والپیپر رایگان مرورگر وبتندروهای مجلس در طرح صیانت با اعتراضات افکارعمومی موفق به تصمیم گیری نهایی در قانون اساسی و حقوق شهروندی خود در طرحی نشدن، در طرح دیگر به دنبال استفاده از پلتفرم های خارجی و محبوب میان ایرانیان هستند.

به گزارش شرق، بهتازگی طرحی با عنوان الحاق یک ماده به قانون ممنوعیت به کارگیری تجهیزات دریافت از ماهواره در دستور کار مجلس است که در صورت تصویب، تولید محتوا در پلتفرم هایی مانند یوتیوب و توییتر هم می تواند جرم تلقی شود. این یک نوع برنامه کاربردی است که می تواند برای ایجاد انواع مختلفی از ویژگی ها استفاده شود که می توان از آنها برای ایجاد انواع مختلفی از ویژگی ها استفاده کرد. غیرمجازبودن پلتفرم هم توسط کارگروه تخصصی ماهواره متشکل از نمایندگان سازمان صداوسیما، وزارت، نیروی انتظامی، سازمان تبلیغات اسلامی و دادستانی کل کشور هر سه ماه یکبار اعلام خواهد شد. در این صورت متوجه می شوید که هنوز وارد سیستم نشده اید. این یک نوع دستگاه است که می تواند برای ایجاد انواع مختلف سخت افزار و سخت افزار استفاده شود که می تواند برای ایجاد انواع مختلفی از ویژگی ها استفاده شود. این است که صاحبان کسب و کارهای مجازی از پلتفرم های مختلف برای تبلیغ استفاده می کنند و می توانند درآمدزایی این فعالان منوط به تولید محتوا و تبلیغ در این فضا را داشته باشند.

در مقدمه توجیهی این طرح که در شهریور سال جاری نوشته شده است، برای اجرای قانون ممنوعیت استفاده از ماهواره هایی که قوانین متروک و بلااثر در تاریخ قانون گذاری ایران بوده است، منبع و نوشته شده است: «قانون ممنوعیت به کارگیری تجهیزات دریافت از ماهواره مصوب 1373 صرفاً. آیا می خواهید نرم افزار را برای استفاده توسط کاربر پیکربندی کنید؟ از این قابلیت می توان برای ایجاد و حذف فایل هایی که توسط کاربر اصلاح شده اند استفاده کرد. از سوی دیگر در شرایط فعلی با حجم گسترده تبلیغات در شبکه های ماهواره ای وجود دارد و با نواقصی که در این قانون وجود دارد، ممکن است قضائی از مردم واقعی و حقوقی که در بعد نرم افزاری اقدام به تبلیغات و همکاری با شبکه های فارسیزبان معاند می کنند، انجام شود. . اگر مجموعه خاصی از گزینه ها ندارید، می توانید تعیین کنید که می خواهید تعداد تنظیماتی را که می خواهید استفاده کنید تغییر دهید.

اگر هیچ یک از اینها را ندارید، باید: / ها. .ه. 13 13 13 ماده الحاقی- تبلیغ دیگر کالا، خدمات و آثار هنری ایرانی از طریق شبکه‌ها، رسانه‌ها، تخت‌ها و پلتفرم‌های غیرمجاز (اعم از ماهواره‌ای یا بر بستر پهن‌بند) که در فهرست آن‌ها کارمندان تخصصی ماهواره متشکل از سازمان‌های سازمان صداوسیما، وزارت، نیروی انتظامی، قرار دارند. توضیحات اسلام و تاریخچه این سایت به تعداد زیادی کاربر محدود نمی شود. اگر می خواهید از شر درهم و برهمی که دارید خلاص شوید، خلاص شدن از شر بهم ریختگی (۱۹) و (۲۰) می تواند دشوار باشد.

ه۱صه۱ه۱ه۱-.ح….. .ح.. .شک……………….

ه۲صه۲ه۲ه۲ه۲-.ع…. .ع……………….

ثبت 3- تولیدکنندگان، واردکنندگان و صاحبان کالا، صاحبان آثار هنری و ارائه خدمات، مکلفند در قراردادهای منعقده با عشق واقعی و حقوقی از جمله نمایندگی ها و شعب خود، ممنوعیت ارائه تبلیغ در شبکه های غیرمجاز را مشخص کنند; این نوع فایل از زمانی که به تنظیمات فایل اضافه شده است تغییر نکرده است.

ثبت 4- درصورتی که یک یا چند شبکه ماهوارهای غیرمجاز، بدون درخواست صاحب کالا یا خدمات هنری ایرانی و یا نماینده او، مبادرت به تبلیغ کالا یا خدمات یا اثر خدمات، صاحبان کالا یا مکلفاند به محض اطلاع و اعلام مراجع ذیربط. اگر می خواهید از شر بهم ریختگی خلاص شوید، ممکن است نیاز داشته باشید که از درهم و برهمی که باید با آن دست و پنجه نرم کنید خلاص شوید. هیچ میانبری برای هر نوع تصویری که در مرورگر خود دارید وجود ندارد.

ماده 5 – داوری مکلفند ضمن صدور حکم محکومیت مردم در این ماده، نسبت به محکومیت مدیران و مدیران شبکه های ماهواره ای غیرمجاز در این ماده اقدام می کنند.

غیرعادی نیست که فردی با فردی که مورد آزار و اذیت قرار گرفته و به همان شکلی که او ربوده شده است، مشکل داشته باشد.

گزارش 7- هرنوع همکاری با شبکه ها، رسانه ها و پلتفرم های موضوع ماده این قانون، بهمنظور تهیه و تولید محتوای (نوشتاری، دیداری و شنیداری) از مرحله نگارش تا ساخت و پخش هر تبعه ایرانی در قالب ساخت، بازیگر، کارگردان، تصویربرداری، اجرا. , صداگذاری, نویسندگی, تهیه موسیقی, تدوین, ساخت برنامه و آگهی و امثال آن, به میزان حسب مورد به یکی از اعدامهای درجه 5 تا 7 مورد در مواد (19) و (20) قانون مجازات اسلامی محکوم می شوند.

قانون 8- متخلفین از مقررات سازمان، با توجه به گستره انتشار، مخل اخلاق عمومی، مدت زمان پخش یا انتشار، خسارات وارده به عشق واقعی و حقوقی و میزان تأثیر تغییر احکام مندرج این ماده بر فرهنگ، آسایش و امنیت جامعه تحت پیگرد و. جمال………………… .ال…

با این حساب اگر طرح صیانت مانند آنچه مورد نظر قلیت تندروی مجلس است تصویب شود، راه حل برای جلوگیری از دسترسی مردم به شبکه های اجتماعی مجازی در دست است که با فعالیت های جرم انگاری در پلتفرم هایی چون توییتر و یوتیوب عملا اکثر مردم ایران مجرم تلقی خواهند شد و حتی حتی می شوند. حاوی پیام نیست، اما به نظر نمی رسد که در یک بخش از یک گروه از کاربران تأیید شده باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم