دسته های پیشنهادی: هنر در روسیه و روسیه در نفتا ماستکمیسیون مجلس شورای اسلامی گفت: ما باید از بلوک بلوک شرق و همسو به خوبی استفاده کنیم که این استراتژی به رئیس نفع کشور و مردم است.

به گزارش مهر، محمدرضا پورابراهیمی با تاکید بر ضرورت تقویت ارتباط ایران بای مانند روسیه و چین، اظهار داشت: روسیه و چین شرکای راهبردی جمهوری اسلامی ایران هستند. این کشورها در عرصه های مختلف، چون، ارتباطات اقتصادی سیاسی و امنیتی بسیار خوبی با ایران دارند و راهبرد جمهوری اسلامی هم این است که مسیر آینده خود را با این کشور طی کند.

و اگر بخواهید، چیز بدی نیست، اما اصلاً بد نیست. از آنجایی که مانند روسیه و چین شرکای راهبردی ایران در عرصه های سیاسی و امنیتی هستند و در بسیاری از موضوعات با ایران همراهی می کنند، در عرصه اقتصادی هم می توانند به کشورمان کمک کنند.

رئیس کمیسیون مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت روحانی تصور می کند از طریق برجام و ارتباط با چند مشکل می تواند کشور را حل کند و نتیجه آن تفکر را ببینیم که آمریکایی ها از برجام خارج شدند، ایران همه کارها را انجام داد، اما طرف مقابل. نمی توان فهمید که آیا با آن مشکل دارید یا خیر.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: گسترش ارتباطات ایران بای مانند روسیه و چین موازنه قدرت اقتصادی، سیاسی و امنیتی در منطقه را به نفع جمهوری اسلامی ایران تغییر می دهد. این قابلیتی است که می توانید از آن استفاده کنید تا بتوانید آن را به روشی متفاوت بخوانید و بنویسید.

رئیس کمیسیون مجلس شورای اسلامی ادامه داد: توسعه روابط ایران با سیاست های مشابه روسیه و چین به معنای آن نیست که ما ارتباطمان را با غربی توسعه دهندیم و حتما با آنها هم میتوانیم روابط خود را گسترش دهند.

پورابراهیمی با تاکید بر اینکه ما نباید همه امکانات خود را در سبد ارتباط با غربی کنیم، گفت: اگر فقط با غربی ها ارتباط داشته باشیم، برای ما خروجی خوبی به دنبال خواهد داشت. اگر می‌خواهید پس‌زمینه آبی و سفید ایجاد کنید، باید سعی کنید پس‌زمینه‌ای را بیابید که نوع تصویر نداشته باشد.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances