فیدیبو – ماندگارترین کتاب ها در زومیت که زندگی شما را تغییر خواهد داد

[ad_1]

Fidebo 10 کتاب ارائه می دهد که در این زمینه برای شما کاملاً مفید است ، سعی کنید آنها را بخوانید و همزمان از آنها درس بگیرید. تمرین شما در زندگی شما تغییر ایجاد می کند ، نه فقط خواندن یک کتاب. با این حال ، کتابهایی که با آنها آشنا خواهید بود ، چارچوبی برای عمل ارائه می دهند.

  1. کیمیاگر

کیمیاگر پائولو کوئلیو رمانی است که خواندن آن بسیار آسان است. این داستان بسیار توصیفی استعاره ای قدرتمند را آموزش می دهد: چگونه می توانید رویاهایتان را دنبال کنید. خرید یا بارگیری PDF بهترین ترجمه این کتاب به شما کمک می کند تا با موانع پیش رو آشنا شوید و چگونه صبر خود را به سمتی هدایت کنید که برای شما مهمتر است.

  1. هنر جنگ در کارآفرینی

این کتاب نوشته استیون پرسفیلد می تواند مهمترین کتاب زندگی شما باشد. خواندن آن می تواند به شما در ایجاد یک کسب و کار موفق ، نوشتن کتاب و ایجاد شغلی مطمئن و رضایت بخش کمک کند. هنر جنگ در کارآفرینی به شما امکان می دهد مقاومت درونی خود را بشکنید ، زندگی اصیل خود را داشته باشید و در حقیقت حقیقت خود را زندگی کنید. اگر کارآفرین ، نویسنده ، هنرمند یا خالق هر نوع هستید ، خواندن این کتاب را توصیه می کنیم.

  1. جریان روانشناختی: تجربه بهینه

بهترین تجربیات زندگی شما چیست؟ تعطیلات؟ دروغ گفتن در ساحل؟ خیر Mihali Cixant ، روانشناس برجسته جهان ، ثابت می کند که تجربیات بهینه در واقع لحظاتی از زندگی ما هستند که در آن ما تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف معنی دار انجام می دهیم. از طریق این کتاب ، خواهید آموخت که چگونه می توانید تمرکز خود را تقویت کرده و اراده خود را تقویت کنید و در نتیجه ، زندگی خود را برای همیشه تغییر دهید. علاوه بر این کتاب ، نکات ذکر شده در این مقاله به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید.

فیدیبو

  1. مردی که فکر می کند

افکار بسیار مهم هستند. ما همان چیزی هستیم که اغلب فکر می کنیم. کتاب مردی که فکر می کند نوشته جیمز لنون به شما می آموزد که چگونه زندگی ای را که می خواهید ابتدا در زندگی خود تصور کنید ، سپس با تلاش و فداکاری آن را به ثمر برسانید. کتابی که به نظر انسان یک کتاب کلاسیک ، کوتاه ، ساده و قدرتمند است.

  1. هیولای درون را بیدار کنید

کتاب بیداری غول ها راه حل های با کیفیتی را به شما معرفی می کند که می توانید بلافاصله برای کنترل احساسات خود از آنها استفاده کنید. وقتی درون را کنترل می کنید ، بیرون می آید. با خواندن این کتاب و استفاده از راه حل های ذکر شده در آن ، می توانید از پتانسیل خود نهایت استفاده را ببرید و زندگی خود را بهبود ببخشید.

  1. مزرعه حیوانات

قلعه حیوانات در سال 1945 توسط جورج اورول منتشر شد. این کتاب به مزرعه حیوانات اشاره می کند که در آن حیوانات تصمیم می گیرند زمین های کشاورزی را تصاحب کرده و تعاونی هایی را تأسیس کنند تا از مزایای کار مشارکتی برخوردار شوند. با این حال ، برخی از حیوانات پاداش بیشتری می خواهند ، خوک های کمتری قدرت می گیرند و قوانین تغییر می کنند.

سرانجام ، این س forال برای حیوانات پیش می آید که آنها ابتدا برای کدام جامعه تلاش کردند و آیا آزادی جدید برای آنها کافی است؟ کتاب قلعه حیوانات ساده ، م effectiveثر و بسیار روشنگر است و یکی از بزرگترین آثار سیاسی-اجتماعی تاریخ محسوب می شود. بنابراین پیشنهاد می کنیم دانلود و مطالعه کتاب مزرعه حیوانات با بهترین ترجمه را فراموش نکنید.

  1. هفت عادت افراد مثر

کتاب 7 عادت افراد تأثیرگذار یک شاهکار کاربردی از استفان شاعر با راهنماها و دستورالعمل های ساده است. این کتاب هم برای افراد تجاری و هم برای افراد مفید است. با خواندن آن ، یاد می گیرید که اولین چیزها را اولویت بندی کرده و در انتهای ذهن خود شروع کنید. کتاب 7 عادات افراد تأثیرگذار در مدیریت و ادبیات رهبری یک کتاب کلاسیک است و باید توسط هرکسی که دارای موقعیت تأثیرگذار است مطالعه شود.

فیدیبو

  1. دنیای سوفی

این کتاب که توسط جاستین گردر نوشته شده ، یک رمان فلسفی است که داستان زندگی سوفی آموندسن ، ساکن نروژ و آلبرتو ناکس ، فیلسوف میانسال که سوفی را با فلسفه آشنا کرد ، روایت می کند. سوفی در این اثر باید به دو س basicال اساسی پاسخ دهد: “تو کیستی؟” و “جهان از کجا آمده است؟” خواندن این رمان شما را تشویق می کند تا به پاسخ این دو س thinkال فکر کنید.

  1. روش هنرمند

Artists Way توسط جولیا کامرون نوشته شده است و در واقع یک کتاب خودیاری درباره خلاقیت است. خواندن این کتاب شما را از نظر معنوی و هنری راهنمایی می کند و خواندن آن کتاب یک کار پویا خواهد بود زیرا در انتهای هر فصل نیز تکلیف را ارائه می دهد. کتاب راه هنرمندان عمیق اما ساده است و می تواند خلاقیت هر فردی را از حسابدار گرفته تا ورزشکار متحول کند.

  1. زندگی ص

کتاب P Life نوشته یان مارتل است و داستان P Patel ، یک پسر نوجوان را که پسر یک باغبان باغ وحش است روایت می کند. او اطلاعات زیادی در مورد حیوانات دارد و همچنین به فلسفه علاقه مند است. وقتی P و خانواده اش از هند به آمریکای شمالی مهاجرت می کنند ، کشتی آنها غرق می شود و سپس او خود را در یک قایق نجات با کفتار ، گورخر زخمی و ببر بنگال 450 کیلوگرمی می بیند. سپس داستان فوق العاده خیانت و ماجراجویی وجود دارد. اگرچه کتاب زندگی درباره دین نیست ، اما بر اهمیت اعتقاد به چیزی تأکید می کند.

در نهایت ، خواندن چند کتاب می تواند نگاه شما را به جهان اطراف تغییر دهد و زندگی شما را تغییر دهد. بنابراین ، اگر می خواهید این اتفاق برای شما بیفتد ، می توانید با خواندن کتابهایی که در این مقاله با آنها آشنا هستید ، شروع کنید.

[ad_2]

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

بهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاناجاره ماشین در کیشبهترین تالار عروسی اصفهانbuying from shopHome AppliancesBuy
تماس با ما