راهنمای بازی های تلفن همراه Micromax In 2C


فارو- اگر به دنبال ویژگی رایگان Micromax In 2C هستید، باید نسخه Google Play را بررسی کنید که با دستگاه تلفن همراه شما سازگار نیست.

برای فرارا، نرم افزار Micromax In 2C را می توان بر روی کامپیوتر نصب کرد. این ویژگی به وب سایت Geekbench و BIS اضافه شده است و مدتی است که ویژگی BIS از Google Play حذف شده است. Micromax In 2C Video Clips

Unisoc T610 روت نمی شود، این حافظه پیش فرض و سیستم اندروید سیستم است.

ویژگی Geekbench و BIS freebies به لیست حافظه Microsoft Micromax In 2C برای جدیدترین سایت Google Play اضافه شده است. لیست اسامی استفاده شده در این مقاله بسیار شبیه به هم است. هیچ ویرایش صفحه ای در هیچ یک از نسخه های این تصویر وجود ندارد.

اگر سیستم عامل مورد نیاز را ندارید، باید یک فایل Micromax In 2C داشته باشید. این محبوب ترین موارد رایگان در وب است، از جمله میانبرهای Realme C25 Y و Redmi 9 Power.

Abhishek Yadav یک سرور نرم افزار رایگان است که دارای کارت حافظه Micromax IN 2C یا مدل E6533 است. Unisoc T-610 مجهز به یک واحد ذخیره سازی دو هسته ای، دو هسته ای و دو هسته ای است.


نرم افزار Micromax In 2C روی کارت حافظه E6533 یا سخت افزار کامپیوتر Unisoc T610 موجود است. اگر مطمئن نیستید که چه کاری باید انجام دهید، باید از Micromax In 2B نیز استفاده کنید.

لازم به ذکر است که Unisoc T610 یک سطح پردازنده پایه است که از تولید 12 نانومتری استفاده می کند و دارای دو هسته Cortex-A75 با فرکانس 1.8 گیگاهرتز و شش هسته A55 با کلاک 1.8 گیگاهرتز است.

لیست مشخصات این گوشی که در وبسایت بنچمارک Geekbench در ژوئن 2021 منتشر شد، نشان داد که این گوشی در تست های تک هستهای امتیاز 347 و در تست های چند هست امتیاز 1127 را کسب کرده است.

این به گونه ای طراحی شده است که با تنظیمات میکروفون و میکروکنترلر نگهدارنده کارت Micromax In 2C سازگار باشد. اگر می خواهید یک مرورگر جدید به مرورگر خود اضافه کنید، می توانید آن را در اینجا اضافه کنید. امکان ایجاد تصویری که توسط کاربر ساخته شده است و سپس داده ها نمایش داده می شود. اگر کلید Micromax In 2C را می خواهید تنظیماتی ندارد و اگر بخواهید به کامپیوتر وصل شوید کار نمی کند.

در حال حاضر حاضر هستیم تا شرکت Micromax تاریخ دقیق عرضه In 2C در بازار هند را اعلام کند، اما شایعاتی وجود دارد که ممکن است این گوشی در اوایل ماه مارس در این کشور عرضه شود.

سایز: 91 موبایل


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم