ساعت دزدیده شده مارادونا در هند پیدا شدپلیس هند می گوید ساعتی متعلق به دیگو آرماندو مارادونا، اسطوره فقید فوتبال جهان را پیدا کرده است.

باشکیر جویتی ماهانتا، رئیس پلیس ایالت شمال شرق آسام تأیید کرد که یک ساعت لوکس برند Hublot حک شده با امضای مارادونا در خانه یک جوان هندی در منطقه شیوساگار هند پیدا شده است.

به گفته پلیس، سارق به عنوان نگهبان یک شرکت در دبی کار می کرد و توانست ساعت مارادونا را به هند قاچاق کند.

ساعت مارادونا یک نسخه محدود است که توسط شرکت سوئیسی Hoblo ساخته شده است. پلیس می گوید ساعت در صندوق شرکتی بود که دزد در آن کار می کرد.

واجید حسین، دزد 37 ساله، روز شنبه توسط پلیس دستگیر شد و با یک ساعت معروف در خانه اش پیدا شد.

پلیس گفت: پس از کسب اطلاعات لازم، بازجویی از این مرد را آغاز کرد و پس از چند روز جستجو، ساعت 4 بامداد مرد دستگیر شد. گفته می شود پلیس محلی نیز با نیروی پلیس دبی در تماس است.

رئیس پلیس منطقه آسام در توییتر از این ساعت استقبال کرد و آن را “موفقیت همکاری بین المللی” خواند.

دیگو آرماندو مارادونا اسطوره فقید فوتبال جهان حدود یک سال پیش به طور ناگهانی درگذشت و از بازی کردن در فوتبال محروم شد.

قهرمان ملی آرژانتین یک تفنگ دو ساعته به دست داشت که بسیار متفاوت بود و برخی او را به تبلیغات بیش از حد برای شرکت های تجاری متهم کردند. با این حال، برخی می گفتند که یکی از ساعت های او به وقت آرژانتین و دیگری برای حضور در آن کشور تنظیم شده است.

مارادونا از سال 2011 تا 2018 در امارات زندگی کرد و سال ها هدایت تیم های فوتبال را بر عهده داشت. به دلیل طراحی و ساخت خاص ساعت مارادونا، قیمت دقیق آن مشخص نیست، اما همین مدل ساعت سازی سوئیسی Hoblo بین 22 تا 30 هزار دلار قیمت دارد.

منبع: یورونیوز

پاسخ بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم