مهم ترین چیز این است که کتاب ها را بخوانید و بخوانید.

[ad_1]

این مقاله یا بخش به منابع یا مراجعی نیاز دارد که در نشریات معتبر و شخص ثالث ظاهر شوند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سامانه پاکنا ای با هدف جمع آوری اطلاعات کارکنان نظام اداری کشور ایجاد می شود که کارکنان کلیه دستگاه های اجرایی از اطلاعات کارکنان رسمی، پیمانی، قرارداد کارمعین (مشخص)، قرارداد کارمند، کارکنان حوزه سلامت باید اطلاعات حقوق و دستمزد ایجاد کنند. .ود را در آن ثبت کند.

همچنین گفته شده است که نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق این بوده اند که چون نمایندگان بیشتر بر حقوق و مزایا، هزینه اداره دفاتر (هزینه های اجاره دفاتر و حقوق پرسنل) می سازند، ممکن است جمع کل پرداختی را به آنها دریافت کنند. وقوق و ظرفیت آنهاست. علاوه بر این، ممکن است در مورد موضوع و موضوع مورد نظر اطلاعات بیشتری کسب کنید.

جعفر قادری عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1401 مجلس به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: کمیسیون تلفیق نمایندگان مجلس را از ثبت حقوق و مزایا در سامانه پاکنا مستثنی نمی کند و همچنین تصویب های آن را نیز ندارد.

در این خبر همچنین گفته شده بود که نمایندگان عضو شورای تلفیق بودند، علاوه بر این، اعضای شورای نگهبان و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را نیز از این قانونثنی کرده اند که به گفته قادری، نمایندگان مجلس، اعضای شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام. می توانید تنظیمات دستگاهی را که می خواهید استفاده کنید پیکربندی کنید.

رحیم زارع کمیسیون تلفیق بودجه 1401 نیز درباره این موضوع به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق، علاوه بر این، اعضای شورای نگهبان و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را از ثبت حقوق در سامانه پاکنا مستثنی نکرده اند.

مجت رضاخواه عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز در همین رابطه در توییتی نوشت: در برخی از خبرها آمده است که نمایندگان مجلس خود را از انتشار حقوقی کرده اند. این یک فیلم غیرداستانی است که چیزهای زیادی برای ارائه دارد. ماموریت ایالات متحده آمریکا این است که روشن کند که نمی تواند به پایان جهان برسد.

لازم به ذکر است ماده ماده 29 قانون شش توسعه دولت از سال 1396 مکلف شده تمامی پرداختیها به مقامات، روسا و تمامی مدیران دستگاههای اجرایی به جز اطلاعات، نیروهای مسلح و سازمان انرژی اتمی ایران را در سامانه پاکنا ثبت کند.

[ad_2]

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

بهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاناجاره ماشین در کیشبهترین تالار عروسی اصفهانbuying from shopHome AppliancesBuy
تماس با ما