سنگاپور سیستم دفاعی موبایل خود را با Ghost Robotics توسعه می دهد


آژانس علوم و فناوری دفاعی سنگاپور (DSTA) با استارتاپ Ghost Robotics مستقر در فیلادلفیا همکاری کرده تا استفاده از ربات های مختلف را برای اهداف امنیتی ، دفاعی و بشردوستانه شناسایی کند.

آنها در حال بررسی و توسعه سیستم های رباتیک متحرک و فناوری های مرتبط با آنها هستند که می توانند در مناطق شهری و محیط های سخت مورد استفاده قرار گیرند. در بیانیه مشترک همچنین آمده است که این همکاری باعث می شود Ghost Robotics با سیستم های فرمان ، کنترل و ارتباطات DSTA C3 سازگار باشد.

آژانس دولتی سنگاپور گفت که قابلیت C3 مرکز عصبی سکوها و مراکز فرماندهی نظامی است که از تجزیه و تحلیل داده ها ، هوش مصنوعی و فناوری بینایی رایانه ای برای هماهنگی و تأثیرگذاری بیشتر در این نوع عملیات نظامی استفاده می کند.

سیستم روباتیک C3 این قابلیت را دارد که همزمان چندین سیستم زمینی و هوایی بدون سرنشین را کنترل و نظارت کند ، اگرچه برای برخی از ماموریت ها می تواند شرایط عادی مانند نظارت در محیط های شلوغ شهری را فراهم کند.

با این مشارکت ، DSTA و Ghost Robotics می توانند “فن آوری ها و برنامه های جدید” را برای هواپیماهای بدون سرنشین چهارپایی که با کنترلرهای چند محور ادغام شده اند ، آزمایش و توسعه دهند. این کنترلرها نحوه تعامل وسایل نقلیه مستقل با محیط و اجسام موجود در آن را افزایش می دهند. فن آوری های قدرت ، مانند باتری های حالت جامد یا پیل های سوختی ، می توانند برای مدت طولانی در سیستم های روباتیک اعمال شوند.

روی چان ، معاون اجرایی DSTA و مدیر سیستم های سنگاپور لندز ، گفت:

در دنیایی که فناوری به سرعت در حال پیشرفت است ، همکاری نزدیک بین سازمان ها برای ایجاد راه حل های نوآورانه مورد نیاز است. با همکاری DSTA و Ghost Robotics ، امیدواریم قابلیت های روباتیک را برای محافظت و شکل دادن به میدان های نبرد در آینده افزایش دهیم. ما تصور می کنیم که روزی این ربات بهترین دوست دفاعی ما می شود و برای انجام عملیات خطرناک تر و پیچیده تر در مناطق دشوار مورد استفاده قرار می گیرد.

به گفته Ghost Robotics ، هواپیماهای بدون سرنشین چهارپای این شرکت برای زمین های نامنظم طراحی شده اند که در آن تجهیزات با چرخ های معمولی نمی توانند به طور کارآمد کار کنند.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances