پیشنهاد تهران برای تعطیلی دو روزهخبرگزاری تسنیم: استاندار تهران از پیشنهاد تشکیل جلسه کارگروه کمیته آلودگی هوای تهران در خصوص دزهای بسته شده شهر تهران خبر داد و گفت: بر اساس این پیشنهاد تمامی بخش های دولتی و خصوصی به مدت دو روز تعطیل هستند اما این پیشنهاد به معاون اول رئیس جمهور داده خواهد شد.»

انوشیروان محسنی بندپی گفت: تمام اقدامات برای کاهش ریسک فاکتور در این دو هفته انجام شده است. استفاده از سوخت گازوئیل در تمامی صنایع پروژه های برق استان اعلام شده و این مشکل اجرایی شده است.

وی افزود: در گزارش بازرسی میدانی محیط زیست استان نیز تاکید شده است که تمامی پروژه های انرژی و صنایع فعال در استان تهران از گازوئیل یا گازوئیل مایع استفاده می کنند. در بین راه پلیس تردد خودروهای دودزا و باری را در سطح شهر تهران متوقف و خودروها را نیز بدون انجام معاینه فنی متوقف کرد.

بندپی گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا و ستاد استانی کمیته اضطرار، فعالیت‌های عمرانی تا اطلاع ثانوی متوقف و بر اساس این دستور، فعالیت‌های منتشرکننده ذرات معلق در هوا نیز متوقف می‌شود. شرکت گاز استان باید تجهیزات اداری و سوخت گیری را در روزهای سرد به طور مداوم رصد کند و سیستم گرمایشی را با استانداردهای لازم تنظیم کند. متأسفانه از آنجایی که در این مدت هیچ رویداد زیست محیطی فراری رخ نداده است، آلاینده هایی را در شرایط جوی انباشته کرده ایم.

وی در ادامه افزود: سازمان هواشناسی اعلام کرده تا چند روز آینده دیگر وزش باد در منطقه نخواهد بود. در مورد آلودگی هوای بیش از 48 ساعت، هیئت دولت تدابیر شدیدتری را در این زمینه تصویب کرده است.

استاندار تهران گفت: برای کاهش ضریب خطر باید تصمیماتی اتخاذ شود و پیشنهاد این جلسه برای تصمیم گیری در هیئت دولت منعکس می شود. پیشنهاد ما در این جلسه کاهش ضریب ریسک و نظارت بر اجرای آن تا تصمیم گیری جدید است. علاوه بر محدودیت‌های قبلی، برای حفظ جامعه باید قوانین و مقرراتی را ابلاغ کنیم و پیشنهاد می‌شود جلسه دو روزه جمع‌بندی برای همه دستگاه‌های اجرایی فعالیت‌های مدنی و بخش خصوصی جمع‌بندی شود.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances