میچ مک کانل با جان تماس می گیرد. 6 یک «شورش خشونت‌آمیز»، جمهوری‌خواهان را به دلیل انتقاد از چنی، کینزینگر


واشنگتن – میچ مک کانل، رهبر جمهوری خواهان سنا، با توجه به شکاف گسترده در میان جمهوری خواهان، روز سه شنبه از کمیته ملی جمهوری خواه به دلیل سانسور نمایندگان انتقاد کرد. لیز چنی و آدام کینزینگر، و برای پیشنهاد این که جان. 6 قیام «گفتمان سیاسی مشروع» بود.

مک‌کانل به خبرنگاران گفت: «این یک شورش خشونت‌آمیز به منظور جلوگیری از انتقال مسالمت‌آمیز قدرت پس از یک انتخابات تأیید شده قانونی از یک دولت به دولت دیگر بود.» «همین بود.»

چهار روز پس از آن که RNC رای به محکوم کردن اعضای مجلس نمایندگان به چنی و کینزینگر به دلیل شرکت در اجلاس ژانویه داد. مک کانل گفت که سازمان حزب نباید در میان کاندیداها “انتخاب و انتخاب” کند: “ما از همه اعضای حزب خود صرف نظر از مواضع آنها در مورد برخی مسائل حمایت می کنیم.”

مک‌کانل به تکرار سایر قانون‌گذاران جمهوری‌خواه پرداخت که گفتند سانسور بی‌هوده حزب را پیش از مجموعه‌ای چالش‌برانگیز از انتخابات که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور پیشین، بر حزب جمهوری‌خواه سایه انداخته بود و اصرار مستمر او بر ادعاهای نادرست درباره انتخابات 2020، تقسیم کرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم