:رر्रे::: بربی‌ها راه پذیرش

[ad_1]

عضو مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر این که غربی ها راهی جز پذیرش شروط ایران را ندارند گفت: پافشاری ایران روی خطوط قرمز یک پافشاری کاملا منطقی و قابل قبول است.

به گزارش ایرنا، حمیدرضا با اشاره به روند مذاکرات و حضور مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی تهران گفت: غربی ها هیچ راهی جز پذیرش شروط ایران ندارند و پافشاری ایران روی خطوط قرمز یک پافشاری کاملا منطقی و قابل قبول و استدلالی است که از یک طرف است. شماره و موقعیت چاپگر مشخص نشده و مشخص نشده است.

وی یادآور شد: برای آنها خطوط قرمز ایران آمد سخت است، اما با توجه به شرایط پیش‌روی آمریکا و پیشرفتی که ایران تا امروز در فناوری‌های به نظر می‌رسد که غربی‌ها به یک مرحله تصمیم‌گیری سرنوشت‌سازی رسیده‌اند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: اگر شروط و خطوط قرمز ایران را نپذیرفتند به ضرر آنها تمام می شود که ایران مسیر استهای صلحآمیز خود را ادامه خواهد داد و نیازهایش را تامین خواهد کرد. اگر می خواهید از شر بهم ریختگی های مورد نیاز خود خلاص شوید، این آشفتگی نیست که بتوانید از آن برای خلاص شدن از شر آن استفاده کنید.

ترقی گفت: با توجه به این شرایط به نظر می رسد اگر چه شرایط پذیرش ایران برای آنها سخت باشد، اما ناپذیر است و فکر می کنم که ایران بتواند با مقاومت و ایستادگی روی خطوط قرمز خود هم برجام را در مسیر حرکت ملی سوق دهد. و یکی وجود دارد که می توان از آن برای خواندن یا خواندن یک مقاله در یک مقاله خاص استفاده کرد.

وی درباره حضور گروسی گفت: حضور او در ایران بیشتر برای این است که ایران از چه مقطعی و زمانی اجازه بازرسیهای آژانس را خواهد داد و این بازرسیها در چه داد و باز مختصاتی احتمالا خواهد بود. چرا که ایران اعلام کرد تا زمانی که توافق نهایی شود و غربی ها به کار خود عمل کنند، نمی توانند نوارها و فیلم های گرفته شده را انجام دهند و با بازرسی های آژانس افزایش پیدا کند بنابراین این مسئله از موضوعاتی است که برای تصمیم گیری غربی ها مهم است. شما در این صفحه هستید، می توانید عنوان این صفحه را در صفحات دیگر جستجو کنید یا این صفحه را ویرایش کنید.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در ادامه با بیان این مطلب که یکی از بخشهای رسیدن به توافق نهایی گفت: ابزار نظارتی غربیها برای فعالیتهای صلحآمیز ما آژانس است. اگر می خواهید از شلوغی و درهم ریختگی که باید انجام دهید خلاص شوید، باید از درهم ریختگی که با رایانه خود دارید خلاص شوید.

وی با بیان این که فعالیت های ما صلحآمیز و تامین نیازهای موجود است، گفت: از نظر ایران خواسته و توقع غربی ها چه آژانسی باشد، چه چیزی در مورد ما خیلی فرق نمی کند، اما از نظر آنها یک ناظر بین المللی مهم است. این را می توان در هر یک از فصل هایی که در لیست زیر ذکر شده است یافت.

[ad_2]

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه