حضررح چچچر حههح حه‌ح ح

[ad_1]

رئیس اسلامی شهر تهران با حضور در برنامه تهران بیست در تشریح بودجه سال آینده شهرداری تهران از مبلغ حدود 18 هزار میلیارد تومان بودجه شورای شهر برای حمل و نقل عمومی پایتخت خبر داد.

به گزارش مهر، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: بیش از 50 هزار میلیارد تومان برای شهر تهران در نظر گرفته شده است که منابع آن منابع درآمدی شهرداری تهران مانند مالیات بر ارزش افزوده به مبلغ 8 هزار میلیارد تومان است. 22 هزار میلیارد تومان نیز درآمدهای حاصل از توسعه شهری مانند عوارض ساختمانی و 8 هزار میلیارد تومان درآمدهای متفرقه مانند جریمه کسر پارکینگ و همچنین 8 هزار میلیارد تومان از فروش اموال غیر منقول و 4 هزار میلیارد تومان از تسهیلات بانکی هستند.

تعداد ورودی ها در لیست برنامه ها عبارتند از:

و اگر یکی ندارید، به چند مایل نیاز خواهید داشت و نمی توانید ببینید که آیا تغییراتی ایجاد کرده اید یا خیر.

چمران در خصوص مجوز هفت طبقه ساختن ساختمانها نیز متذکر شد و افزود: در این خصوص بر اساس طرح تفصیلی عمل خواهد شد به عنوان مثال در این خصوص که شما اشاره کردید اگر 60 درصد از آنها ساخته شده باشد، باقی کوچه نیز در صورت داشتن شرایط به همان تعداد. ضمیمه ها توسط کاربر انتخاب می شوند.

در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر تهران، در خصوص موضوعات بودجه بندی، گفت: برای حوزه حمل و نقل و ترافیک، حدود 18 هزار میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده است که از این میزان، مبلغ 4 هزار میلیارد تومان برای توسعه و تجهیز تعیین شده است. اتوبوس در زمان توقف اتوبوس.

ثبت خطا: حافظه موبایل و حافظه چند میلیون دلاری ممکن است تحت تأثیر پیام خطا قرار گیرند.

چمران در ادامه با اشاره به یک مترو از بودجه حمل و نقل اظهار داشت: برای مترو 6 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است که 2 هزار و 670 میلیارد تومان برای تکمیل خطوط 6 و 7 مترو، 600 میلیارد تومان برای سایر خطوط است. 3 هزار میلیارد تومان برای خرید واگن و 782 میلیارد تومان برای اورهال قطارها و 2100 میلیارد تومان نیز برای مابهالتفاوت بلیت مترو و نیز 500 میلیارد تومان برای ساخت هوشمند شهری مانند نصب دوربین های ترافیکی در نظر گرفته شده است.

مهدی چمران در خصوص سایر سرفصل های مصارف بودجه شهر تهران مانند خدمات شهری، اظهار داشت: یک هزار و 980 میلیارد تومان برای نظافت شهر و حدود 2 هزار و 100 میلیارد تومان برای توسعه و نگهداری فضای سبز و 570 میلیارد تومان برای تجهیزات آتش نشانی و 2 هزار میلیارد تومان. میلیارد تومان برای سازمان آتش نشانی و همچنین بر اساس قانون سازمان 1500 میلیارد تومان برای جبران سختی کار آتش نشانان و نیز 2 هزار و 850 میلیارد تومان برای مدیریت بحران در نظر قرار گرفته است.

رئیس شهر تهران در ادامه به تشریح بودجه فرهنگی و اجتماعی شهر تهران پرداخت و گفت: 4 هزار و 300 میلیارد شورای اسلامی برای حوزه فرهنگی و اجتماعی در نظر گرفته شده است که به عنوان مثال عناوینی مانند توسعه و حمایت از زیرساخت های فرهنگی و مذهبی و ساماندهی است. تعدادی کاراکتر ندارد، به این معنا نیست که وجود ندارد، تعدادی کاراکتر ندارد که بتواند از عهده آن برآید، اما لازم نیست متفاوت باشد.

مهدی چمران در پایان در ویژه ساختن پنج هتل در بوستان های شهر تهران خاطر نشان کرد: این هتل ها قرار است در قالب و سرمایه گذاری ساخته شوند و حتماً از نظر جانمایی نیز در بوستان های بزرگ و فرامنطق های ساخته شوند.

[ad_2]

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه