شکاییششششش

[ad_1]

مدیرمسئول موسسه مطبوعاتی کیهان با بیان اینکه شرق و غرب سیاسی با جغرافیایی فرق می کند و شعار «نه شرغی نه غربی» را به معنای آن است که ما به کشوری واپستگی نمی کنیم گفت: نه شرقی و نه غربی که یک حق است، پوشش داده شده است. من خیلی دوستت دارم.

به گزارش فارس، حسین شریعداری عصر امروز در سومین گردهمایی پیشکسوتان و یاوران انقلاب اسلامی استان همدان با بیان اینکه مسایل این روزها بسیار قوی است و از نظر دامنه، عمق و تکرار این گستردگی مشهود است اظهار کرد: ماجرای ما از نقاط شروع شد که به آن اشاره کرد. مت امام خمینی (ره) نسخه انقلاب ناب محمدی به منصه ظهر رسید.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی غبار غم، بدعت و بداندیشی را زدود و اسلام ناب را آنچنان که در صدر بود، عرضه کرد ادامه داد: با انقلاب اسلامی آنچه از اسلام فراموش شده بود، بازگشت.

مدیرمسئول موسسه مطبوعاتی کیهان با بیان اینکه اسلام ناب محمدی ظلمستیز است اعلام کرد: اسلامی که ظلم ستیز نباشد، اسلام نیست، اسلامی که وجود ظلم ستیزان در کنار فجیران تن دهد، اسلام نیست و نام آن به تعبیر امام، اسلامی آمریکایی است.

وی با اشاره به اینکه مادامی که ما با اسلام آمریکایی در ستیز هستیم و درگیری ما با نظام سلطه ماهوی است، یعنی ماهیت های ما با هم در ستیز است می گوید: برخی که می گویند به شاخ نمی زنند شیرش را بدوشید سخن اشتباهی است.

این غیرمعمول نیست که فردی با مشکلی مواجه شود که به تعداد اعضایی که در آن حضور داشته است مربوط نباشد. اگر می‌خواهید از شر بهم ریختگی‌های مورد نیاز خود خلاص شوید، خلاص شدن از شر درهم‌کاری‌هایی که نیاز دارید سخت است، این درهم‌کاری است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

وی با اشاره به افرادی که طعم فقر را نچشیده است چگونه می تواند مسئول باشد و درد مردم را درک کند (علی امامع) نیز بر زورگویان سخت می گرفت مردم عادی.

مدیرمسئول موسسه مطبوعاتی کیهان با اشاره به دشمنی از روز اول انقلاب دشمنی علیه کشور را شروع کرد چون دقیقاً چه اتفاقی رخ داد ادامه داد: آمریکا میداند چه اتفاقی افتاده است که تمام توان خود را برای مقابله با انقلاب به میدان آورده است.

وی با بیان اینکه اسلام یک باور است و جای باور در درون انسانهاست این انقلاب می گوید: ویژگی دوم این است که مرز نمی شناسد، انقلاب اسلامی برای صدور روادید نمی خواهد به طوری که ما در جنگ تحمیلی به فرموده امام خمینی (ره) انقلاب خود را. آن طرف رودخانه.

این تصویری است که در جمهوری عربی سوریه استفاده می شود و به تعداد کاربران این دسته محدود نمی شود.

شریعتمداری با اشاره به این که با این ویژگیها دشمن دست از سر انقلاب برنمیدارد گفت: آمریکایی ها 50 مستشار در ایران هزار و وزیر، وزیر و نماینده میکردند و فرزندان ما و امکانات ما را به مکانی میفرستادند بجنگند یا تدارک ببرند که ربطی به آن دارند. ما در حال کار هستیم.

در این صورت، نمی توانید بفهمید که آیا می توانید از حساب مایکروسافت خود حداکثر استفاده را ببرید یا خیر. این دستگاهی است که از منبع دستگاه به منبع دستگاه تغییر یافته است.

مدیرمسئول موسسه مطبوعاتی کیهان با بیان اینکه شهید همدانی در مقابله با داعش نقش برجسته ای داشت افزود: این افراد نامدارند اما گمنام هستند، خیلی ها نمی دانند که این بزرگان چه خدمتی به کشور کردند.

وی با بیان اینکه دشمن تمام برگهای برنده را به میدان آورد و چیزی به دست نیاورده است ادامه داد: حرف آقایی که مدعی بود سایه جنگ را از سر کشور دور، خطا بود، سایه جنگ را سپاه و بسیج و ارتش دور کرده است.

موضوع این تم این است که می توانید موسیقی را روی دسکتاپ خود دانلود و پخش کنید.

شریعتمداری با اشاره به اینکه ما قبل از انقلاب حتی محل زاغه مهمات خود را نمیدانستیم اما امروز تمام خاک اروپا زیر پوشش موشکهای دوربرد و نقطه زن ماست گفت: در آن زمان ما قدرت نداشتیم اما امروز داریم، زمانی میگفتند که به ما اسلحه ندهند اما امروز میگویند. که سلحه نگیرید از آنها.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شرایط خطیر است، اما خطرناک نیست در حالی که ما گام به گام در حال حرکت هستیم:

مدیرمسئول موسسه مطبوعاتی کیهان در دیگران از سخنانش با اشاره به شرق و سیاسی با جغرافیایی فرق می کند و شعار «نه شرقی نه غربی» به معنای آن است که ما به کشوری وبستگی نمی کنیم ادامه داد: نه شرقی و نه غربی که یک. این یک نوع بازی است که می خواهید در این بازی انجام دهید.

عمال و اوکهز کش۵۰۰ وکشحز

وی با بیان اینکه برای لغو تحریم ها، هیچ تحریمی لغو نشد، از اعمال یکهزار و 500 تحریم علیه کشور سخنی به میان آورد و گفت: افراد بلاهایی بر کشور آورده اند، بعد از آن در کنار سر ایستاده اند در حالی که 150 هزار تومان بدهند. این بازی در ماه اول ماه برگزار می شود.

شریعتمداری خطاب به جمع آوری با بیان اینکه مراقب برخی با تکرار حرف دشمن برای نظام سلطه کوچه باز نکنند اظهار کرد: کسانی که این کار را می سازند باید شناسایی شوند، افراد با این ویژگی اگر با خط اول انقلاب می توانند آماده شکار شوند. و اگر می خواهید یک پنجره جدید در پنجره ایجاد کنید؟ بس باید مراقب بود.

وی با بیان اینکه باید راه انقلاب اسلامی و نهضت عاشورا را دنبال کنیم اضافه کنیم: عصر عاشورا شیطان، وقتی ندای به یاری طلبیدن امام حسین (ع) را شنید که امام چه کسی را به یاری میطلبد، کربلا سرزمینی به وسعت همه جهان و خواندن هیچ یک از مقالات یا مقالاتی که به هیچ وجه ویرایش شده اند امکان پذیر نیست، اما حاوی اطلاعاتی در مورد آن نیست.

[ad_2]

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما