رئیسی توجه به ماطق محروم

[ad_1]

رئیسجمهور در آیین افتتاح طرحهای گازرسانی و پتروشیمی وزارت نفت، خنثیسازی حمله سایبری به مراکز سوخت در کوتاهترین زمان را ناشی از روحیه حاکم بر این وزارتخانه دانست و گفت که آیا انقلابی وزارت نفت، کشور را نه فقط در غرب آسیا که در منطقه جهاد جهانی در جهان است. این فقط یکی از موارد مورد علاقه است.

به گزارش ایرنا، آیت الله ابراهیم سید رئیسی روز چهارشنبه در آیین بهره برداری از طرح های گازرسانی و پتروشیمی وزارت نفت، افزایش اعتماد مردم به دولت را سرمایه بزرگ دانست و گفت: ایران از تعداد زیادی در حوزه انرژی است که باید شناسایی و فعال شود تا تولید شود. فایل را دانلود و فایل را دانلود کنید.

رئیسجمهور با توجه به گازرسانی به مناطق مرزی و محرومیت دولت، گفت: در طرحهای گازرسانی امروز 169 روستا در استان جنوبی از نعمت گاز بهره مند شدند که پروژه های سفر دولت سیزدهم به این استان در ابتدای کار دولت بود. نیازی به پیکربندی تنظیمات پیش فرضی که برای تنظیم پیش فرض و مقدار پیش فرض استفاده می شود وجود ندارد.

وی با اشاره به طرح های صنعت نفت و پتروشیمی در ایجاد، رونق تولید و رشد اقتصادی ادامه داد: با تلفیق نگاه متخصصان و متعهدانه، توسعه صنعت نفت در همه موارد با جدیت پیگیری خواهد شد.

آیت الله رئیسی با توجه به صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشور از ظرفیت های فراوانی برای توسعه، گفت: با شناسایی و توانایی های موجود در این عرصه ها، می توانم جایگاه برتر و بالاتری در سطح منطقه ای و جهانی داشته باشد.

دولت سیزدهم با بیان اینکه امروز پس از گذشت 43 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، اتفاق و گامهای بلندی برای پیشرفت کشور برداشته شده است، خاطر نشان کرد: مصمم این روند را با سرعت بیشتری ادامه می دهد.

آیت الله رئیسی: در حوزه انرژی بسیار خوبی انجام شده است، اما کشورمان از ظرفیت های زیادی در این زمینه می گوید که باید شناسایی و فعال شود تا توسعه یافته و افزایش یابد.

تعداد دفعات سپری شدن تعداد دفعات در ماه و تعداد دفعات سپری شده در ماه: توجه به مناطق محروم و کمبرخوردار در دستور کار دولت قرار دارد و معتقدیم که باید در این مناطق بیشتر شود تا مردم با احساس امنیت و در امنیت زندگی کنند.

وی با خاطر برای ایجاد کشور این طرح ها را برای همین عدالتمحوری و امیدآفرینی انجام می دهد، نشان می دهد که وزارت نفت با حرکت جهادی و انقلابی در دستور کار خود قرار داده است، می تواندمان را در نه فقط در غرب آسیا بلکه در عرصه میدانی انجام دهد. جهانی در جایگاه ماتازی قرار دهد.

رئیسجمهور با اشاره به حاکم بودن روحیه جهادی در بخشهای مختلف وزارت نفت، اذعان کرد: اینکه توطئه دشمنان در حمله سایبری به مراکز سوخت برای بلوا در کشور در زمان کوتاهی، خنثی و شرایط ایجاد وضعیت عادی بازگشت، بهدلیل روحیه جهادی موجود در این وزارتخانه. و تعداد دفعاتی که به تعداد شرکت کنندگان رسیده است.

آیت الله رئیسی گفت: افزایش اعتماد مردم به دولت سرمایه بزرگی است که به هیچعنوان نباید آن کمتوجهی شود و باید با کار و خدمت رسانی مضاعف به مردم، اعتماد عمومی را هر چه بیشتر تقویت کنیم.

وی خاطر نشان کرد: امروز بزرگترین مؤلفه قدرت جمهوری اسلامی ایران، مردم متدین کشورمان هستند که باید روز به روز با کارآمدی نظام اسلامی بر اعتماد عمومی بیافزاییم.

[ad_2]

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما