عرضه تلویزیون 8K جدید سامسونگ


در رفتن به گفته منابع موثق، سری تلویزیون های رده بالا با تلویزیون های 8K MiniLED و 4K OLED سامسونگ در سال 2022 رونمایی خواهند شد. تلویزیون MiniLED 8K پیشرفته ترین مدل در خط تولید سامسونگ خواهد بود و تلویزیون Neo QLED نامیده می شود.

به گزارش فرارو، تلویزیون‌های جدید MiniLED 8K و OLED 4K آماده استفاده از برخی فناوری‌های فراگیر هستند. لازم به ذکر است که فناوری‌های فراگیر فناوری‌هایی هستند که دنیای فیزیکی را با واقعیت دیجیتال یا شبیه‌سازی شده ترکیب می‌کنند تا تجربیات جدیدی ایجاد کنند. واقعیت افزوده یا AR و واقعیت مجازی یا VR دو نوع اصلی فناوری جامع هستند. بسیاری از ویژگی های این فناوری مشابه هستند. تفاوت این است که فناوری AR اطلاعات تولید شده توسط کامپیوتر را با محیط واقعی کاربر ترکیب می کند یا به عبارت دیگر عناصر دیجیتال جدیدی را به محیط واقعی کاربر اضافه می کند. در مقابل، VR یا فناوری واقعیت مجازی، آزمایشی است که اطلاعات رایانه ای را تقلید می کند. این تجربه جدید ممکن است بسیار شبیه یا کاملاً متفاوت با دنیای واقعی باشد.

تلویزیون‌های MicroLED سامسونگ که سطح بالایی از طیف رنگی را پوشش می‌دهند، در تعداد کمی تولید می‌شوند تا خواسته‌های مشتریان خاصی را که سطح بالایی را دوست دارند، برآورده کنند. به دلایل مالی، سامسونگ تعداد زیادی دستگاه ارزان قیمت و رده بالا تولید می کند. از نظر کیفیت تلویزیون، تلویزیون 8K Neo QLED در صدر لیست قرار دارد و پس از آن تلویزیون OLED 4K قرار دارد.


گزارش ها حاکی از آن است که فناوری نمایشگر Neo QLED معرفی شده برای مانیتورهای سامسونگ قادر به ارائه وضوح 8K است. اما سامسونگ از تلویزیون OLED 4K راضی است. این صفحه نمایش ها توسط ال جی تولید خواهند شد.

تلویزیون Neo QLED 4K بخشی از سری تلویزیون های سامسونگ است که در سال 2022 رونمایی خواهد شد. سامسونگ انتظار دارد سال آینده 3 میلیون دستگاه از مدل Neo QLED 4K و حداکثر 2 میلیون دستگاه از مدل 4K به فروش برساند. برای رسیدن به این هدف، سامسونگ در حال حاضر در حال مذاکره با ال جی برای خرید حداکثر 2 میلیون واحد پنل 4K W-OLED است. انتظار می رود تلویزیون های OLED به دلیل قیمت ارزان تر در مقایسه با مدل های QLED متقاضیان بیشتری داشته باشند. با این حال، حجم فروش آنها به استراتژی بازاریابی شرکت برای افزایش محبوبیت آنها بستگی دارد.

سامسونگ همچنین در حال گسترش توانایی خود برای ایجاد پنل های OLED به طور مستقل برای پایان دادن به وابستگی خود به ال جی است. به این ترتیب همکاری دو غول فناوری کره ای سامسونگ و ال جی احتمالا تا سال 2024 به پایان می رسد و انتظار می رود سامسونگ تولید این پنل ها را به طور جداگانه آغاز کند.

منبع: gizmochina

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances