(ویدئو) پلنگ خانگی را از تجارت حیوانات خانگی خلاص کنید

[ad_1]

گرم شدن کره زمین و تجارت عجیب حیوانات خانگی تهدیدی برای جمعیت پلنگ آفریقایی است، اما یک سازمان غیردولتی بین المللی با دولت منطقه تکه تکه شده سومالی برای نجات آنها همکاری می کند.

به گفته فراخ، دو توله پلنگ گرسنه در حالی که دامپزشکان دولتی سوزن ها را از خز کرکی فشار می دهند تا مایعات و مواد مغذی را به آنها تزریق کنند، در غبار سومالی فریاد می زنند و رشته های خود را می کشند.

توله پلنگ در حدود پنج ماهگی کم آب، کوچک و فاقد کلسیم در شیر مادر است که راه رفتن را برای آنها دشوار می کند. اما حداقل آنها زنده هستند.

صندوق حفاظت از یوزپلنگ (CCF) و دولت سومالی – که در سال 1991 از سومالی جدا شد – توله پلنگ های قاچاق شده را در این منطقه طی چهار سال گذشته آزاد کرده اند.

بر اساس گزارش اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت، تنها 6700 یوزپلنگ بالغ در طبیعت زندگی می کنند و جمعیت آنها رو به کاهش است.

توله سگ های ربوده شده برای استفاده به عنوان حیوان خانگی به خاورمیانه قاچاق می شوند، اما تعداد کمی از خطرات آن آگاه هستند.

رئیس صندوق حفاظت از یوزپلنگ CCF دکتر. لوری مارکر گفت که این مرکز در سال اول حدود 40 توله در سومالی دریافت کرد که بسیاری از آنها زنده نماندند، اما با ساخت خانه های امن و ارائه مراقبت های دامپزشکی توانستند آنها را کاهش دهند. مرگ و میر صفر این سازمان در حال حاضر 67 پلنگ دارد.

وی گفت: شدت خشکسالی باعث افزایش فشار بر پلنگ شده است.

شکری اسماعیل حاجی، وزیر محیط زیست سومالی گفت که وزیر زمین سومالی در حال بررسی افتتاح یک پارک ملی برای پلنگ است.

وی افزود که منطقه کوچک جدایی طلب نمی تواند به اکثر بودجه های زیست محیطی دسترسی داشته باشد زیرا به ندرت توسط هیچ سازمان بین المللی جدا از سومالی به رسمیت شناخته می شود. ما یک دولت ناشناخته هستیم. در نتیجه می‌توانیم بودجه بین‌المللی دریافت کنیم.

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه