خرید هارد گیمینگ وسترن دیجیتال مشکی (P10 و D10) از مهرگان آی تی – زومیت

[ad_1]

امروزه با توجه به تنوع زیاد مدل های هارد اکسترنال در بازار و تقاضای روزافزون کاربران برای این نوع محصولات، انتخاب بهترین هارد اکسترنال به کاری نسبتاً دشوار تبدیل شده است. در این راهنما سعی داریم با مقایسه دو هارد دیسک وسترن دیجیتال سری بلک انتخاب مناسبی برای شما داشته باشیم.

اگر بخواهیم دو هارد دیسک را از نظر کیفیت و کارایی با هم مقایسه کنیم، باید چند فاکتور کلیدی را در نظر بگیریم تا بفهمیم کدام یک برای کار ما مناسب است. ابتدا به ترتیب چرخش دیسک، سپس سرعت خواندن و نوشتن و در نهایت حافظه پنهان. البته هر چه سرعت چرخش دیسک و انتقال اطلاعات بیشتر باشد، کارایی هارد دیسک داخلی یا خارجی ما بیشتر بوده و برای پردازش های سنگین مناسب تر خواهد بود. کش هارد دیسک همچنین به کاهش تأخیر داده ها و در نتیجه کاهش سرعت انتقال بالا کمک می کند.

بی مهرگان فناوری اطلاعات

هارد اکسترنال 2.5 اینچی سری وسترن دیجیتال P10:

این هارد اکسترنال 4 ترابایتی برای گیمرهایی طراحی شده است که می خواهند با افزایش فضای ذخیره سازی درایو بازی خود، ظرفیت کنسول یا کامپیوتر خود را افزایش دهند.

درایو بازی WD_BLACK P10 می تواند تا 125 بازی را ذخیره کند. سرعت هارد دیسک این هارد 5400 دور در دقیقه و سرعت خواندن و نوشتن مداوم آن 130 مگابیت بر ثانیه است. همچنین سرعت در حالت تصادفی به 120 مگابایت بر ثانیه می رسد.

روی یک سری هارد اکسترنال P10 Western Digital وقتی صحبت از انتقال فایل ها از درایو می شود، 12 انتقال یک پوشه 1/2 گیگابایتی چند ثانیه طول می کشد. این هارد در تست ذخیره سازی PCMark 7 دارای امتیاز بالایی است که به آن اجازه می دهد تا انتظارات گیمرهای نسبتا حرفه ای را برآورده کند. فروشگاه مهرگان آی تی هاردی نمای بیرونی مشکی سری p10 مهرگان تجارت نصر با 24 ماه گارانتی.

بی مهرگان فناوری اطلاعات

هارد اکسترنال 3.5 اینچی سری وسترن دیجیتال D10:

این یک هارد اکسترنال 8 ترابایتی مانند سری P10 است که برای گیمرهایی طراحی شده است که می خواهند فضای ذخیره سازی درایوهای بازی خود را افزایش دهند و ظرفیت کنسول یا رایانه خود را افزایش دهند. سرعت چرخش دیسک این هارد 3.5 اینچی 7200 دور در دقیقه است. دیسک سخت خارجی D10 سرعت خواندن و نوشتن مداوم وسترن دیجیتال 625 مگابایت بر ثانیه است. همچنین دارای سرعت خواندن و نوشتن تصادفی 250 مگابایت بر ثانیه است.

این هارد دیسک با تکنولوژی خنک کننده داخلی بالا عملکرد بالایی دارد و به شما امکان می دهد بدون محدودیت بازی کنید و بازی خود را بدون وقفه اجرا کنید. توجه داشته باشید که ذخیره سازی خارجی در این هارد دیسک می تواند به صورت افقی یا عمودی انجام شود. فروشگاه مهرگان آی تی هاردی نمای بیرونی مشکی سری P10 مهرگان تجارت نصر با 24 ماه گارانتی.

کدام را انتخاب کنیم؟

اگر بخواهیم به یک نتیجه نهایی برسیم و بفهمیم کدام یک از دو درایو بالا برای گیمرهای حرفه ای بهترین است؛ باید بگوییم که هارد اکسترنال D10 برنده این مسابقه است. با توجه به سرعت چرخش بالای دیسک و همچنین سرعت خواندن و نوشتن به ترتیب و از همه مهمتر این سری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مجهز به فناوری خنک کننده داخلی می باشد. هارد اکسترنال Black D10 نسبت به هارد اکسترنال Black P10 Western عملکرد بهتر، خرابی و خطای کمتری دارد و بیشتر برای گیمرهای حرفه ای مناسب است.

اما اگر به دنبال یک هارد اکسترنال مقرون به صرفه تر یا یک گیمر نیمه حرفه ای هستید، ما هارد اکسترنال Black Western سری P10 را پیشنهاد می کنیم. علاوه بر قیمت مناسب، می تواند نیازهای شما را به عنوان یک گیمر مبتدی تا نیمه حرفه ای برآورده کند.

توجه داشته باشید که هر دو سری هارد اکسترنال وسترن دیجیتال قابلیت اتصال به تمامی کنسول ها به جز کامپیوتر را دارند.

شرکت مهرگان تجارت نصر وارد کننده رسمی قطعات کامپیوتر، پشتیبانی و خدمات پس از فروش با گارانتی مهرگان تجارت نصر (MTN) آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. می توانید به وب سایت شرکت (مهرگان آیتیبا محصولات و خدمات ما آشنا شوید و این دو محصول را خریداری کنید.

[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما