قرارداد واقعی 400-400 میلیونی با یک شرکت آمریکایی


کد خبر: 1807232/29

زمان: ساعت 15:00
1400/11/08

بازدید کنید: 6876

برای استفاده مناسب در برنابئو جدید

رئال مادرید با LEGENDS بر سر قراردادی 25 ساله به ارزش 400 میلیون یورو به توافق رسید تا برنابئو جدید را به بهترین منبع درآمد تبدیل کند.

بازسازی استادیوم سانتیاگو برنابئو در مارس 2020 وارد فاز نهایی شد، زمانی که رئال در جریان طاعون کرونا به دی استفانو رفت. پس از یک فصل و نیم دوری از برنابئو، رئال به ورزشگاه اختصاصی خود بازگشته و تمام بازی های خانگی خود را در این فصل انجام داده است، اما افتتاح رسمی برنابئو جدید یک سال بعد و در دسامبر 2022 خواهد بود.

طبق گزارش مارکا، دیروز رئال مادرید با یک شرکت آمریکایی ملاقات کرد.افسانه ها” قراردادی 25 ساله امضا کرد و به شرکت حق استفاده از 20 درصد از مساحت ورزشگاه را داد. Legends در تجاری سازی سایت های ورزشی تخصص دارد و 25٪ از باشگاه بسکتبال سن آنتونیو اسپرز را در اختیار دارد. این شرکت در نتیجه ادغام تجاری بین باشگاه بیسبال نیویورک یانکیز و تیم فوتبال آمریکایی دالاس کوبا تشکیل شد.

طبق گزارش مارکا، رئال مادرید می تواند سالانه 440 میلیون یورو از این قرارداد درآمد داشته باشد در حالی که دو سال پیش این رقم 150 میلیون یورو بود.

البته “افسانه ها” قصد ندارد هر سال این مبلغ را به رئال مادرید بپردازد. انتظار می رود این ورزشگاه 300 روز در سال باز باشد و دیگر تنها محل برگزاری تیم اصلی رئال نخواهد بود. قرار است بازی های تیم بانوان و همچنین بسکتبال رئال در آنجا برگزار شود. کنسرت ها، راه اندازی رستوران ها و فروشگاه های درجه یک و برنابئو جهانی جدید نیز می توانند درآمد قابل توجهی را برای رئال به ارمغان بیاورند.

برگزاری بازی بین تیم های بسکتبال رئال و سن آنتونیو در برنابئو یکی از اقدامات برنامه ریزی شده پس از افتتاح رسمی برنابئو جدید است. مرمت برنابئو بین 800 تا 900 میلیون یورو هزینه خواهد داشت اما رئال خوشبین است که به لطف شرکت “افسانه ها” و استفاده صحیح از امکانات ورزشگاه، این مبلغ را خیلی زود جبران خواهد کرد.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances