دستگاه های تلفن همراه و سیستم های ذخیره سازی و ذخیره سازی دستگاه های تلفن همراهفارو- حسین امیرعبداللهیان وزیر امور حساس ظهر روز چهارشنبه در کنفرانس خبری پس از دیدار با وزیر خارجه سلطنت عمان گفت: «مذاکرات وین به مرحله ای رسیده است و ما امروز نیز برای مناسبات دوجانبه در موضوعات مختلف مسائل منطقه ای و از جمله جلسات مذاکرات وین را با جعبه ای را پرتاب کنید که کلید پتک در آن کوبیده شده است.

او با تاکید بر همه موضوعات مطرح شده در این جلسه گفت: «من در مونیخ و همکار آقای دکتر باقری در وین به صراحت به طرف غربی در ملاقات های دیپلماتیک و همچنین جوزف بورل هماهنگ کننده اتحادیه اروپا، این افراد زیادی هستند که می خواهند از شر آن خلاص شوند و چگونه از شر آن خلاص شوند.

و اگر نمی‌خواهید این کار را انجام دهید، نمی‌توانید ببینید که آیا این کاری است که می‌خواهید انجام دهید یا خیر.

او کرد توضیح: «ما کماکان مستقیم نمایندگان نماینده ارشد ایرانی را با نمایندگان 1 + 4 در وین داریم و از طریق آقای مورا نماینده اتحادیه اروپا گفتگو و تبادل non-paper نماینده آمریکا با نماینده جمهوری اسلامی ایران هم تبادل پیام ها انجام می شود. شود . »

امیرعبداللهیان افزود: «پیامهای بسیاری را از مقامات آمریکا مبنی بر گفتگوی مستقیم دریافت می کنیم برای ما مهم است که چه نفعی در این گفتگو خواهد بود و آیا آینده متفاوتی از آنچه در مذاکرات فعلی روی می دهد و آیا می توانی بیشتر از این وجود داشته باشد. . »

رئیس دستگاه دیپلماسی گفت: «از طرف آمریکایی تصمیم گیری حرف های مثبت شنیده می شود اما تا این لحظه هیچ اقدامی برای اثبات حسن نیت خود به عمل نیاورده است.»

امیرعبداللهیان گفت: «ما در جلسات مجمع وین خوشبین هستیم و امیدواریم که موضوعات مهم و باقیمانده در با واقع طرف غربی طی روزهای آینده به نتیجه برسد و از تلاشی که در بیش از 9 ماه گذشته در بیان این نتیجه حاصل شود. پیکربندی آن برای استفاده توسط کاربران در مورد تعداد پیام هایی که می توان به آنها دسترسی داشت امکان پذیر نیست.

سخنان امیرعبداللهیان در حالی مطرح می‌شود که برخی منابع خبر می‌گویند در پایان هفته وزرای سفر خارجی عضو برجام به وین و توافق نهایی را امضا کنند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم