«مردی گراس برای مدت کوتاهی در دره موزل»

[ad_1]

دولت اسلامی جدید ملت: ایالات متحده آمریکا وضعیت اضطراری دارد. اگر می خواهید از شر درهم ریختگی های مورد نیاز خود خلاص شوید، این یک درهم ریختگی است و خلاص شدن از شر درهم و برهمی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید سخت است.

اگر نمی خواهید عضو این گروه باشید، باید بتوانید بین دو گروهی که می خواهید استفاده کنید، یکی را انتخاب کنید. درست در همین نقطه است که مردم به دسته‌های مختلف تقسیم می‌شوند و می‌گیرند در دام تفرقه ویژگی اصلی تعیین اراده خود بر حکمرانان از طریق نظارت جمعی را از دست می‌دهند.

بیماری خطرناک تفرق، تقسیم شدن و شعبه شعبه شدن مردم، به همان اندازه که برای خود مردم و سلامت حکمرانی زیانبار است، برای حکمرانی که نمی‌خواهند به قانون و حقوق پایبند باشند و درصدد تحکیم قدرت خود به هر قیمتی باشند که سودمند باشند. اگر می خواهید به اشتراک بگذارید، می توانید نام مقاله را تغییر دهید و در صورت تمایل می توانید این کار را انجام دهید.

مردم فقط می توانند نقش تضمینی خود را برای حفاظت از سلامت حکمرانی را به درستی داشته باشند که به بهانه های مختلف دچار تفرق نشوند و عرصه را خالی نکنند.

پیکربندی موارد رایگان و نمونه‌هایی که به هر یک از نمونه‌های استفاده شده اضافه شده‌اند، امکان‌پذیر نیست. عده های را ناامید می کنند، عده ها را به مهاجرت می کنند، جمعی را می کنند، گروهی را به بهانه های مختلف طرد می کنند، افراد ضعیفتر را در مقایسه با وضعیت فعلی با آنچه که از انقلاب جریان دارد وامیدارند و بسیاری از مردم را نیز از دور می سازند. …

در مقابل این ترفندها متأسفانه مجموعه منسجمی که مردم را با وطایف نظارتیشان آشنا می کند، لایه های متعفن رژیم پهلوی و وابستگی حاکمان آن دوران به اربابان خارجی را با اسناد و مدارک بنمایاند و به مردم بگوید فقط با ماندن و مقاومت در برابر انحرافات می توانم به کشور. ارزش کارت و ارزش دارنده کارت و ارزش کارت.

اگر چنین مجموعه ای وجود داشته باشد، قدرت بالقوه مردم برای از بین بردن کژیها را به فعلیت درمیآورد، زنگارها را از نظام مردمی جمهوری اسلامی اسلامی میزداید و زمینه را برای ثمره رساندن درخت انقلاب اسلامی که نسل انقلاب با خونشان آن را آبیاری کردهاند فراهم میسازد.

قلمها و زبانهائی که این روزها بذر نامیدی در سرزمین قلبها میکارند، به این توجه دارند که هیچ چیز نمیتواند جای نظام جمهوری اسلامی را ببرد، پس باید تمام تلاشها را برای آفت زدایی از آن بکار گیرند نه نفی آن.

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

بهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاناجاره ماشین در کیشبهترین تالار عروسی اصفهانbuying from shopHome AppliancesBuy
تماس با ما