سالیوان: شما همیشه شانس گلزنی با رونالدو را دارید

[ad_1]

کد خبر: 1782790/42

زمان: 01:47
1400/07/08

هدیه: 26،335

دخیا امشب بهترین در جهان بود.

وت گونار سالیوان معتقد است که کریستیانو رونالدو همیشه شانس گلزنی در تیم را دارد.

به گزارش “ورش سه” ، منچستریونایتد امشب در خانه مقابل ویارئال عملکرد خوبی نداشت و داوید دخیا چندین بار دروازه های این تیم را به ویژه در نیمه اول نجات داد اما در نهایت با گل دقیقه آخر رونالدو به پیروزی رسید. به در پایان مسابقه ، اوله گونار سولشر مدعی شد که حضور رونالدو در منچستریونایتد همه جنبه های باشگاه را تحت تأثیر قرار داد.

“وقتی کریستیانو رونالدو را در زمین دارید ، همیشه شانس گلزنی دارید. او قبل از گلزنی واقعا خوب عمل می کند و روی همه ستون های باشگاه ، از جمله هواداران و بازیکنان و کل تیم تاثیر می گذارد. جسی لینگارد احتمالا” زیاد بازی نمی کند ، او راضی نیست ، اما هر بار که به زمین می آید بسیار چشمگیر به نظر می رسد و باید به صورت متناوب انجام شود.

صحنه های لحظه آخری در اولدترافورد اتفاق می افتد و قبلاً بارها اتفاق افتاده است. ما باید احتیاط را کنار می گذاشتیم و البته در نهایت خوش شانس بودیم. ویارئال تیم بزرگی است و شکست دادن آنها همیشه سخت است.

ما در خانه بودیم و می خواستیم برنده شویم ، اما آنها خیلی خوب بازی می کنند. پسران جوان در بازی قبلی در سوئیس آنقدر شکست خوردند که پیروزی مقابل بازیکنان منچستریونایتد اهمیت بیشتری پیدا می کند. من شخصاً دو کشو را برنده و باخت ترجیح می دهم.

خوشبختانه امشب بهترین دروازه بان جهان را در اختیار داشتیم. داوید دخیا بعد از فینال لیگ اروپا تابستان سختی را پشت سر گذاشت و در یورو قرار نگرفت ، اما با اراده بالا به اردوی یونایتد پیوست و من از رفتار او لذت بردم. “ما دو دروازه بان خوب دیگر داریم ، تام هیتون و دین هندرسون ، اما امروز داوید دخیا شایسته عنوان بهترین بازیکن زمین بود.”

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما