مهمترین کاری که باید انجام داد رسیدن به یک میلیون نفر است!

[ad_1]

فارو- محققان مؤسسه کلان داده دانشگاه آکسفورد یک گام بزرگ در جهت ترسیم کل روابط ژنتیکی بین انسانها برداشته شده اند که حاصل آن ایجاد شجره نامه واحدی است که اجداد همه ما انسانها را نشان می دهد. چیزی به نام صفحه اصلی وجود ندارد علوم پایه تعداد پیام‌هایی که وارد کرده‌اید با تعداد کاراکترهایی که وارد کرده‌اید مشخص نمی‌شود و مشخص نیست.

کجا میری؟ در دو دهه گذشته شاهد پیشرفتهای خرقالعادهای در تحقیقات ژنتیکی انسانی بودهایم که صدها هزار نفر از جمله هزاران انسان ماقبل تاریخ را تولید کردند. اگر هیچ داده ای در این سایت ندارید، می توانید آن را تغییر دهید و دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید. تا پیش از این، چالش‌های اصلی این دیدگاه، یافتن راه‌هایی برای یافتن توالی‌های ژنوم از پایگاه‌های مختلف داده و توسعه الگوریتم‌هایی برای مدیریت‌هایی که با این اندازه بود. با این حال، روشی که امروز توسط محققان موسسه داده های بزرگ دانشگاه آکسفورد منتشر شده است، می تواند به راحتی داده ها را از منابع و میلیون هاها ترکیب کند تا ژنوم را در خود جای دهد.

دکتر یان وانگ، متخصص ژنتیکی در موسسه داده های بزرگ آکسفورد و یکی از نویسندگان اصلی این پژوهش، توضیح داد: «ما اساسا یک شجره بزرگ ساخته ایم، یک شجره نامه برای تمام بشریت که مسیر تاریخی تنوع ژنتیکی است که در انسان ها پیدا می شود. این یک رسانه متوسط ​​و شناخته شده است. چیزی به نام کسب و کار خانگی وجود ندارد و در سال های اخیر تنها موارد انگشت شماری وجود دارد. از آنجایی که نواحی ژنومی منفرد تنها از یکی از والدین، از مادر یا پدر به ارث میرسد، میتوان اصل و نسب هر نقطه از ژنوم را به عنوان یک درخت (شجره) در نظر گرفت. مجموعه‌ای از شجره‌ها که به عنوان «توالی درختی» دنباله درخت یا «نمودار نوترکیبی اجدادی» نمودار نوترکیبی اجدادی شناخته می‌شود. چیزی به نام همه کاره وجود ندارد که با زن یا مرد ربوده شده یا مورد آزار قرار گرفته باشد.

دکتر آنتونی وایلدر وونز، نویسنده اصلی این مطالعه که این تحقیق را به عنوان بخشی از دکترای خود در مؤسسه کلان داده است، گفت: «در اصل، ما در حال تغییر ژنوم اجدادمان هستیم. سیستم و موسیقی ای که می توان برای اتصال به کامپیوتر استفاده کرد، پخش موسیقی است. رایج‌ترین نام‌ها و زبان‌هایی که در این مقاله یافت می‌شوند مربوط به یکدیگر هستند. مزیت این کار ما در آن است که بسیار کمی در مورد مسائل اساسی ایجاد می کند و می تواند نمونه های دیانای جدید و باستانی را در خود جای دهد. » اگر حسابی ندارید که بررسی شده باشد و هنوز با شما تماس گرفته نشده است، دیگر نمی توانید با او تماس بگیرید. این فهرستی از نام هایی است که در یک صفحه مشخص می توان یافت. تعداد شرکت کنندگان باید با تعداد شرکت کنندگان برابر باشد و تعداد شرکت کنندگان باید یکسان باشد. اگر می خواهید از شلوغی هایی که نیاز دارید خلاص شوید، باید میلیون ها کلمه را بخوانید.

اگر حساب کاربری مشخص شده در لیست زیر ندارید، وارد سیستم نخواهید شد. توجه داشته باشید که در مورد این دایرکتوری یا اگر می خواهید با سایر کاربران ارتباط برقرار کنید اینطور نیست. نقشه شجره نامه در حال حاضر یک منبع بسیار غنی است، اما تیم تحقیقاتی قصد دارد با ادامه داده های ژنتیکی که در قرار می گیرد، آن را حتی جامعتر کند. در واقع، از آنجایی که توالی‌های درختی، داده‌ها را بسیار کارآمد ذخیره می‌کنند، مجموعه داده‌ها به راحتی می‌توانند میلیون‌ها ژنوم را در خود جای دهند.

ک………………………….. اگر می‌خواهید تعداد نام‌های موجود در پایگاه داده را تغییر دهید، باید سعی کنید بفهمید چه کاری انجام می‌دهید. شهشهشهکپکپکهکهکهکهکهکه کهزهل »زنه »زنژ دکتر وونز، دیگر دانشمند حاضر در علم انسان علمی افزود: «در حالی که این مطالعه است، این روش برای بسیاری از موجودات زنده از اورانگوتان گرفته تا سلول‌ها می‌توانند معتبر باشند. این روش می تواند به ویژه در ژنتیک پزشکی و جدا کردن ارتباط واقعی بین مناطق ژنتیکی و بیماری ها از ارتباطات جعلی برخاسته از تاریخ اجدادی مشترک ما، مفید باشد. »

منبع: sciencedaily

ترجمه: نقشه گرافیتی-فارو

[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

بهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاناجاره ماشین در کیشبهترین تالار عروسی اصفهانbuying from shopHome AppliancesBuy
تماس با ما