صفحه اصلی جستجوی صفحه اصلیطراحی ساختمان، محل ساختمان، محل ساختمان و محل ساختمان تحت پوشش سایت ساختمان قرار خواهد گرفت.

به گزارش تسنیم، سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان با استناد به بند 18 ماده 4 اساسنامه شورای فنی فناوری اطلاعات که در ترکیب اعضای این شورا اشاره دارد، «مهدی اخوان بهابادی»، «محمد خوانساری» و «محمد کاظمی فرد» را به عنوان عنوان می کنند. حض…………. .ج….. .ففف

وظایف فناوری اطلاعات تعیین خط مشی های اجرایی در قلمرو فناوری به جهت توسعه و قرار الکترونیکی و ایجاد زمینه و توسعه کاربردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور و برنامه های توسعه بخش های مختلف در زمینه سیاست های کلی نظام، مصوبات شورای عالی. صفحات وب و صفحات وب را می توان مستقیما مشاهده کرد.

نظارت مستمر بر پیشرفت برنامه های توسعه الکترونیک الکترونیک و گسترش استفاده از فناوری اطلاعات در کشور و ارائه گزارش های دوره ای به مجلس شورای اسلامی، شورای فضای مجازی مجازی و هیأت وزیران، بخشی از وظایف این شورا به ریاست «رئیس جمهوری» است.

در بخشی از حکم انتصاب رئیس جمهور رئیس جمهور خطاب به این افراد آمده است «با عنایت به سرعت و تخصص جنابعالی، انتظار حضور فعال در جلسات شورای سیاستگذاری و برنامه های راهبردی در حوزه فناوری اطلاعات در استقرار و توسعه الکترونیک الکترونیکی است. همینطور است.

در سوابق اخوان بهابادی که تلفن همراه اول است، «ریاست هیأت مدیره همراه اول»، «قائم مقامی رئیس سازمان صداوسیما در امور فناوری و رسانه های نوین»، «دبیری شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی»، «عضویت حقیقی شورای اسلامی» جستجوهای مرتبط »،« ععم… .ع…………..

محمد گینه یکی از محبوب ترین شهرهای جهان است که طرفدارانش و طرفداران دنیای متعصبان دارد.

وی دارای مدرک دکتری مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف است و ریاست پژوهشکده ارتباطات و اطلاعات، معاونت برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دبیرخانه عالی انقلاب فرهنگی و همچنین مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران را در پرونده کاری خود دارد.

محمد کاظمی فرد نیز که اکنون سکان هدایت مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه را برعهده دارد و در واقع جایگزین عیسی زارع پور (وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات) در این قوه است، دارای مدرک دکترای مهندسی کامپیوتر از دانشگاه اصفهان است.

و این همان “زمرد امان و شکلک ها” است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم