دادستان کل نیویورک شهادت سوگند خورده کومو را منتشر کرد.

[ad_1]

تصویراندرو کومو در ماه اوت، یک هفته پس از انتشار گزارشی جدی از سوی دفتر دادستان کل ایالت، از سمت فرمانداری نیویورک استعفا داد.
اعتبار …مری آلتافر / آسوشیتدپرس

دفتر دادستان کل ایالت نیویورک روز چهارشنبه فرماندار سابق اندرو ام. کومو شروع به انتشار گزیده ها و تظاهراتی از تحقیقات یک ماهه خود در مورد اتهامات آزار جنسی علیه او کرد که در ماه اوت با استعفای او به پایان رسید.

بیش از سه ماه پس از آنکه لتیسیا جیمز، دادستان کل، گزارشی 165 صفحه ای را منتشر کرد، مطالب معلق منتشر شد که در آن آقای کومو چندین زن، از جمله کارمندان فعلی و سابق ایالت را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده بود.

این مطالب که روز چهارشنبه منتشر شد، شامل متن 515 صفحه ای از شهادت سوگند آقای کومو در اوایل سال جاری است، زمانی که بازرسان او را به مدت 11 ساعت در مورد اتهامات، رفتار او با زنان و محیط کار در دفترش مورد بازجویی قرار دادند.

شهادت آقای کومو، که گاهی اوقات خصمانه اوست، دفاع او را مخدوش می کند. در آن، آقای کومو مکرراً تماس نامناسب با کسی را تکذیب کرد و ادعاهای زنان برای توضیح برخی از رفتارهای ادعایی آنها را رد کرد. او حتی گاهی سعی می‌کرد جزییات دیگری را جدا کند تا اعتبار داستان یک زن را تضعیف کند.

از کارمندان در مورد تماس فیزیکی سؤال شد، به عنوان مثال، آقای کومو گفت هر تماسی، اگر اتفاق بیفتد، تصادفی است. او تاکید کرد که اعترافاتش از طریق شکنجه و اعترافاتش از طریق شکنجه گرفته شده است. او مشخص نکرد که این کارمند کیست.

او گفت: «این کاری است که برخی از مردم انجام می دهند. “هرگز یک بوسه عاشقانه – درست است؟ ما فقط در مورد بسته لب صحبت می کنیم. ”

گزارش دادستان کل پس از تحقیقات پنج ماهه توسط وکلای خارجی منتشر شد که هزاران سند را فاش کردند و ساعت‌ها شواهد از مصاحبه‌های آقای کومو، دستیاران ارشد او و زنانی که او را به آزار و اذیت جنسی متهم کردند، جمع‌آوری کردند. این گزارش نتیجه گیری می کند که آقای کومو در تعدادی از تخلفات از اظهارات نامناسب گرفته تا بوسیدن، لمس کردن و چاقو زدن دست داشته است.

خانم جیمز، یک دموکرات که اخیراً نامزدی خود را برای فرمانداری اعلام کرده است، شهادت 10 زن را نیز منتشر کرد که ادعاهای آنها مبنای تحقیقات بود. گزیده‌هایی از شهادت او در این گزارش گنجانده شد، اما شاهدانی که روز چهارشنبه منتشر شدند، روایت‌های او را از رفتار آقای کومو بازگو کردند.

بریتنی کامیسو آقای کومو را به اذیت کردن او متهم کرد. یک سرباز زن ایالتی، آقای کومو را به دست زدن نادرست به کمر و اظهارات نامناسب متهم کرد. لیندسی بویلان، کارمند سابق دولت، او را متهم کرد که ناخواسته لب هایش را بوسیده است. و شارلوت بنت، دستیار سابق، گفت که آقای کومو او را مورد آزار جنسی قرار داده است.

[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما