دندانپزشکی VIPتمامی کابین های کلینیک دندانپزشکی VIP مجهز به آخرین تکنولوژی روز دنیا می باشد. ما از آخرین تکنیک های پزشکی در ایمپلنت ، جراحی CAD-CAM) و دندانپزشکی زیبایی (اصلاح طرح لبخند (DSD) استفاده می کنیم که به ما امکان می دهد قبل از شروع روند درمان نتایج نهایی را با شما بررسی کنیم. ما سعی می کنیم تا حد امکان از آخرین تکنولوژی های دندانپزشکی در کلینیک خود استفاده کنیم. به صورت دوره ای تجهیزات ما با تکنولوژی جدید جایگزین می شود و راحت ترین روش های درمانی به بیماران ارائه می شود تا احساس آرامش و آسایش شما افزایش یابد.

عملکرد و ظاهر طبیعی در طراحی لبخند ما طیف گسترده ای از خدمات را برای کمک به شما برای غلبه بر ترس و در نهایت لذت بردن از سلامت دهان و دندان ارائه می دهیم. ما می توانیم لبخند، گفتار و توانایی شما برای غذا خوردن را با ایمپلنت دندان بازیابی کنیم. دندان درد می تواند ناشی از چندین مشکل باشد. معاینه می تواند به تعیین علت دندان درد کمک کند.

پیشرفته ترین و مجهزترین کلینیک دندانپزشکی در قیطریه کلینیک دندانپزشکی VIP در میرداماد با کادر پزشکی متخصص در تمامی زمینه های دندانپزشکی اعم از جراحی فک، ایمپلنت، ارتودنسی، لوازم آرایشی دندان، ریشه، بیماری های لثه و … خدمات ارائه می دهد. به جرات می توان گفت بهترین کلینیک دندانپزشکی در زعفرانیه مطب دندانپزشکی است.

 علاوه بر این، در کلینیک VIP دندانپزشکی، دندانپزشکان زیبایی با استانداردهای بین المللی تلاش می کنند تا با ترکیب این درمان ها راه حلی عالی برای زیبایی لبخند شما ارائه دهند. کلینیک دندانپزشکی VIP با سالها تجربه در کمک به بیماران برای دریافت بهترین خدمات پزشکی ممکن با بهترین قیمت ممکن است. کلینیک دندانپزشکی VIP به طور رسمی مورد تایید وزارت بهداشت است.

دندانپزشکی VIP دارای یک لابراتوار مجهز در داخل کلینیک می باشد که به ما کمک می کند تا بر کیفیت محصولات مورد استفاده در خدمات دندانپزشکی خود کنترل کامل داشته باشیم و از مجرب ترین پزشکان برای ارائه این خدمات دندانپزشکی VIP استفاده می شود. کلینیک دندانپزشکی ما از پیشرفته ترین فناوری های دندانپزشکی موجود استفاده می کند و تکنسین های دندانپزشکی مجرب روند درمان را برنامه ریزی و اجرا می کنند. این فناوری های پیشرفته شامل نرم افزارهای مختلف طراحی لبخند، دستگاه های CAD/CAM ، توموگرافی و تصویربرداری سه بعدی و لیزرهای بافت نرم است. کلینیک دندانپزشکی ما متشکل از تیمی از دندانپزشکان و متخصصین زیبایی مجرب است که خدمات زیبایی را در بالاترین سطح ممکن به بیماران ارائه می دهند. کلینیک دندانپزشکی VIP به عنوان بزرگترین تامین کننده روکش  E.MAX در ایران نیز شناخته می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم