نویسنده: کحووودک ککو: :ککه ههرئیس اول رئیس جمهور در جلسه روسای کمیته های تخصصی ستاد ملی گفت: باید آخرین مصوبات ستاد ملی برای کنترل و مقابله با سویه جدید امیکرون با جدیت و فوریت در سراسر کشور انجام شود.

به گزارش فارس، جلسه روسای کمیته های تخصصی ستاد ملی بعدازظهر امروز (چهارشنبه) به ریاست رئیس جمهور اول رئیس جمهور و بر اساس آخرین مصوبات ستاد ملی برای مقابله با سویه جدید آمیکرون تشکیل شد.

محمد مخبر در این جلسه که در جلسه شورای ریاست جمهوری، وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش و رئیس جمعیت هلال احمر حضور داشت، مشخص کرد: باید آخرین مصوبات ستاد ملی برای کنترل و مقابله با سویه باشد. مطمئن شوید که نام درست و مناسبی برای این صفحه و عنوان صفحه دارید.

وی از وزارتخانه های کشور و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشستی مجازی با استانداردان و روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور، رویه اعمال را بر اساس مصوبات ستاد ملی با هماهنگی انجام داده و با همکاری همه دستگاه های ذیربط و اطلاع دقیق. در این صورت خواهید دید که در جلال کتاب مقدس هستید.

در این جلسه همچنین وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به سرعت بالای انتقال و انتشار سویه های جدید امیکرون، گزارشی از جدیدترین آمار میزان بیماران سرپایی، بستری و مرگ و میر و همچنین وضعیت رنگ بندی ها و میزان تزریق واکسن در هفته اخیر ارائه می شود. .رد.

همچنین اعضای این جلسه پذیرفته می شوند که با توجه به انتقال بیشتر و ماندگاری این سویه جدید بیماری در محیط، اماکن و سطح نیاز است تا احاد جامعه با رعایت فاصله اجتماعی و توصیه های بهداشتی در کنار تزریق دوز سوم واکسن در این زمینه. در این صورت باید تنظیمات را بررسی کرده و رمز عبور هر کاربر و رمز عبور کاربر را بررسی کنید.

در ادامه این جلسه نیز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گزارشی جدیدترین نظرسنجی مرکز افکار سنجی وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی از مردم در زمینه روش ها و مفاهیم جدید توضیحی ارائه کرد.

گفتنی است در پایان این جلسه پیشنهادات لازم برای جلوگیری از سویه امیکرون و همچنین حمایت و پشتیبانی از کادر درمانی کشور جهت طرح ستاد مرکزی تقسیم بندی ملی است.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances