طرح ویژه یلدا داناپلاس ایرانسل

[ad_1]

پلتفرم آموزش آنلاین داناپلاس شب یلدا برای اعضای جدید خود برنامه ریزی ویژه ای دارد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اعضای جدید داناپلاس می توانند با خرید اشتراک این بستر آموزش آنلاین در قرعه کشی 10 جایزه 3 میلیون تومانی شرکت کنند.

آخرین مهلت شرکت در طرح انقضای 30 آذر 1400 همزمان با شب یلدا می باشد و اعضای جدید داناپلاس که از ابتدای آذر 1400 مشترک پلتفرم شده اند در قرعه کشی شرکت خواهند کرد.

ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال در ایران، «دانا پلاس» ایرانسل، یکی از بسترهای اصلی شبکه دانا، زیرساخت اختصاصی آموزش هوشمند در کشور را برای آموزش آنلاین و جلسات و وبینارهای مجازی فراهم کرده است. برقراری ارتباط و عدالت آموزشی. دانا پلاس در ۱۴ مهرماه ۱۳۹۷ با حضور رئیس جمهور و وزیر وقت حمل و نقل و فناوری اطلاعات در چارچوب مراسم بهره برداری از طرح های ملی کشور افتتاح شد.

در جدیدترین برنامه دکتر. بازدید عیسی زارع پور وزیر حمل و نقل و فناوری اطلاعات از ساختمان مرکزی ایرانسل در تاریخ 30 آذرماه 1393 با حضور غیررسمی در کلاس درس داناپلاس ایرانسل. ، با معلمان و دانش آموزان این کلاس صحبت کرد. آنها در مورد تجربه کاربری Danaplus و مزایا و ویژگی های آن سوال کردند. معلمان و دانش آموزان کلاس از استفاده مداوم کرونا از پلتفرم DanPlus در دو سال گذشته ابراز رضایت کردند.

علاقه مندان به ثبت نام و استفاده از امکانات کلاس های درس آنلاین، جلسات آنلاین و بسترهای وبینار داناپلاس می توانند به وب سایت این پلتفرم plus.danaapp.ir مراجعه کنند.

امکانات ویژه داناپلاس برای مراکز آموزشی

دانا پلاس ایرانسل با هدف تسهیل استفاده یکپارچه از سیستم‌های مدیریت آموزشی و بستری برای برگزاری کلاس‌های آنلاین، «رابط برنامه‌نویسی کاربردی» (Application Programming Interface) خود را معرفی کرد. با استفاده از این قابلیت، مراکز آموزشی به راحتی می توانند سیستم مدیریت آموزشی خود را با پلتفرم داناپلاس یکپارچه کنند. بنابراین، مراکز آموزشی نیازی به ایجاد مجدد حساب برای دانش آموزان و معلمان و تعریف مجدد محتوای برنامه درسی ندارند. به این ترتیب هر مرکز آموزشی می تواند سیستم مدیریت آموزشی، اطلاعات تحصیلی دانش آموزان، دوره های آموزشی، آزمون ها و بسیاری موارد دیگر را با بستر کلاس آنلاین داناپلاس یکپارچه کند و از سرورهای قدرتمند داناپلاس برای برگزاری کلاس ها استفاده کند. اطلاعات بیشتر در بخش توسعه دهندگان وب سایت Danaplus به آدرس danaplus.net/developers موجود است.

با ادغام بستر کلاس آنلاین داناپلاس با سیستم مدیریت آموزشی، تست آنلاین، ارسال فایل های متنوع، تعریف و پیگیری تکالیف، پروژه ها و بسیاری امکانات دیگر در اختیار مراکز آموزشی قرار گرفته است. داناپلاس همچنین فرصتی را برای موسسات آموزشی و افراد فراهم می کند تا برندهای روی صفحه، لوگوها و فایل های ارائه را شخصی سازی کنند. با استفاده از این ویژگی می توان اطلاعات نام شرکت و لوگوی مربوط به داناپلاس را تغییر داد و کاربران می توانند تجربه کاربری یکپارچه ای را به دست آورند.

[ad_2]

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما