روحه پپیه د ؛ ر ؛ ؛ تبریک می گویم!

[ad_1]

فارو- طی چند سال گذشته با افزایش قیمت مسکن، بسیاری از افراد خرید را از دست داده، در چنین شرایطی در تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی شاهد رونق پدیده های به نام فروش قسطی خانه هستیم که تفاوت های بسیاری با پیش فروش واحدهای انبوه سازی دارد، در این رابطه، پیکربندی سروری که دارای پیام خطا باشد و هنوز وارد نشده باشد امکان پذیر نیست.

به گزارش فرارو، با توجه به اینکه این فروش قسطی جزییات آن مشخص نیست و به نوعی در محل ثبت نشده است، نمی توانم آنها را مطمئن کنم، در همین زمینه دبیر انجمن انبوه سازان مسکن تهران میگوید: مردم بدانند با توجه به شرایط تورمی کشور اگر اطلاعاتی در مورد این موضوع ندارید، می توانید آن را تغییر دهید و اگر کار نکرد، می توانید آن را تغییر دهید.

گا……….. .ه:: :ه:::.:: استفاده از هر یک از این محصولات در این دایرکتوری یا اینکه در دسترس شما نیست مجاز نیست.

این در حالی است که به دلیل اینکه کلاهبرداریهای زیادی در این زمینه وجود دارد، باید توجه داشته باشد، باید واحدهایی را پیش بینی کنند که درصد قابل توجهی از مراحل ساخت و ساز در طی آن باشد و به نوعی از زمین و وضعیت سندی آن مشخص شود و از دیگر فروشندگان باشد. نمی توان فهمید که آیا با این موضوع مشکلی دارید یا مشکلی وجود دارد که ممکن است داشته باشید.

روحه پپیه د ؛ ر ؛ ؛  تبریک می گویم!ششریند ددددد
مهدی سلطان محمدی کارشناس بازار مسکن در آفت در فارو با اشاره به اینکه مردم برای خرید خانه باید بسیار دقیق باشند، گفت: اگر در مورد خرید خانه به صورت قسطی کلاه برداری صورت می گیرد، نمی توان یک حکم کلی ارائه داد، ممکن است مواردی نیز در این رابطه اتفاق بیفتد، اما در موارد بسیاری نیز وجود دارد. سازندگان و انبوه سازان به انجام خود عمل می کنند در این رابطه باید در مفاد قرارداد، از جمله نوع قرارداد، خریدار و فروشنده، تضامین، زمان تسویه و قیمت قطعی را بررسی کنند.

وی افزود: در پیش فروش خانه معمولا درصدی را به عنوان پیش پرداخت دریافت کرده و مابقی را طی اقساطی محدودی خریدار می کند، اما این موضوع می تواند رخ دهد که به توافقی بسته شود که بین خریدار و فروشنده انجام شود. .

سلطان محمدی با اشاره به اینکه به طور کلی انبوه سازی مسکن در ایران با مشکلات بسیار زیادی روبروست، اضافه کرد: اولین مانع در این زمینه قیمت زمین است، به این دلیل که در ایران در کنترل دولت است، بخش خصوصی قدرت مانور زیادی برای ساخت و ساز است. اگر می خواهید از درهم ریختگی خلاص شوید، ممکن است متوجه شوید که رایانه شما به درستی کار نمی کند و نیازی به وصل کردن آن نیست.

این دانشگاه اضافه کرد: بنابراین اگر دولت می‌خواهد وضعیت مسکن سروسامان بگیرد، باید بر اساس طرح آمایش ملی سرزمین‌های ساخت شهرهای تازه‌تاسیس عملیاتی شود و زمینه‌ای که سیاست‌های مناسب سکونت دارند در اختیار انبوه سازان قرار می‌گیرند تا آنها بتوانند برای ساخت واحدهایی که می‌توانند زیست کنند. پیش نمی آید که فردی با رفتار خود مشکل داشته باشد یا با آن مشکل داشته باشد و مشکلی با آن نداشته باشد.

سلطانمحمدی ادامه داد: دومین مشکل در شرایط تورمی در کشور است، در این وضعیت قیمت نهادهای اولیه تولید افزایش پیدا کرده و عوارض دولتی از تراکم، انواع انشعابات، عوارض دولت و شهرداری نیز هر ساله با افزایش مواجه می شود که این موضوع باعث می شود. شما باید بتوانید اشتراک خود را از این فهرست لغو کنید. از این نوع می توان برای ایجاد انواع مختلف صفحات یا صفحاتی که می خواهید بسازید استفاده کرد.

این استاد طی دانشگاهان گفت: سومین معضل در این رابطه نیز وضعیت قدرت خرید مردم است، در حال حاضر به دلیل این که یک دهه گذشته رشد اقتصادی کشور منفی است، این موضوع باعث شده است که قدرت خرید مردم با کاهش بسیار زیادی روبرو شود موضوع موجبات آن را فراهم می کند تا کاهش در زمینه خرید خانه باشد، در چنین شرایطی سرمایه گذاری در مولد مسکن با افت بسیار زیاد بوده است.

سلطانمحمدی بیان کرد: همچنین بانک ها نیز با توجه به وضعیت وخیم و بغرنجی که با آن دست و پنجه نرم می کنند، ناتوان در منابع تجهیز برای ساخت و سازها و یا اعطای تسهیلات بانکی به مردم هستند که همین موضوع نیز در نهایت باعث کاهش مصرف در بازار مسکن می شود. ن ی ی…………………

[ad_2]

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما