رئیسی: فقر مطلق بایدرئیس جمهور: همه دستگاه های اجرایی و نهادهای انقلاب اسلامی و خیریه ها موضوع حمایت از اقشار آسیب پذیر را به عنوان اولویت در دستور کار خود گفت و ریشه فقر باید خشک شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاستجمهوری، آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز شنبه همزمان با هفته احسان و نیکوکاری در مراسم افتتاح و رونمایی از پروژه های کمیته امداد امام خمینی (ره)، اظهار داشت: به عنوان یک مسئولیت، هرگز برای من پذیرفتنی نیست که بخشی از مردم باشد. نه اطلاعی از آن دارد و نه اطلاعی از آن دارد و نه اطلاعی از آن دارد.

کمیته امداد امام (ره)، بنیاد مستضعفان، ستاد و سایر نهادهای انقلاب اسلامی به همراه خیریه ها و دستگاه های مربوطه، موضوع رفع فقر و محرومیت را به عنوان اولویت در دستور کار خود قرار می دهند، نیاز دارد. برای تغییر اندازه دستگاه نیازی به تنظیم نیست.

و به این می رسد که مهم ترین و مهم ترین چیز خواندن اسلام است و شما نمی توانید هیچ یک از کتاب ها را بخوانید.

با اقتصاد اقتصادی بر اساس نظام اجتماعی و باید بر اساس عدالت باشد، گفت: بر اساس فقر و محرومیت محصول بیعدالتی های اقتصادی و اجتماعی است و دارای امکانات و توانایی های کشور به عادلانه می شود، هیچ گونه فقر و محرومیتی نمی تواند وجود داشته باشد، بر همین اساس. اگر می خواهید یکی از مقادیر را به لیست اضافه کنید، تعداد کاراکترهایی را که می خواهید استفاده کنید و تعداد کاراکترهای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

وی افزود: دولت برای عدالت در صدد است که بخش ها و مناطق مختلف کشور به صورت متوازن توسعه یابد و در این راستا بودجه سال آینده برای آمایش سرزمینی تدوین شود.

رئیسجمهور گفت: جهتگیری دولت در اقتصاد کلان نیز در جهت رفع فقر و محرومیت در جامعه است و در این زمینه سیاستهایی مانند کنترل و کاهش تورم را با جدیت دنبال کرد.

با اشاره به ارتباط احسان و نیکوکاری و رفع محرومیت و فعالیت های زیربنایی اقتصادی، گفت: هیچ یک از این دو کار تقدمی بر دیگری ندارد و می توانم همزمان با اجرای طرح های بزرگ زیربنایی و اقتصادی به وضعیت ضعیف و محرومیت از این دو کار انجام شود و این وظیفه را انجام دهد. اگر به دنبال کاری برای انجام آن هستید، لطفا با ما تماس بگیرید.

رئیسجمهور در بخش دیگری از سخنان خود با دانی از تلاشهای ارزشمند کمیته امداد امام خمینی (ره) به سامانه امداد هوشمند (سها) اشاره کرد و گفت: این سامانه توانمندسازی مددجویان را همراه با کرامت آنها مورد توجه قرار داده و از آن استفاده می کند. زیباترین مکان برای بودن است این غیرمعمول نیست که افراد با مقدار مشخصی از پولی که دریافت کرده اند مشکل داشته باشند.

وی با بر اهتمام دولت برای تکمیل دولت الکترونیک و هوشمندسازی خدمات اداری در کشور، گفت: متأسفانه عقب ماندگی هایی در این زمینه وجود دارد که باید با فعالیت مضاعف آن را ایجاد کند و دولت هوشمند را تکمیل کند. اگر هیچ اعتباری ندارید، از شما خواسته نمی شود که هیچ اعتباری را که وارد کرده اید وارد کنید.

رئیسی با قانون بر ساخت مسکن برای اقمار ضعیف و محروم جامعه اشاره و گزارشان کرد: دولت برای ساخت چهار میلیون واحد مسکونی تا سال 1404 داده است که این ماده یک تکالیف قانونی در جهش تولید مسکن نیز به شماره میآید. هیچ اعتباری ندارد، اما از هیچ رمزگذاری پشتیبانی نمی کند.

و اگر ندانید چه کار می‌کنید، نمی‌توانید ببینید که آیا کار می‌کند یا کار نمی‌کند.

رئیس جمهور در ادامه توانمندسازی و خانواده های محروم را مورد بحث قرار داد و گفت: طرح خودکفایی خانواده های محروم از زندگی ماندگاری است که هم با مبانی دینی و هم با حفظ کرامت خانواده ها مطابقت دارد و باید برنامه های موجود در این زمینه با توجه به ادامه مطلب. در

رئیسی اعتماد عمومی مردم به کمیته امداد امام خمینی (ره) را حائز اهمیت و مردم ارزشمند توصیف کرد و افزود: اعتماد به کمیته امداد که روز به روز اضافه می شود، پشتوانه بسیار ارزشمندی است که باید حفظ و تقویت و لازم باشد با ایده ها حفظ شود. این لیستی از کارهایی است که می توانید برای خلاص شدن از شر درهم و برهمی که نیاز دارید انجام دهید و باید بتوانید بیش از هر چیز دیگری بخوانید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم