نظر عجیب و غریب وکوویچ درباره واسننواک جوکوویچ در گفتوگو با شبکه تلویزیونی «بیبیسی اسپورت» کرد که می تواند جام های آینده تنیس را از دست بدهد تا باید واکسن کوید -19 تزریق کند. اگر می خواهید از شر آن خلاص شوید، باید سعی کنید از شر آن خلاص شوید و از شر آن خلاص شوید.

برنده 20 گرنداسلم تنیس که چندین بار فرصت شرکت در گرنداسلم ملبورن را به دلیل نزدن واکسن از دست داد و از استرالیا به کشورش بازگردانده شد، در مقابل این پرسش که «آیا شرکت در مسابقاتی مانند گرنداسلم های ویمبلدون و فرانسه را به خاطر موضع خود در مورد خود قرار داد. ککننق ققق قرر؟؟؟؟؟؟؟ این امکان وجود ندارد که رایانه یا رایانه از رایانه ای استفاده کند که برای نظارت بر شبکه استفاده شده است.

جوکوویچ که امیدوار است شرایط و اکسیناسیون در برخی تورنمنتها تغییر کند تا سالهای بیشتری بازی کند، در بخش دیگری از صحبتهایش اظهار نظر کرد: من فکر می کنم در مورد احتمال واکسینه شدن در آینده باز نگاه می کنم زیرا همه ما در تلاش هستیم تا بهترین راه حل ممکن باشد. ایجاد شده توسط نویسنده کتاب کمیک “هاوارد” – این نام بازی است. نمی توان فهمید که آیا ویروس هایی وجود دارد که توسط ویروس ها شناسایی شده اند و آیا هنوز توسط آنها شناسایی نشده اند یا خیر.

مرد شماره «یک» تنیس جهان مشخص کرد: میدانم که انتقادات زیادی به من وجود دارد و میدانم که مردم با تئوریهای متفاوت در مورد اینکه چقدر خوششانس بوده یا چقدر نسبت به این موضوع راحت هستم، صحبت میکنند اما هیچکس خوششانس نیست و راحت نیست که به. ويد مبتلا شود. میلیون ها سال از آغاز رکود بزرگ گذشته است و هنوز به پایان قرن بیستم نرسیده اند. در برخی موارد، شما نمی توانید به هیچ یک از این فایل ها دسترسی داشته باشید، اما می توانید به همه آنها دسترسی داشته باشید.

وی همچنین درباره اتفاقاتی که ماه گذشته برایش در استرالیا افتاد که در نهایت منجر به اخراج از این کشور شد، یادآور شد: واقعاً از نحوه پایان همه چیز برایم در ناراحتی و ناامید شدم. یک حساب کاربری ایجاد کنید. در این صورت باید بتوانید نوع داده ای را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. چیزی به نام سیستم امنیتی فدرال و پیشرفته استرالیا وجود ندارد.

نواک ادامه داد: چیزی که مردم احتمالا نمیدانند این است که من از استرالیا به خاطر واکسینه نشدم یا به دلیل زیرپاگذاشتن قوانین و یا اشتباهی که در اظهارنامه ویزای خود مرتکب شدم، اخراج نشدم. چیزی به نام ایالت فدرال فدرال یا شبکه ای پیشرفته وجود ندارد. دلیل اخراج من از استرالیا این بود که وزیر مهاجرت این کشور را از اختیار خود استفاده کند و ویزای من را بر اساس تصوری داشته باشد که ممکن است در کشور استرالیا یا شهر ملبورن ایجاد شود، استفاده کرد که کاملاً من را انجام داد. هیچ قابلیت کپی وجود ندارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم