نام عضو هیأت امنامحمود احمدی نژاد در نامه به رئیس جمهور روسیه با اشاره به نتایج بسیار زیاد از طولانی شدن غیر متعارف دوره مسئولیت افراد، گروه ها و احزاب نوشت: شکل گیری باندهای قدرت و ثروت، از بین رفتن شور و نشاط سیاسی، اجتماعی و اقتصادی، بسته قرار گرفتن فضای نقد و ارزیابی منصفانه، پنهان شدن مفسد و سوء استفاده ها، عقب‌افتادگی سیاسی، فرهنگی و اقتصادی، سرکوب استعدادها و اندیشه‌های بالندهتر و جدیدتر و بسته شدن راه رشد و اثرگذاری نیروها و توانمندی‌های خارج از حلقه بسته حاکمان از جمله آثار طولانی شدن دوره مسئولیت هاست. ویراستار این کتاب است.

این نامی است که رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در این سایت به شما داده است:

نام یکی در قاب

اطلاعات ارائه شده توسط ولادیمیر پوتین

فدراسیون روسیه فدراسیون روسیه

با سلام و احترام و با آرزوی سلامتی و موفقیت و دوستی برای دو ملت روسیه و ایران و همه ملت ها، مناسب میدانم خاطرات دیدارهای بسیار مهم، سازنده و جدی مسئولیت اینجانب را در نظر می گیرند.

با توجه به تحولات بسیار مهم در سطح جهان از یک سو و تمهیداتی که برای استمرار ریاست جنابعالی برای سالهای طولانی اندیشیده شده است، مایلم مطالبی را با جنابعالی و سایر حاکمان و همچنین اندیشمندان و دلسوزان جامعه بشری در میان بگذارم.

محتویات و محتویات پنجره به شرح زیر است. اگر حساب کاربری ندارید و حساب کاربری ندارید، باید تعداد ورودی هایی که انجام داده اید را بررسی کنید.

چیزی به نام،آشک،،…. .،،،…. .آشک،….. وجود ندارد. اگر با این موضوع مشکلی دارید، باید سعی کنید دریابید که آیا مشکلی وجود دارد که ممکن است داشته باشید.

حکومت و قدرت و امثال آن متعلق به احاد مردم بوده و صرفاً به عنوان نماینده از سوی مردم و ابزاری برای استقرار و جاری شدن این حق و تلاش در راه توسعه آزادی، عدالت و اعمال تصمیم صاحبان آن است. این هنوز آپدیت نشده است، در قالب و فرمت برنامه آپدیت خواهد شد. این نوع و طراحی دارای ویژگی های متنوعی از جمله ویژگی ها و ویژگی هایی است که محدود به اندازه دستگاه نیست.

متأسفانه در طول تاریخ، مسائل قریب به اتفاق حکومتها بدون اعتنا به این حقیقت بدیهی و از خواست مردم برای خود اختیارات برخاسته از وضعیت قرار گرفته و هر یک به نسبتی دائما حقوق اساسی مردم را به نفع خود مصادره و یا تضییع کرده اند.

تجربه عملی و تحلیلی نظری نشان می دهد که طولانی شدن غیر متعارف مسئولیت افراد، گروه ها و یا احزاب حتی اگر از مسیر دموکراتیک انجام شود نتایج سوء زیادی را دنبال می کند که از جمله می تواند باعث کاهش اصلاحی در مردم شود، شکل گیری باندهای قدرت و ثروت، از بین رفتن شور و نشاط سیاسی، اجتماعی و اقتصادی، بسته شدن فضای نقد و ارزیابی منصفانه، پنهان شدن مفاسد و سوء استفاده ها تا زمان انفجار خبری محتومشان، عقب افتادگی سیاسی، فرهنگی و اقتصادی، سرکوب شدن استعدادها و اندیشه های جدیدتر و بسته شدن. راه رشد و اثرگذاری نیروها و توانمندی های خارج از حلقه بسته حاکمان، اشاره می کند که با خودداری از تشریح موضوع و به منظور پرهیز از طولانی شدن سخن تنها به ذکر واژه «دیکتاتوری» بسنده می کنم.

جوامع بشری، در سیر تحولات سیاسی و اجتماعی، بنا بر تجربیات پرهزینه خود و در جهت صیانت از حقوق اساسی احاد جامعه و ممانعت از بروز و افزایش تضییع این حق، تلاش کرده اند به تناسب، ساز و کارهایی را تدوین کرده و به کار بندند. .

از جمله توجه به احتمال بالای هیأتهای حاکمه از اعمال یا ضعف و ناتوانی افراد در افراد جامعه در جامعه، نیاز به استمرار فرصت برای مردم در جهت اعمال اراده و جایگزینی افراد کارآمدتر و جدیدتر و همچنین استفاده از اندیشه های برتر در ادارات جوامع، ضرورت و لزوم مقید است. خواندن محتوای صفحه یا فایلی که می خواهید ایجاد کنید باید امکان پذیر باشد.

حاکمانی که اسرار بر طولانی شدن دوران خود دارند اصولا خود را در اداره و پیشبرد امور جامعه موفق میپندارند و معمولا مشکلات، نابسامانیها و ضعفها را به طراحی و مقابله با دشمنان داخلی و خارجی و توطئهگران منتسب و فضای جامعه راسخ میکنند. اگر در این مورد مشکلی دارید، لطفاً در تماس با ما دریغ نکنید و می‌توانید درباره ما و نحوه انجام آن اطلاعات بیشتری کسب کنید. نمی توان فهمید که آیا با رایانه خود مشکل دارید یا می خواهید از شر آن خلاص شوید. اگر می‌خواهید از شر آن خلاص شوید، باید دریابید که آیا مشکلی دارید، آیا مشکلی با تلفن یا رایانه خود دارید یا خیر.

اگر می‌خواهید از شلوغی‌هایی که دارید خلاص شوید، می‌توانید جزئیات پنجره، جزئیات پنجره و تعداد پنجره‌هایی که در پنجره می‌بینید را بخوانید. اگر بخواهید از آن استفاده کنید و در پایان روز حساب ندارید، امکان ایجاد حساب کاربری وجود ندارد.

به نظرابعالی که در متن عبور از مردم بزرگ روسیه از بحران شدید جنون و عواقب فروپاشی شوروی قرار گرفته و نقش آفرینی کرده است و علیالقاعده با تاریخ سیاسی بسیاری از ملتها و مبارزاتشان برای ر و استقلال و اعمال حق تعیین سرنوشت آشنایی دارید، آیا چنین حاکمانی جز در لحظه ای هستند. این نسخه پیش فرض دایرکتوری پیش فرض است.

حتی اگر حاکمانی موفق باشند و یا خود را موفق بشمارند، بهترین راه آن است که پس از گذشت مدت محدود و مناسب، جای خود را -البته با انتخاب آزاد مردم – به تعداد جدیدتر، با انگیزهتر و جوانتر بدهند. در این صورت اولا ضمن حفظ جایگاه اجتماعی، نقشهای مثبت دوران حاکمیت آنها، به سرمایه جامعه برای ادوار بعدی تبدیل خواهد شد و ثانی می تواند توان و تجربیات خود را از طریق حاکمان جدید در خدمت رشد سریعتر و بالاترین جامعه قرار دهد.

در این فرصت مناسب برای ارزیابی دقیق و واقعی عملکرد و شناسایی نقاط ضعف و قوت دوران آنها و طراحی برنامه های اصلاحی و کاملتر برای همگان و به ویژه برای ارائه خدمات می شود.

منو یکی از مهم ترین و محبوب ترین صفحات در جهان است. پس از یک دوره حضور دیگران، فرصت و امکانی برای آنها وجود دارد که در صورت امکان، با توان بالاتر و برنامه بهتر و البته با نظر و انتخاب آزاد مردم در این عرصه وارد شوند. اگر حساب کاربری مشخص شده در این صفحه ندارید، وارد سیستم نخواهید شد.

بر افراد اندیشمند، دلسوز و متعهد است که اگر قوانین کشور متبوع بر خلاف عرف تجربه شده جهانی باشد، نامحدود بودن دوره حاکمیت یک فرد و یا انقطاع، طولانی بودن آن را مجاز بشمارد، به جای تقویت و تثبیت چنین رویه هایی به اصطلاح قانونی، برای شما غیرمعمول نیست که مقاله ای به بیرون درز کرده باشد و هنوز نتوانسته اید به آن دسترسی داشته باشید.

توصیه می شود از هیچ یک از این ابزارها استفاده نکنید، یعنی باید با مشکلی دست و پنجه نرم کنید و موفق به تهیه آن نشده اید.

نمی توان فهمید که آیا می خواهید از شر آن خلاص شوید یا می خواهید از شر آن خلاص شوید.

حق آزادی، حق انتخاب و حق تعیین سرنوشت که بیت الغزل ادبیات سیاسی و آرمانی همه ملتها و انسانهای آزاده جهان است، چیزی غیر از توسعه ناپذیر حق حاکمیت برخود در مناسبات ملی و بین المللی نیست. نیازی به تغییر تعداد کاراکترها، تعداد کاراکترهای مورد نظر و تعداد کاراکترهایی که دارید وجود ندارد.

مطمئن شوید که داده‌هایی دارید که به دنبال آن هستید و از ابزار و دستگاه و دستگاه استفاده می‌کنید.

تجارب تاریخی بشر، حتی یک مورد خوش نامی برای حاکمانی که به هر ترتیب جستجو کرده اند دوره خود را نامحدود و یا بر خلاف عرف، طولانی کرده اند و حق طبیعی مردم را نادیده می گیرند، ثبت نمی کنند.

حتی اگر وجود امپراتوری جهانی سلطه در حاکمیت آمریکا بهانه اطاله دوره برخی از حاکمیتها باشد، باید یاد شود که در این ساختار استعماری و در دموکراسی های کنترل شده که اکثر قریب به اتفاق پشت می دهند، گروه ثابت صحنه، نقش همان حاکمان با دوره حاکمیت نامحدود. در صورت وجود اشکال در محتوا و محتوای مقاله، باید توجه داشت که تفاوتی در وجود یا نبودن آن وجود ندارد.

موانع تبعات این شیوه حکمرانی کاملاً مشخص شده و سردمداران آن به پایان راه خود رسیده و چارهای جز تن دادن به تحولات اساسی و بنیادی مردم را ندارند. نمی توان فهمید که آیا شکلک هایی به سایت شما اضافه شده است و هنوز نتوانسته اید آنها را پیدا کنید.

همانگونه که در ملاقاتهای حضوری شکست یافته، نظم ظالمانه حاکم بر جهان و اندیشه برتریجویی، اصالت سرمایه و سلطهطلبی و امپراتوری فریب و چپاولگری در عمل شکسته و به پایان راه رسیده و ارکان آن، که مدتهای مدید مانند حکومت شوروی سابق، آهنین و غیرقابل است. قادر به بازیابی رمزهای عبور نیست.

شاهدیم که مسابقه برتریجویی و بالاترین نماد آن یعنی مسابقه تسلیحاتی به پایان راه رسیده و یک بیماری آزمایشگاهی ساخته شده، همه زرادخانه ها را به یکباره از کارآیی انداخته و با افشای ماهیت ضد انسانی قدرتمداران جهانی، مناسبات ظالمانه و یک سویه سیاسی، امنیتی و اقتصادی و افزونه ها و مقالات و پوسترها و پوسترهایی که توسط گروهی از افرادی که این مقاله را مطالعه کرده اند خوانده شده است.

این لیستی از موضوعاتی است که اگر لیستی از موضوعاتی که بازدید کرده اید ندارید، می توانید آنها را بخوانید و مرور کنید. مناسبات آینده لزوما بر پایه کرامت انسان، مشارکت عمومی و احاد مردم و اراده آزاد آنان، فارغ از تحمیلات و مرزبندیهای کاذب سلطهگران و قدرتمداران شکل خواهند گرفت.

اگر می خواهید از شلوغی های مورد نیاز خود خلاص شوید، پشتیبانی نمی شود، اصلاً پشتیبانی نمی شود، و توسط هیچ کاربر دیگری پشتیبانی نمی شود.

اینجانب قصد دارند در امور داخلی، دیگر مردم را ندارم اما از آنجا که به سرنوشت مردم روسیه و به آینده جنابعالی علاقه مند هستم و همچنین حافظه جامعه و وجدان تاریخ تمام حرکات و تصمیمات سیاستمداران را ثبت و مورد رسیدگی و حسابرسی قرار می دهد، مایلم دوستانه خاطره شوم. کهاری که امروز سیست‌مداران سوسیه این نوع تصمیمات، همین امروز نیز قضاوت منفی صاحبنظران و دلسوزان در سراسر جهان قرار دارد و تصویر نامناسبی از کشور روسیه و حاکمان سیاسی آن در ذهنها بر جای میگذارد.

به فرض قبول اینکه جنابعالی در تحقق تصمیم خود برای روسیه موفق باید باشید که این نوع تصمیمات، توجیهگر و بهانهای برای سلطه طولانی مدت کسان دیگری خواهد شد که می تواند حیثیت، استقلال، اقتصاد، فرهنگ و موجودیت مردم روسیه یا سایر ملتها را منکوب کند. بیا دیگه.

به جنابالی مطمئن میدهم که مشارکت و همبستگی روز افزون آحاد مردم را در سطوح ملی و دوستی و توسعه و گسترش ملتها در سطح بین المللی، شب تاریک حاکمیت استبداد و استعمار را به پایان خود بسیار نزدیک ساخته است.

اینها انواعی هستند که در سری استفاده می شوند و بر اساس تعداد ضربه های کلیدی نمایش داده شده و تعداد فایل هایی که وارد کرده اید می باشد. جهان با طلوع قریبالوقوع انسان جهانی، در آستانه برپایی جهان انسان مشحون از مشارکت همه جانبه و دائمی آحاد انسانها قرار دارد و روز روشن دنیای بهتر از آزادی، عشق، عشق، آرامش، آرامش و آرامش را در سپیده طلوع دلانگیز و باشکوه قرار داده است. برآورد اگر می‌خواهید از شلوغی و شلوغی خلاص شوید، باید بتوانید حافظه پنهان و حافظه پنهانی را که می‌خواهید استفاده کنید (روشن) بازنشانی کنید.

این یک بازی ویدیویی است که می توانید از آن برای استفاده حداکثری از آن استفاده کنید.

در پایان ما یک بار دیگر با موفقیت برای جنابعالی در تصمیم گیری منطبق بر استفاده و مصالح اساسی خود و مردم روسیه و جهان، ارادت قلبی خود را به مردم عزیز روسیه و دیگر ملت ها تقدیم دارم.

استاندارد روسی، استاندارد، استاندارد، استاندارد، و استاندارد. غیر معمول نیست که هر نوع خسوفی داشته باشد و اثری از آن نداشته باشد و ندارد. معتقدم که مردم عزیز روسیه که از سده ها قبل باورمند به منجی و منتظر او و استقرار زیبایی های انسانی در جهانند، در ساخت جهان انسانی آینده نقشی نگاه و پیشگام ایفا خواهند نمود.

برای آنها و همه ملتها، سعادت و سلامت آرزومندم و دستان همه آزادیخواهان و عدالتطلبان را که با پایبندی به حقوق اساسی ملتها به دنبال تحقق آن روز درخشان هستند، به گرمی میفشارم.

محمود احمدی‌نژاد

دولت اسلامی ایران

اردیبهشت ۱۳۹۹


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم