وحشتناک ترین آثار هر یک از شخصیت های مجموعه بازی ماهی مرکب


مجموعه بازی محبوب Netflix squid که به پربیننده ترین سریال در این سرویس پخش جریانی تبدیل شد ، مملو از سکانس های ترسناک ، ناخوشایند و خشن بود. هر شخصیتی در سریال کارهای وحشتناکی انجام می دهد یا می دهد ، حتی اگر کار بدی انجام دهد. از کشتن دیگران گرفته تا پیشرفت در بازی ، فریب دوستان و دروغ گفتن ، سوءاستفاده و سوء استفاده از دیگران در دنیای واقعی ، هر شخصیت چیزی برای ارائه دارد. به دلایل و دلایل دیگر ، سری بازی های ماهی مرکب دارای توالی ها و پیچ های داستانی تکان دهنده بسیاری است. در حالی که قهرمان داستان با هیولاهای درون خود می جنگد ، تماشاگران به نوعی با هر یک از آنها همدردی می کنند. اما نمی توان انکار کرد که برخی از کارهای وحشتناکی که شخصیت های سریال انجام داده اند حتی وحشتناک تر از آن بوده است.

یونگ دی سو (بازیکن شماره 101): تحت فشار قرار دادن یک بازیگر دیگر

دشوار است که به یکی از بدترین اقدامات یونگ دئوک سو در طول بازی های این سری اشاره شود ، زیرا وی قبل از پیوستن به بازی جان خود را با خونسردی گرفت و البته ترسناک است. او این کار را به بهترین شکل ممکن انجام داد. او از افراد ضعیف تر از خود استثمار می کرد و از هر فرصتی برای نشان دادن نامردی خود استفاده می کرد ، مانند این که در شرایطی که در آستانه باخت و کشتار بود ، مخالف خود را مجبور به تغییر قوانین سنگ مرمر کرد. اما بدترین اقدام او در طول بازی پل شیشه ای بود ، که به نظر می رسید یکی از سخت ترین بازی های سری بازی های ماهی مرکب باشد ، جایی که یونگ ، که یکی از مردان بی گناه است ، قبلاً بازی را رد کرده و جان خود را به خطر انداخته بود. او را انداخت ، هل داد و کشت.

پربیننده ترین مجموعه بازی ماهی مرکب در Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال این سرویس پخش را به دست آورد ،

چو سانگ وو (بازیکن شماره 218): عبدال او را فریب می دهد و می کشد

تا کنون ، یکی از احساسی ترین سکانس ها و قسمت های بازی ماهی مرکب ، قسمت ششم بود ، هنگامی که شخصیت چو می دانست که این بازی دوست و رقیب خود را ترک می کند ، عبدل را فریب داد و قصد داشت باعث مرگ او شود. چونه وانمود کرد که برنامه ای هوشمندانه دارد که می تواند آن دو را زنده نگه دارد. در عوض ، او به طور مخفیانه چند سنگ به طرف سنگ مرمر عبدل پرتاب کرد و او را به ماموریت انتحاری فرستاد ، در حالی که خودش هر 20 محافظ مرمریتی را که از عبدل به سرقت رفته بود ، داد و پیروزی خود را ثابت کرد. چهره عبدال وقتی فهمید که مردی که او دوست و آشنای او می دانست او را کتک زده است و او به زودی کشته خواهد شد. و در این سکانس بود که تماشاگران متوجه شدند چو چقدر نفرت انگیز و اهریمنی است.

پربیننده ترین مجموعه بازی ماهی مرکب در Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال این سرویس پخش را به دست آورد ،

عبدالعلی: رئیس سابقش مجروح شد

عبدالعلی یکی از صادق ترین و بی گناه ترین شخصیت های مجموعه بازی های ماهی مرکب در طول بازی بود و به دلیل نداشتن قرارداد شغلی مناسب و پرداخت هزینه های کافی برای تامین مخارج خانواده وارد مسابقه شد. او برای کمک به خانواده خود بسیار درمانده بود ، چاره ای نداشت جز این که با وجود خطرات خطرناک به بازی ترکیبی بپیوندد. تنها کار بدی که عبدل انجام داد این بود که رئیس سابق خود را با ماشین در محل کار له کرد و با یک دست رفت ، که توسط بسیاری از بینندگان سریال توجیه شد. این یک تصادف بود ، اما علی به جای فرار ، مجبور شد در موقعیت باقی بماند و به رئیس خود کمک کند.

پربیننده ترین مجموعه بازی ماهی مرکب از Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال این سرویس پخش را به دست آورد ،

هان می نیو (بازیکن شماره 212): قتل-خودکشی

مینیو کارهای بد زیادی انجام داد ، از جمله پیوستن به تیم Dev-Soo و سوء استفاده و تهدید سایر بازیکنان در طول بازی. اما او کارهای خوبی هم انجام داد ، به عنوان مثال ، وقتی از سای بیوک حمایت کرد ، زمانی که بیوک در ابتدای بازی دچار مشکل شد. اما آخرین اقدام می نئو بدترین عمل او نیز بود: هنگامی که او دستان خود را دور کمر دئوک سو حلقه کرد ، او را نفرین کرد و خود را به عقب پرتاب کرد تا خودش و یکی از بدترین شرورهای این سریال باشد. ارسال به قفل مرگ. در نهایت ، این به زنده ماندن سایر بازیکنان کمک کرد ، اما این یک اقدام وحشتناک و خودخواهانه بود که بیشتر شبیه انتقام بود تا فداکاری.

پربیننده ترین مجموعه بازی ماهی مرکب از Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال این سرویس پخش را به دست آورد ،

جی یونگ (بازیکن شماره 240): قتل پدرش

جی یونگ فقط در قسمت 6 از سری بازی های ماهی مرکب ظاهر شد ، اما او بسیار تأثیرگذار بود و هر سکانس را در آن گرفت. او برای زنده نگه داشتن سای بیوک جان به جان آفرین تسلیم کرد ، که ایثارگرانه ترین کاری بود که جی یونگ در طول سریال انجام داد. در داخل ، جی یونگ دختر جوان مهربانی بود که به زودی با کانگ دوست شد. او شاهد مرگ مادرش بود ، هر چند که سر پدرش را سوراخ کرده بود. به همین دلیل برخی از بینندگان مجموعه بازی های ماهی مرکب با او همدردی کردند ، زیرا قتل این کودک در واقع انتقام مرگ مادرش بود.

پربیننده ترین مجموعه بازی ماهی مرکب در Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال این سرویس پخش را به دست آورد ،

هوانگ جون هو: تماشای مرگ بازیکنان بدون دخالت

هوانگ جون هو قهرمان بازی ماهی مرکب بود ، یک افسر پلیس که به طور مخفیانه وارد بازی شد تا او را دستگیر کند. و هنگامی که او هیچ آنتن تلفنی برای اثبات اتفاقات بازی نداشت ، بدون پشتیبانی ، و بدون شواهد کافی برای گفتن به دوستانش ، بیش از حد مردد بود که سعی کند حادثه را گزارش دهد. او چندین بار فرصت داشت تا از صحنه خارج شود ، اما فکر می کرد بازگشت به کلانتری تا زمانی که از پایان ماجرا مطلع شود ، نامناسب است. با این حال ، او تمام ورزشگاه را تماشا کرد و کشتار وحشیانه مردم بی گناه را بدون انجام هیچ کاری انجام داد.

پربیننده ترین مجموعه بازی ماهی مرکب در Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال این سرویس پخش را به دست آورد ،

سونگ جی هو (بازیکن شماره 456): فحش دادن و خیانت به مادرش

با وجود تمام کارهایی که گای هو در طول بازی ماهی مرکب انجام داد ، او یکی از معدود شخصیت های عاشق در کل مجموعه بود. طبیعتاً گی هون مرد خوبی بود که زندگی با او بد بود. اما او همچنین کارهای وحشتناکی انجام داد ، مانند سوء استفاده از بیماری ایل نام در بازی های سنگ مرمر. اما یک نکته در مورد شخصیت او این است که طرفداران سریال آن را دوست نداشتند و G-Hone با مادرش چنین رفتار کرد. اگرچه او در هنگام بیماری به مادرش کمک می کرد ، اما مادرش در دوران پیری مجبور بود ساعت های بی پایان کار کند ، اما او تمام مخارج زندگی پسرش را بر عهده می گرفت ، پسری که فقط قمار می کرد و مشروب می خورد. از همه بدتر ، مهم نیست که هر روز چقدر برای مادرش کار می کرد ، او نسبت به مادرش بی ادب و ناسپاس بود.

پربیننده ترین مجموعه بازی ماهی مرکب از Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال این سرویس پخش را به دست آورد ،

کانگ سای بیوک (بازیکن شماره 67): سرقت از گاو

یکی دیگر از شبح های سری بازی های ماهی مرکب ، سای بیوک به هیچ وجه شخص بدی نبود. او از کره شمالی فرار کرد و سعی کرد فقط کمی پول به دست آورد تا از مرز مادرش عبور کند و خانه ای کوچک به برادر کوچکترش بدهد. در شرایط سخت ، سای بیوک کارهایی را انجام داد که فقط از روی درماندگی بود. او در واقع بسیاری از کارهای خوب را انجام داد ، از جمله یادآوری سنگ به شیشه ایمن هنگام بازی پل شیشه ای ، یا بازی با سنگ مرمر هنگامی که داستان خود را برای جی یونگ فاش کرد و تمام تلاش خود را کرد. با این حال ، بدترین کاری که می توانست انجام دهد این بود که در ابتدای سری و قبل از ورود به بازی از سونگ سرقت کند. اگرچه این یک سرقت خیابانی جزئی بود ، اما منجر به چندین حادثه شد که باعث شد سئونگ وارد بازی شود.

پربیننده ترین مجموعه بازی ماهی مرکب از Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال این سرویس پخش را به دست آورد ،

مدیر بازی: بردار را بکشید

کارگردان بازی یا Front Man یک شخصیت مخفی و نقاب دار بود که در بیشتر قسمت های سریال مبهم بود ، اما سرانجام ماسک خود را برداشته و هویت خود را پس از مشاجره با برادر کوچکترش ، جون هو نشان داد. مدیر بازی حتی پس از اینکه متوجه شد برادرش در زمین بازی دستگیر شده و برای پیدا کردن او خرابکاری کرده است ، از ابراز محبت به برادر کوچکتر خودداری می کند. او تنها یک فرصت برای تسلیم شدن به برادرش داد و وقتی هوانگ مخالفت کرد ، بی سر و صدا به او شلیک کرد. با این حال ، یکی از احمقانه ترین نظریه ها در بین طرفداران بازی ماهی مرکب این است که هوانگ جون هو با وجود افتادن در آب زنده است.

پربیننده ترین مجموعه بازی ماهی مرکب در Netflix ، که عنوان پربیننده ترین سریال این سرویس پخش را به دست آورد ،

هی ایل – نام (بازیکن شماره 1): یک بازی مشترک را راه اندازی کنید

در قسمت آخر بازی ماهی مرکب ، به نظر می رسد که Oh Ile نام مردی است که تا به امروز عامل اصلی بازی بود ، سرمایه گذار سابق که تمام عمر با افراد ثروتمند بازی می کرد و خود به دلیل تجربه هیجان بود. ایل نام بعد از اینکه متوجه شد داشتن پول زیاد شما را غمگین می کند انگار که هیچ پولی ندارید ، تصمیم می گیرد شادی را به روح ثروتمند اما غمگین زندگی آنها هدیه دهد. این شادی اما با دیدن مبارزات و مرگ فقرا و استثمار شدگان با پرداخت مقدار کمی از ثروت آنها به دست آمد. تماشاگران بازی ماهی مرکب در ابتدا ایل نام را به عنوان یک شخصیت خوب ، مثبت و مهربان تعریف کردند ، اما وقتی حقیقت آشکار شد و او هنوز زنده بود ، خشم تماشاگران را برانگیخت. اگرچه او با اشتیاق خود در این بازی شرکت کرد ، اما کاری که با دیگران کرد منزجر کننده بود

بیشتر بخوانید: بینندگان مجموعه بازی های محبوب ماهی مرکب برای یادگیری زبان کره ای صف آرایی می کنند


Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances