زمان شارژ گوشی هوشمند با یک شارژر کوچک GaN – Zomit به 20 دقیقه کاهش می یابد

[ad_1]

استیون یانگ، مدیر عامل Anchor، یک شارژر و لوازم جانبی شخص ثالث، گفت که به لطف نسل جدیدی از شارژرهای GaN (GaN) که اپل اکنون از آن استفاده کرده است، زمان شارژ گوشی به 20 دقیقه کاهش یافته است. زمان مشخص شده برای شارژ کامل صفر تا صد دستگاه است.

به گزارش 9to5mac، استیون یانگ گفت که تصمیم اپل برای حذف شارژرها از قاب آیفون خبر خوبی برای شرکت هایی مانند شرکت او بود. وی با خبرگزاری ورز مصاحبه کرد. این مصاحبه بیشتر بر روی شرکت متمرکز بود، اما همچنین بر برخی از عناصر مرتبط با اپل.

از او پرسیده شد که آیا اکنون که جعبه اپل شارژر ندارد، فروش انکر افزایش یافته است؟ وی در پاسخ به این سوال گفت.

بله بله [ما] ما بسیار می فروشیم، زیرا این یک دسته بندی جدید است. پیش از این، بسیاری از کاربران حتی یک شارژر نمی خریدند. طبق نظرسنجی ما، حدود 50 درصد از کاربران از شارژرهای دستگاه قدیمی خود استفاده می کنند زیرا برخی از آنها را برای سال ها نگه داشته اند. اما در حال حاضر افراد بیشتری به خرید شارژرهای جداگانه می پردازند.

او همچنین ادعاهای اپل در مورد نگرانی های زیست محیطی را تایید کرد و گفت که تنها حدود نیمی از خریداران آیفون به خرید شارژر جدید فکر می کنند. برخی می‌گویند که اپل صرفاً می‌خواست با برداشتن شارژر از جعبه دستگاه خود در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کند.

شارژر نیترید گالیوم لنگر

او گفت که فناوری GaN همچنان شارژرها را به وات بالاتر و قابلیت شارژ سریعتر سوق خواهد داد. یانگ گفت:

ما در چند سال گذشته شارژرهای GaN زیادی فروخته ایم و نسل دوم (ما آنها را GaN2 می نامیم) اوایل امسال عرضه کردیم. شارژرهای GaN2 اکنون می توانند 65 وات برق را حتی در کوچکترین فضای جامد ارائه دهند. در واقع، ما در راه راه اندازی GaN3 در سال آینده هستیم، که شارژر را حتی کوچکتر می کند و همچنین قدرت را افزایش می دهد.

همانطور که متوجه شده اید، دستگاه های امروزی قدرت بیشتری دریافت می کنند و سریعتر شارژ می شوند. ده سال پیش شارژر 5 وات بود. سپس 10 و در نهایت اپل شارژر را به 20 وات افزایش داد. سایر برندهای اندروید شارژر را از 40 به 60 وات افزایش داده اند. من فکر نمی کنم صحبت در مورد واتس یک رویکرد مصرف کننده پسند باشد. در عوض، ما در مورد زمان شارژ صحبت می کنیم.

زمان شارژ در گذشته حدود سه ساعت بود، اما با یک شارژر 20 واتی به یک ساعت و 20 دقیقه و سپس با شارژر 40 تا 60 واتی به 30 تا 40 دقیقه کاهش یافت. دیگر برندهای ماجراجویی روی 120 وات کار می کنند که در کمتر از 20 دقیقه گوشی را به طور کامل شارژ می کند.

یانگ در پاسخ به سوالی درباره برنامه MFi اپل برای تایید شارژرها و کابل های شخص ثالث، گفت که از این بابت خوشحال است، اما فکر می کند استانداردهای جهانی گزینه خوبی خواهند بود. او توضیح داد:

ما دقیقا می دانیم که از کجا می آید و چرا اپل به آن نیاز دارد. اگر به بازار نگاه کنید، کابل های MFI زیادی وجود دارند که واقعاً برای دستگاه شما مضر نیستند. کابل های بدون MFI آنها بسیار ارزان هستند، اما همچنین می توانند دستگاه شما را گرم کرده و آسیب جدی وارد کنند. نتیجه کاملاً واضح است که تراشه احراز هویت در ماژول است MFI حداقل می‌تواند به مشتریان کمک کند تا بفهمند محصول اصلی اپل است یا محصول تقلبی دیگری.

اما من فکر می کنم راه های ممکنی برای حل همین مشکل با اعمال استانداردهای جهانی در مورد نحوه ساخت کابل وجود دارد. من معتقدم وقتی استاندارد جهانی وجود داشته باشد نیازی به استانداردهای خاصی نیست اما همیشه بر سر این موضوع تضاد وجود داشته است. این صنعت همچنین برای ایجاد و اجرای استانداردهای کلاس جهانی باید سخت کار کند. من فکر می کنم که ما شاهد آن هستیم، اما واقعا نمی بینیم که شرکت ها کار زیادی انجام دهند.

نظر شما در مورد “استاندارد جهانی” که توسط یانگ به آن اشاره شده چیست؟ همچنین لطفا نظر خود را در مورد شارژرهای نیترید گالیوم این شرکت با ما در میان بگذارید.

[ad_2]

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما