دانلود Gummi News Series G21

[ad_1]

فارو- اگر می خواهید از پایگاه داده Geekbench و پایگاه داده Geekbench استفاده کنید، می توانید از سرور Unisoc برای اتصال به سرور Geekbench استفاده کنید.

کجا میری؟ این خبرنامه بر اساس مجموعه خبری G21 است. Nokia G20 یک دستگاه کاملاً جدید است که با نوکیا S20 سازگار است. در این صورت نام پایگاه داده Geekbench به روز شده و برخی از کلیدها حذف شده است.

فهرست اخبار G21 در پایگاه داده Geekbench که دارای تعدادی کاراکتر است که در پایگاه داده Unisoc فهرست نشده اند. این لیستی از رویدادهای اخیری نیست که پخش شده است. این ویژگی از ایجاد هیچ سیستم عامل Unisoc T606 پشتیبانی نمی کند. این شامل هیچ داده ای نیست که شامل آن است، و توسط هیچ کاربر دیگری پشتیبانی نمی شود. نیازی به پیکربندی ویژگی Geekbench برای استفاده یا پیکربندی تنظیمات پیش فرض برای استفاده وجود ندارد.

این دستگاه مجهز به نوت بوک G21 است که دارای صفحه نمایش IPS LCD است. این فایل اصلاح نشده است و FCC هیچ اطلاعات یا اطلاعاتی از هیچ یک از شرکت کنندگان دریافت نکرده است. میکروکنترلر را می توان برای ذخیره سازی HD + و ویدئو و همچنین برای تلفن های همراه استفاده کرد.

دانلود Gummi News Series G21
می‌توانید ویدیوها و کلیپ‌های ویدیویی را که به صفحه وب‌تان اضافه شده‌اند، یا اگر هنوز نتوانسته‌اید دریافت کنید، دانلود کنید. سیستم سیستم با تعداد کاراکترها، تعداد کاراکترها و تعداد کاراکترهای پایگاه داده تعریف می شود. دو نوع بسته باتری وجود دارد که برای هر دو نوع ذخیره سازی و ذخیره سازی قابل استفاده هستند.

نوت بوک G21 مجهز به یک جای کارت حافظه مستقل، قابل حمل و قابل حمل است. تعداد نام های کاربری جدید در این مجموعه به تعداد سال ها محدود نمی شود. این اجازه نمی دهد که هیچ تغییری در این صفحه ایجاد شود. اگر می خواهید از شلوغی ها خلاص شوید، می توانید به سادگی ماشین را به سمت چپ و راست صفحه نمایش ببرید. امکان استفاده از کارت خبری G21 به عنوان منبع اطلاعات و همچنین صفحه نمایش موسیقی و Dusk در صفحه نمایش وجود دارد.

منبع: gizmochina

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما