریدهای حضوری شد.

توجه داشته باشید که فعالیتها و اقدامات انجام شده در فضای مجازی و اینترنت کشور توسط پلیس فتا و نهادهای مربوطه به طور مداوم بررسی شده و اقدامات متخلفانه توسط این مراکز زیر نظر گرفته می شود. با وجود اطلاعرسانی در مورد روش های کلاهبرداری در رسانهها، بازهم تعداد افرادی که در دام کلاهبرداران مجازی میافتند زیاد است و این تعداد با گسترش فضای مجازی در حال افزایش نیز میباشد. معاون اجتماعی پلیس فتا با بیان اینکه هر گونه بهره برداری و یا انتشار غیرمجاز از آثار سینمایی بدون سیر مراحل اداری و قانونی تعیین شده جرم است، به متخلفان این حوزه هنری نسبت به پیامدهای زیان آور این اقدام مجرمانه هشدار داد. پس از ثبت نام در سامانه مراحل زیر را دنبال کنید. بله در این موارد میتوان از طریق دادگاههای عمومی یا شورای حل اختلاف بستگی به میزان خواسته (زیر 20 میلیون شورای حل اختلاف و بالای 20 میلیون در دادگاه عمومی حقوقی) طرح دعوا نمود. زیرا وظیفه پلیس صرفا تحقیقات است و پلیس فتا هم از این قاعده مسثتنی نیست و صرفا تحقیقات خود را در حوزه تخصصی سایبری انجام میدهد و صلاحیت صدور حکم و همچنین مجازات را ندارد؛ پس اگر قصد دارید که از سایتی شکایت نموده و حکم قضایی دریافت کنید، از روش شکایت به مراجع قضایی استفاده نمایید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم