مترو تهران تا روبروی امیکرون قدم می گذاردمدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه اقدامات انجام شده در این ناوگان برای مقابله با موج جدید بیماری های قلبی را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، مهدی شیستا اسل با بیان اینکه شرکت متروی تهران و حومه به عنوان اولین بهره بردار مترو در کشور اقدامات پیشگیرانه خود را برای مقابله با کرونا از سال 1377 آغاز کرده و به صورت مستمر ادامه دارد، اظهار کرد: کرونا رویه های مدیریتی جدید با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ستاد ملی کرونا تدوین و ابلاغ شده است که همه روزه با هدف پیشگیری و کنترل ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان و مسافران با حساسیت و حساسیت انجام می شود. به درستی.

وی تاکید کرد: استفاده از ماسک توسط مسافران در تمامی نقاط مترو الزامی است و مقرر شد از این پس نظارت دقیقی بر این موضوع انجام شود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به اینکه مکاتباتی با وزارت بهداشت برای همکاری و ارائه راهکارهای مناسب برای عقلانیت تشخیص بیماری های عروق کرونر قلب و افراد واکسینه نشده انجام شده است، افزود: سامانه های وزارت بهداشت.

وی خاطرنشان کرد: پایانه ها، تمامی ایستگاه ها و تجهیزاتی که مسافران با آنها در ارتباط هستند از جمله نرده، پله برقی، پله ثابت، صندلی و تمامی گیت ها و دستگاه های شارژ کارت مسافر و اتاق مادر و کودک روزانه چندین نوبت تمیز و ضدعفونی می شوند. ، گفته شد: خرید بلیت یک طرفه و شارژ الکترونیکی بلیت مترو و اتوبوس از طریق سامانه یا «اپلیکیشن من در تهران» به صورت آنلاین امکان پذیر است و بهتر است مسافران برای رعایت بهداشت از این طریق اقدام به خرید بلیت کنند. پروتکل ها

شیستا اسل افزود: ما در شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با توجه به گستردگی مخاطبانی که روزانه با آنها در ارتباط هستیم، سعی کرده ایم دستور کار اطلاع رسانی، آموزشی و فرهنگی برای مقابله با ویروس کرونا را حفظ کنیم. در همین راستا، مترو تهران با نصب پوستر، بنر و تابلوی آموزشی در ایستگاه ها و قطارها، انتقال بخش های آموزشی از مانیتورهای ایستگاه و قطار و ارسال پیام های اطلاعاتی از اتاق های کنترل در تمامی خطوط تهران و هفتگی، آموزش شهروندی را ارائه می کند. حومه شهر همچنین برای آموزش شهروندی اینفوگرافیک های آموزشی را در صفحه اینستاگرام و سایت مترو به آدرس http://metro.tehran.ir بارگذاری می کند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، وی در پایان به موضوع بهبود وضعیت ایستگاه ها با استفاده از فناوری های نوین پرداخت و افزود:

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliances