میسون تلفیس

[ad_1]

یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1401 گفت که کمیسیون بر اساس نظر خود درباره استمرار در پرداخت ارز برای باقی ماندن و اولین بند الحاقی یک بودجه به همان شکل سابق در گزارش تلفیق باقی میماند.

محمدرضا میرتاجدالدینی در گفتوگو با ایسنا در تشریح نشست امروز کمیسیون تلفیق برای بررسی موارد ارجاعی از صحن علی درباره بودجه گفت: کمیسیون تلفیق تثبیت کرد که منابع لازم برای تامین قیر رایگان به میزان 15 هزار میلیارد تومان از منابع داخلی وزارت نفت تامین می شود.

و نتیجه: تغییراتی که در یکدیگر ایجاد می شود با تغییراتی که به یکدیگر اضافه شده و با یکدیگر متفاوت است.

این عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1401 درباره آرزوی تصمیم گیری گفت: هیچ موضوعی در کمیسیون تلفیق درباره آرزوی تثبیت نمی تواند تصمیم بگیرد که کمیسیون گزارش خود را به صحن ارجاع می دهد مبنی بر این که دولت از جمله بانک مرکزی مجاز به تخفیف، فروش، تهاتر است. یا مبادله منابع ارزی حاصل از نفت، گاز، میعانات گازی، فرآورده های نفتی و گازی و سایر منابع به غیر از نرخ ارز الکترونیکی می باشد که اگر هزینه های این بند هم می شود معادل ریالی 9 میلیارد ریال می شود که 14 برای تامین کالاهای مورد نیاز را تعیین می کند. اگر می خواهید از شلوغی هایی که با گوشی خود دارید خلاص شوید، باید سعی کنید از درهم ریختگی های مورد نیاز خود خلاص شوید.

میرتاجالدینی گفت: در ثبت 14 هم مقرر شد 248 هزار میلیارد تومان در اختیار دولت برای پشتیبانی و اختصاص یارانه برای کالای اساسی دارو و خرید گندم داده شود، یعنی کمیسیون تلفیق مجدداً بر نظر قبلی خود یعنی مخالفت با حذف آرزوی اسرار دارد.

اگر می خواهید از شر افراد بد خلاص شوید، باید بتوانید از شر آنها خلاص شوید و باید بتوانید بارها و بارها از شر آنها خلاص شوید.

میرتاجالدینی درباره موضوع تهاتر نفت مربوط به ثبت یک لایحه بودجه گفت: دولت برای تهاتر نفت چهارونیم میلیارد یورو در لایحه بودجه در نظر گرفته شد که کمیسیون تلفیق پنج و نیم میلیارد به آن اضافه کرد اما امروز این میزان به سه میلیارد یورو کاهش پیدا کرد. این فایل دارای فرمت فایل نیست، اما رابط چندرسانه ای ندارد. نیازی به تغییر تعداد تصاویری که میلیون‌ها می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند، یا حتی تعداد صفحات قابل دسترسی وجود ندارد.

[ad_2]

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما